Yeni Yılın İlk Dizisi Netflix'ten: Altered Carbon

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Yeni Yılın İlk Dizisi Netflix'ten: Altered Carbon

c9fab33a76003720a53105915da3ea6e808d0a9a-e1512768474361-1024x576.jpg

2017'yenin bitmesine günler kala yeni yılın ilk dizisi haberi online yayın platformu Netflix'ten geldi.

Netflix'in duyurdugu dizi Altered Carbon, Richard K. Morgan'ın romanından uyarlama olacak. Dizinin başrollerini ise Joel Kinnaman (The Killing) ve James Purefoy (The Following) Tamara Taylor (Bones) üstleniyor.

Dizinin hikayesi kısaca şöyle:Klasik siberpunk romanından uyarlanan bu yeni dizi günümüzden 300 yıl sonrasında, insan zihninin sayısallaştırıldığı ve bedenden bedene indirildiği bir gelecekte geçiyor. (Netflix)

Altered Carbon 2 Şubat 2018 Cuma günü tüm bölümüyle Netflix platformnda olacak.
İşte O Dizinin Fragmanı

Türkçe Altyazılı Fragman

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben ve @sokak sanati izlediğimizi hatırlıyorum:X Sen izledin mi bilmiyorum:confused: Ama ilk sezon efso, 2. sezon iyiydi son sezon leşe battılar:F
izlemediysemde izlemiş kadar oldum sonunu söylemeyecektin :) banada oyuncular tanıdık gibi geldide ben izledimmi izlemedimmi izlemeye yeltenip sevmeyip bıraktımmı yoksa tam hatırlamıyorum :)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
izlemediysemde izlemiş kadar oldum sonunu söylemeyecektin :) banada oyuncular tanıdık gibi geldide ben izledimmi izlemedimmi izlemeye yeltenip sevmeyip bıraktımmı yoksa tam hatırlamıyorum :)
Hee oyunculardan James Purefoy senin Rome dizisinde oynamıştı. Ordan tanıdık yuz gelmiştir:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yani yarısındasın:X Ehh yazın izlersin artık:X

Bu yıl GoT yokmuş zaten yaya yaya izlerim bu diziyi.:Z
Geçen yıl aylarca Friends izlemiştim bu yılda Grey's Anatomy:D Şu yan versiyonu pek güzel değil ama çok zenci var.:( İzlemem onu:A

Sen izledin mi sence niye bu kadar sezon sürdü ne zaman final yapacak :F

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu yıl GoT yokmuş zaten yaya yaya izlerim bu diziyi.:Z
Geçen yıl aylarca Friends izlemiştim bu yılda Grey's Anatomy:D Şu yan versiyonu pek güzel değil ama çok zenci var.:( İzlemem onu:A

Sen izledin mi sence niye bu kadar sezon sürdü ne zaman final yapacak :F
Bence dizilere ilk başladiğim yıllarda doktorların yazın verilme sebebiyle izlemiştim:X Baktım sezon cok diye House M.D ilgimi çekti:X Ona başlamiştim.Daha da fırsatım olmadı.

Dizi tutturmak zor şimdi baktım reytinge haftalık 8milyon izleniyor:X Gayet iyi 14.sezona göre :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kaçıncı sezondasın o soap operanın :F

Rome izlememişmiydin sen? Övüyordun bana habire sana Spartacus'ten bahsedince:F
rome izledimde 5 yıl önceydi ama episodes izlediğim zaman daha yakın bir zmaan o yüzden dedim aklımda belkide episodes dan kalmıştır :)

dark diye yeni bir dizi başlamış @Forumdash güzelse başlayalım :)

Son düzenleme:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
rome izledimde 5 yıl önceydi ama episodes izlediğim zaman daha yakın bir zmaan o yüzden dedim aklımda belkide episodes dan kalmıştır :)

Aklımda o dizi Starnger Things gibi diyorlar.Alternatif gibi bişeymiş. Haftaya başlıcaktım ilk bölüme.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bütçesi de yüksek olacakmış bu dizinin, iyi bir bilim kurgu dizisi geliyor gibi görünüyor :)

Aklımda o dizi Starnger Things gibi diyorlar.Alternatif gibi bişeymiş. Haftaya başlıcaktım ilk bölüme.
Dark da izlenebilir de Mindhunter var bir de Netflix'in, konusunu açtırmıştım henüz izleyemedim gelin eşlik edin beraber izleyelim :D
https://fav10.net/forum/threads/mindhunter-dizi-yorumları.272587/

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bütçesi de yüksek olacakmış bu dizinin, iyi bir bilim kurgu dizisi geliyor gibi görünüyor :)

Dark da izlenebilir de Mindhunter var bir de Netflix'in, konusunu açtırmıştım henüz izleyemedim gelin eşlik edin beraber izleyelim :D
https://fav10.net/forum/threads/mindhunter-dizi-yorumları.272587/
ST'nin tadı damağımda kaldiği için Dark'a haftasonu başlıcam :X Mindhunterı yazın mı izlesem diye düşünüyorum. True Detective de yazın başlamişti. Dejavu yaşamak istiyorum :X

Hoşgelmişte ben bu diziyimi bekliyormuşum benim niye haberim yok :A :A :A
Bekliyorsun mu demişim :A Beklediğini düşünseydim ilk konu açtiğimda etiketlerdim. Yabancı dizi izleyenleri etiketledim :X The 100 izliyeceğine bunu izle:A

James Purefoy harika olmuş bu adam yine. Çok yakışmış role:bhr:
Hala geçiktirmede kararlımısın? :X