TVen Yeni Müzik Yarışması: “Bu Şarkı Favorim”

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamamdır jüriye de ihtiyaç var haliyle :A Çiğdem sana sürekli odun diyor kırarsın artık puanlarını :F

Alındın bile :A :F Form doldurtacak halimiz yok sonuçta :A @Dosi

Liste hazır bile eklerim :D

Bana destek lazım valla @mrt-06 baya destekliyor :A

Batuhan tıkınıyor galiba halen :F :F gelemedi buralara

Aslında bana zayıfsın dedikleri için kilo aldım ama hata etmişim bende biraz ipin ucunu kaçırınca 90 küsürüm şuan ama spor ile verip kas yapmaya odaklandım :F

Teşekkür ederim Yiğit'imm :bhr::bhr:

Format şöyle canısı :A Sen şimdi örnek veriyorum Ahmet Kaya dan bir parça seçiyorsun ve en iyi parçasını kullanıyorsun burada amaç önce en iyiyi tüketmek :D sonra başkası Ahmet Kaya seçebilir ama aynı parça olamaz :D Sürekli farklı sanatçı da seçebilirsin aynı sanatçı da :D Bu hafta Ahmet Kaya Söyle, Haftaya Hande Yener Vay gibi :D bilmem anlatabildim mi :A
Yani her hafta farklı yarışmacının en iyi şarkısıyla da yarışabiliriz, aynı yarışmacıyla da ilerleyebiliriz? :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Alıntı tuhaflamış düzenledim @gözlemci mesajımı :A
Senin 24 olan dizin zamanında etiket yapmıştım @batuhankaralar ı ama havalı olduğu için bakmamıştı. Diğer formatınada etiketledim dün ama girmiş foruma fakat bakmamış. Benden bukadar.
Hep benden bukadar deyip kendime hakim olamıyorum o ayrı :A
90 çok sayılmaz ya? eğer boy 175 üzeriyse :D
68 de gerçekten azmış yani. Abartmışsın :A

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Alıntı tuhaflamış düzenledim @gözlemci mesajımı :A
Senin 24 olan dizin zamanında etiket yapmıştım @batuhankaralar ı ama havalı olduğu için bakmamıştı. Diğer formatınada etiketledim dün ama girmiş foruma fakat bakmamış. Benden bukadar.
Hep benden bukadar deyip kendime hakim olamıyorum o ayrı :A
90 çok sayılmaz ya? eğer boy 175 üzeriyse :D
68 de gerçekten azmış yani. Abartmışsın :A
@batuhankaralar napıyon karşim :A Yine mevlütlerden mevlütlere mı akıyorsun :A
Bak ne güzel @Dosi yardımcı olmaya çalışıyormuş ama geçti zaten biz @mrt-06 ile anlaşma noktasına geldik :A

Boy 172cm olduğu için bana göre fazla yine 70 kiloya kadar ineceğim inşallah :A Ama 90 kilo olan birine göre zayıfsın diyorlar :A Bakalım fitness falan işe yarar iyi birşeyler olur diye umuyorum :D

Yarışma TVen’de yayınlanacak, hayırlı olsun. :D @gözlemci
Hadi hayırlı olsun diye bi dana keselim açılışta :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@batuhankaralar napıyon karşim :A Yine mevlütlerden mevlütlere mı akıyorsun :A
Bak ne güzel @Dosi yardımcı olmaya çalışıyormuş ama geçti zaten biz @mrt-06 ile anlaşma noktasına geldik :A

Boy 172cm olduğu için bana göre fazla yine 70 kiloya kadar ineceğim inşallah :A Ama 90 kilo olan birine göre zayıfsın diyorlar :A Bakalım fitness falan işe yarar iyi birşeyler olur diye umuyorum :D

Hadi hayırlı olsun diye bi dana keselim açılışta :A :A
Demek @Aserat a kaybetti :A
Hayret :F
Ben senin fotoları görmüştüm gerçi. Deniz paylaşmıştı mezuniyet törenindi galiba bide pastalı bir resminiz vardı :A
iyiydi kilon orda :D

Yarışma TVen’de yayınlanacak, hayırlı olsun. :D @gözlemci
Hayırlı olsun :A jüri olarak elimden gelen katkının fazasını yapacağım :A
Çok hızlı karara bağlandı bende daha 97. mesajda insanları bu çekişmeli kapışma olayına davet etmiştim. :F Mısırları bitiremedik daha :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tamamdır jüriye de ihtiyaç var haliyle :A Çiğdem sana sürekli odun diyor kırarsın artık puanlarını :F

Alındın bile :A :F Form doldurtacak halimiz yok sonuçta :A @Dosi

Liste hazır bile eklerim :D

Bana destek lazım valla @mrt-06 baya destekliyor :A

Batuhan tıkınıyor galiba halen :F :F gelemedi buralara

Aslında bana zayıfsın dedikleri için kilo aldım ama hata etmişim bende biraz ipin ucunu kaçırınca 90 küsürüm şuan ama spor ile verip kas yapmaya odaklandım :F

Teşekkür ederim Yiğit'imm :bhr::bhr:

Format şöyle canısı :A Sen şimdi örnek veriyorum Ahmet Kaya dan bir parça seçiyorsun ve en iyi parçasını kullanıyorsun burada amaç önce en iyiyi tüketmek :D sonra başkası Ahmet Kaya seçebilir ama aynı parça olamaz :D Sürekli farklı sanatçı da seçebilirsin aynı sanatçı da :D Bu hafta Ahmet Kaya Söyle, Haftaya Hande Yener Vay gibi :D bilmem anlatabildim mi :A
Kıracağım tabi :A Bir de Musti kazmasını kullanacağım diyor, oradan ekstra puan kıracağım :A Dur adam da çağıralım sana :A @destere @MEnes @Sherlock jüri lazımmış buraya, geliyorsunuz değil mi? :D

@Çiğdem-

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Demek @Aserat a kaybetti :A
Hayret :F
Ben senin fotoları görmüştüm gerçi. Deniz paylaşmıştı mezuniyet törenindi galiba bide pastalı bir resminiz vardı :A
iyiydi kilon orda :D

Hayırlı olsun :A jüri olarak elimden gelen katkının fazasını apacağım :A
Çok hızlı karara bağlandı bende daha 97. mesajda insanları bu çekişmeli kapışma olayına davet etmiştim. :F Mısırları bitiremedik daha :A
Eee mezuniyet şeysi ile kilolu çıktığım doğrudur :A Kep kıyafetleri insanı 5-10 kilo fazla gösteriyor ayrıca orada biraz daha fazlaydım :F

Malum @Aserat 'ın elinde bir projem var :A Belki Benim Stilim de orada yayınlanır isterse :A Birde @mrt-06 nın kanalının tadına bakalım :A

İlk Konuya Jüri ve yarışmacılar listesi eklenmiştir -Yeni yarışmacı ve jüri olmak isteyenler konunun altında belirtsin

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @serhatt @Ahmed @batuhankaralar @OzaN @MayısKralı @DarkLegenD @GunesinOglu @Tzira @Forumdash @pompy @umuttanyel @RüzgarGülü @BesaleT @berkann @Yakamoz-Asi @soo @yatutarsa @Çiğdem-

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Eee mezuniyet şeysi ile kilolu çıktığım doğrudur :A Kep kıyafetleri insanı 5-10 kilo fazla gösteriyor ayrıca orada biraz daha fazlaydım :F

Malum @Aserat 'ın elinde bir projem var :A Belki Benim Stilim de orada yayınlanır isterse :A Birde @mrt-06 nın kanalının tadına bakalım :A

İlk Konuya Jüri ve yarışmacılar listesi eklenmiştir -Yeni yarışmacı ve jüri olmak isteyenler konunun altında belirtsin

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @Halef @serhatt @Ahmed @batuhankaralar @OzaN @MayısKralı @DarkLegenD @GunesinOglu @Tzira @Forumdash @pompy @umuttanyel @RüzgarGülü @BesaleT @berkann @Yakamoz-Asi @soo @yatutarsa @Dosi

@mrt-06 @Billy Kane @MasacRE- @Yakamoz-Asi @S.G.A.T. @Maskeli Fedai
Beni sona yapıştırmana sinirlendim ama jüride senden öne aldığını görünce yelkenler suya indi,her nekadar baş köşeye beni yaz demiş olsamda :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @serhatt @Ahmed @batuhankaralar @OzaN @MayısKralı @DarkLegenD @GunesinOglu @Tzira @Forumdash @pompy @umuttanyel @RüzgarGülü @BesaleT @berkann @Yakamoz-Asi @soo @yatutarsa @Çiğdem-
Şarkıcı/yarışmacımızı ne zaman seçiyoruz? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıracağım tabi :A Bir de Musti kazmasını kullanacağım diyor, oradan ekstra puan kıracağım :A Dur adam da çağıralım sana :A @destere @MEnes @Sherlock jüri lazımmış buraya, geliyorsunuz değil mi? :D

@Çiğdem-
Aaa çok ayıp ben seni düşünüp , kel kafan üşümesin diye saç ektiriyorum senin dediğine bak :A :A :A @S.G.A.T. @mrt-06 @destere @gözlemci @XanTier
1GqZ8j.jpg