'Yeni' Harry Potter Merak Uyandırdı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

'Yeni' Harry Potter'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

2336.jpg

Harry Potter hayranlarını heyecanlandıran, serinin yazarı J.K. Rowling'ın yazdığı "Fantastic Beasts and Where to Find Them" kitabından uyarlanan filmin vizyon tarihi belli oldu. Tüm dünyanın merakla beklediği "yeni" Harry Potter 18 Kasım Cuma günü Türkiye'de vizyona girecek.

Daha önce çekilen Harry Potter serisinin yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson bu filmde yer almayacak çünkü film Harry Potter serisinden yıllar öncesini anlatacak Newt Scamander'ın karakterinin Hogwarts'a gelip yaşadığı maceralar yer alacak, ayrıca filminde Dumbledore karakterini de göreceğiz.

Ayrıca "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" tıpkı Harry Potter gibi devam filmleri gelecek, toplamda 5 filmden oluşacak bir seri film olacak. Devam filmlerinde dünyaca ünlü efsane oyuncu Johnny Depp'in de kadroda yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Kadrosunda Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler gibi oyuncuların yer aldığı, yönetmenliğini Harry Potter serisinin son dört filmini çeken David Yates'ın üstlendiği "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" filmin tanıtımı;

Orijinal formatta oku

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Harryın yerini tutamaz tabi ama onun özleminden bakabilirim Harrıyler olmadan önceki zamanı göstericekler demek devam filmi yapılsa tutmaz kıyaslanırdı oyüzden iyi bir çözüm bulmuşlar @mrt-06 :F :F :F
Bu film de çok güzel olabilir burada Dambdore'nin gençliğini Harry'nin annesi, babasını göreceğiz. :D İyi ki SpiderMan gibi yeniden çekmediler malum güzelim filmi mahvettiler. .ss

Herşey tamamda şu filmin adı nedir filmin adımı Newt Scamender koysalardı daha iyi olurdu
Türkçeye çevrilmiş hali de çok uzun ve saçma duruyor. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu film de çok güzel olabilir burada Dambdore'nin gençliğini Harry'nin annesi, babasını göreceğiz. :D İyi ki SpiderMan gibi yeniden çekmediler malum güzelim filmi mahvettiler. .ss

Türkçeye çevrilmiş hali de çok uzun ve saçma duruyor. :(
Örümcek Adamı hala tobeyli olan 3 seriyi izliyorum atv de ne zaman verse iyi reyting alıyor :F
diğer çocuk yapamadı şimdi en baştan tekrar çekilecek ve 18 yaşlarında sivilceli bir çocuğa verdiler örümcek adam rolunu captan america 3 filminde rol aldı herkes çocuk diye örümcek adamla dalga geçiyordu filmde :( :( :(

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Örümcek Adamı hala tobeyli olan 3 seriyi izliyorum atv de ne zaman verse iyi reyting alıyor :F
diğer çocuk yapamadı şimdi en baştan tekrar çekilecek ve 18 yaşlarında sivilceli bir çocuğa verdiler örümcek adam rolunu yenilmezler filminde rol aldı herkes çocuk diye örümcek adamla dalga geçiyordu filmde :( :( :(
Biliyorum Yenilmezler'i izlerken gösterdiler resmen efsaneye hakarettidir. :( Ama bir yerde okumuştum o çocuğu değiştirecekler miymiş sorun mu ne çıkarmış, umarım doğrudur hatta komple filmi iptal etseler daha iyi? Niye yeniden çekip duruyorlar anlamıyorum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biliyorum Yenilmezler'i izlerken gösterdiler resmen efsaneye hakarettidir. :( Ama bir yerde okumuştum o çocuğu değiştirecekler miymiş sorun mu ne çıkarmış, umarım doğrudur hatta komple filmi iptal etseler daha iyi? Niye yeniden çekip duruyorlar anlamıyorum. :D
hadi oyuncuyu değiştirdiniz bari filmi devam olarak çekin 2.bir tekrar yetmedi şuan yeni bir oyuncyla tekrar en baştan çekilicek çıldırmmak elde değil gerçekten ayoll :F

en azından şu çocuk değişir inş şuan bilgim yok tobey yada andrew olsaydı yenilmezler filminde örümcek adam havasını atar diğerlerini büyülerdi bu yeni çocukla resmen dalga geçtiler ıronman ve captan america çocuk yerine aldılar örümcek adamın yanında onlarda kim oluyor :F :F :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
13 Kasım değil 18 Kasım'da girecek, zaten Pazar günü film vizyona girmez. Belki bir günlük ön gösterim falandır. :X @mrt-06

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yılın sonlarında sinemada izleyeceğim filmlerden bir diğeri daha. Merakla beklemekteyim. :)