Yeni Yılın İlk Dizisi Netflix'ten: Altered Carbon

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ST'nin tadı damağımda kaldiği için Dark'a haftasonu başlıcam :X Mindhunterı yazın mı izlesem diye düşünüyorum. True Detective de yazın başlamişti. Dejavu yaşamak istiyorum :X

Bekliyorsun mu demişim :A Beklediğini düşünseydim ilk konu açtiğimda etiketlerdim. Yabancı dizi izleyenleri etiketledim :X The 100 izliyeceğine bunu izle:A

Hala geçiktirmede kararlımısın? :X
Budamı süperkahraman kısaca konusunu çıtlatsana :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu yıl GoT yokmuş zaten yaya yaya izlerim bu diziyi.:Z
Geçen yıl aylarca Friends izlemiştim bu yılda Grey's Anatomy:D Şu yan versiyonu pek güzel değil ama çok zenci var.:( İzlemem onu:A

Sen izledin mi sence niye bu kadar sezon sürdü ne zaman final yapacak :F
sende netflix yokmuydu dark dizisine başla :)

purefoy için geldin şimdi konuyu merak etmiş gibi yapıyor hogatha :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aklımda o dizi Starnger Things gibi diyorlar.Alternatif gibi bişeymiş. Haftaya başlıcaktım ilk bölüme.
başladığında haberim olsun aynı anda başlayalım zaten başlayınca çabuk tüketiyoruz birbirimize selam vermeden diziyi bitirmiş oluruz :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ST'nin tadı damağımda kaldiği için Dark'a haftasonu başlıcam :X Mindhunterı yazın mı izlesem diye düşünüyorum. True Detective de yazın başlamişti. Dejavu yaşamak istiyorum :X

Bekliyorsun mu demişim :A Beklediğini düşünseydim ilk konu açtiğimda etiketlerdim. Yabancı dizi izleyenleri etiketledim :X The 100 izliyeceğine bunu izle:A

Hala geçiktirmede kararlımısın? :X
ST'nin 2. sezonunu da izlemedim daha :D Önce ST sonra Dark sonra Mindhunter da izleyebilirim sırası fark etmez de yaza kadar bekleyemem tabi :A Dark'dan sonra Mindhunter'ı izleriz dersen bekletebilirim biraz daha :D

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Hafızanı ölmeden önce başka bedene aktırıyorsu. Yani çirkin misin daha guzel bedene geçiyorsun senin anlyacağın bu :F

başladığında haberim olsun aynı anda başlayalım zaten başlayınca çabuk tüketiyoruz birbirimize selam vermeden diziyi bitirmiş oluruz :)
Haftaya cumartesi diyorum. da @MasacRE- ne diyorsun?
ST'nin 2. sezonunu da izlemedim daha :D Önce ST sonra Dark sonra Mindhunter da izleyebilirim sırası fark etmez de yaza kadar bekleyemem tabi :A Dark'dan sonra Mindhunter'ı izleriz dersen bekletebilirim biraz daha :D
İşte sen de tam benim düzende gidiyorsun. Önce ST sonra dark :X Dediğim gibi Mindhunterı yaza atasım var ama topluluga uyarım :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bütçesi de yüksek olacakmış bu dizinin, iyi bir bilim kurgu dizisi geliyor gibi görünüyor :)

Dark da izlenebilir de Mindhunter var bir de Netflix'in, konusunu açtırmıştım henüz izleyemedim gelin eşlik edin beraber izleyelim :D
https://fav10.net/forum/threads/mindhunter-dizi-yorumları.272587/
mindhunter ın konusu bana soğuk geldi fbı lı oğlanlar değilde kötüler başrolde olsa daha bir izleyesim gelecekti :) yinede imdb yüksekmiş bir bakarım arada :)

@MasacRE- e çok hevesimi kaçırdı dizide birşey yok izleme diyor :A :A :A
onu boşver sen beni dinle onunla değil benimle ortak dizilerin daha çok demekki biz aynı tarz dizileri seviyoruz :) masacre minik hantır izleyelim diyor ona katılırsan yandın :)

Hafızanı ölmeden önce başka bedene aktırıyorsu. Yani çirkin misin daha guzel bedene geçiyorsun senin anlyacağın bu :F

İşte sen de tam benim düzende gidiyorsun. Önce ST sonra dark :X Dediğim gibi Mindhunterı yaza atasım var ama topluluga uyarım :X
niye haftaya ? neyse ben zaten vikings izleyeceğim başladığınızda hber verin başlayalım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
mindhunter ın konusu bana soğuk geldi fbı lı oğlanlar değilde kötüler başrolde olsa daha bir izleyesim gelecekti :) yinede imdb yüksekmiş bir bakarım arada :)

onu boşver sen beni dinle onunla değil benimle ortak dizilerin daha çok demekki biz aynı tarz dizileri seviyoruz :) masacre minik hantır izleyelim diyor ona katılırsan yandın :)

niye haftaya ? neyse ben zaten vikings izleyeceğim başladığınızda hber verin başlayalım :)
İlk bölüme en azından bakacam senin hatrına :A daha veletlerin dizisini izleyecez @MasacRE- @Forumdash :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Öncesi sonrasından değil de ST'yi sen izledin ondan dedim hafta içi St'yi izlerim sonra haftasonu Dark'ı izleriz o zaman :D

@destere @Çiğdem- siz de Stranger'ın 2. sezonunu izlemediniz değil mi gelin izleyek onu Harun'un geleceği yok :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Outlander bitiyor. Sanırım twd de ara veriyr. Diğer dizilerim zaten araya girdi. Full tempo düşürmeden izlicem ondan:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk bölüme en azından bakacam senin hatrına :A daha veletlerin dizisini izleyecez @MasacRE- @Forumdash :A :A :A
Öncesi sonrasından değil de ST'yi sen izledin ondan dedim hafta içi St'yi izlerim sonra haftasonu Dark'ı izleriz o zaman :D

@destere @Çiğdem- siz de Stranger'ın 2. sezonunu izlemediniz değil mi gelin izleyek onu Harun'un geleceği yok :A
iyi hatırlattınız veletlerin diziside duruyor onu bir an önce aradan çıkaralım hatta durun ben şimdiden başlıyayım izlemeye :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tamam biraz erteledik ama izleyeceğiz Mindhunter'ı söz ver :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Outlander bitiyor. Sanırım twd de ara veriyr. Diğer dizilerim zaten araya girdi. Full tempo düşürmeden izlicem ondan:X
outlander ı biraz erteledim onu seri şekilde izlemek güç olur ama stranger things çok rahat gider şimdi pek yormazda :)

Tamam biraz erteledik ama izleyeceğiz Mindhunter'ı söz ver :A
bakacağım ilk bölümüne güzelse devam ederim ama şimdi değil daha ona zaman var :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
outlander ı biraz erteledim onu seri şekilde izlemek güç olur ama stranger things çok rahat gider şimdi pek yormazda :)

bakacağım ilk bölümüne güzelse devam ederim ama şimdi değil daha ona zaman var :)
Outlanderı ertelemekle iyi ettin. ilk 5 bölüme zor yetişmiştim. Ve haftalık eziyete dönüştü bu sezon :X