Yeni Sezonda Sizi Hangi Kanal Heyecanlandırıyor?

Yeni Sezonda Sizi Hangi Kanal Heyecanlandırıyor?

• Kanal D

Oy: 10 45.5%
  • ATV

Oy: 0 0.0%
  • Show TV

Oy: 4 18.2%
  • FOX TV

Oy: 6 27.3%
  • Star TV

Oy: 2 9.1%
  • TV8

• TRT1

• Kullanılan toplam oy
    22

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
591931a1-90e8-4f1c-acea-bc1b433d1cb3.jpg

Eylül ayı geldi, yepyeni bir sezon daha başlıyor!

Bu sezon da yine birçok dizi başlayacak, birçok dizi izleyici kapamayıp ekranlara veda edecek. Yeni sezona çok iddialı hazırlanan kanallardan hangisi sizi heyecanlandırıyor, hangisi sizin için ''Bu sezon çok iyi hazırlanıyor'' dedirtiyor?

Yorumlarınızı ve ankete oy kullanmanızı bekliyorum. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
şu an hiçbiri heyecanlandırmıyor hepsi yığınla proje siparişi vermiş, resmen kıyım yapacaklar.ss

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cevabım belli :A Kayıtdışı, Kadın ve Bizim Hikaye (en çok merak ettiğim dizi) dizileriyle FOX :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yani şu soruyu gerçekten bana sordun mu? :A @Yiğitt
Cevabın kesinlikle D :A

Kanal D primetime'de ne yapar diye onu merak ediyorum. :D D dedim. :bhr: @Yiğitt
Canımsın, sonunda Show TV'den kurtardın kendini. :bhr:

şu an hiçbiri heyecanlandırmıyor hepsi yığınla proje siparişi vermiş, resmen kıyım yapacaklar.ss
D'nin kıyım yaptığı nerede görülmüş. :ppp:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kanal D'den baya dizim var o yüzden Kanal D.

Star'dan da en çok 4 kadının hikayesinin anlatılacağı diziyi merak ediyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Açıkçası şu an en merakla beklediğim iş Bizim Hikaye haliyle FOX heyecanlandırıyor. Onun dışında geçen sezon dizilerim olduğundan ATV ön planda. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk günkü gibi aynı heyecanla! Her zaman her sezon bitmez coşkuyla SHOW TV tabii ki. :Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Savaşçı, Bizim Hikaye, Kayıtdışı, Şevkat Yerimdar, Kadın ve Kalbimdeki Deniz ile 6 günü garantileyen FOX tabi ki de en çok heyecanlandıran kanal olacak :A

Kanal D'de Vatanım Sensin dışında işte bu dedirtecek hiçbir proje yok, iddia ediyorum Fatih bile çok başarılı reytingler alamayacak belki de 2. Fatih vakası olacak :F O yüzden bırak heyecanı dizi verecek yapımcılar için üzülüyorum :D

Sezon başını en sönük geçiren kanal niye Star oldu anlamadım. Börü dışında öyle inanılmaz bir proje çıkaramadılar. Şu halde Show TV'nin yayın akışı bile daha yeni gözüküyor.

atv yine EDHO ve Kırgın Çiçekler'in (maalesef) kaymağını yer gibi gözüküyor. Bizim dizi erkenden yayından indirilmezse tutar :F

Show da Yeni Gelin-Aras-Fi üçlemesiyle sezonu geçirir. Zaten kanalın 1 yada 2 dizi tutturması yeterli, Klavyenin Delikanlıları da memnun edecek reytingler alırsa kanalın yüzü güler.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Belki her dizisini izlemeyeceğim ama beni en çok heyecanlandıran kanal KANAL D. Bu sezon çok çalıştı ve sürpriz isimleri kanala bağladı. Merak ediyorum ne yapacak, nasıl olacak, yeniden zirveye oynayacak mı? Önemli şeyler bunlar. :D

KANAL D - Tutsak, Fatih, Siyah Beyaz Aşk şimdilik beklediklerim. Zaten Meryem dışında izlediğim dizisi yok, 3 dizi bekliyorum şimdilik.

STAR TV - Kaçak ve Börü dizilerini merak ediyorum. Burak Özçivit ve Barış Arduç dizilerine de şans vereceğim. Zaten Söz, Ateşböceği ve Dolunay dizilerine de bakıyorum. Bu sezon en çok izleyeceğim kanal olacak galiba. :)

FOX TV - Bizim Hikaye ve Kayıtdışı dizilerini merakla bekliyorum, onun dışında izlediğim dizisi yok. Kadın dizisi beni heyecanlandıramadı maalesef.

ATV, TRT1 ve TV8'den izleyeceğim hiçbir dizi yok. TV8'in yarışmalarını izleyeceğim.

SHOW TV - Aras dizisini merak ediyorum, ilk bölümüne şans vereceğim. Gecelerin Ötesi dizisi de merak ettiğim dizilerden. :)

Daha birçok oyuncunun dizisi belli olmadı, detaylar net değil, fragmanlar gelmedi. Detaylara göre yeniden gözden geçireceğim izleyeceklerimi. Şimdilik kalsın bakalım burada..