Yeni Gelin - Tanıtım Fragmanı | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Yeni Gelin - Tanıtım Fragmanı | Show TV

C2ZQQp9XcAAwg5R-1024x681.jpg

Show TV'nin iddialı komedi dizisi Yeni Gelin'in fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini ise Tolga Mendi, Jessica May Drociunas, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Yonca Cevher Şahinbaş, Şilan Makal ve Bahar Süer'in paylaştığı yapım, şehirli bir genç kızın Adana'da yaşayan bir Türkmen ailesine gelin gitmesiyle yaşadıklarını konu alıyor.

Yeni Gelin, yakında Show TV'de başlıyor!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
yeni-gelin-dizisi-oyunculari-konusu-ne-zaman-nerede-cekiliyor-2-730x411.jpg

yeni-gelin-dizisi-oyunculari-konusu-ne-zaman-nerede-cekiliyor-2-730x411.jpg

Show Tv'nin yeni projelerinden biri olan Yeni Gelin'in ilk tanıtımı yayınlandı. Şehirli bir kızın gelinlik hayallerinin anlatılacağı, başrollerini Tolga Mengi, Jessica May'in paylaştığı dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Ersoy Güler'i hem yönetmenliğini hemde senaryosunu üstlendiği dizi çok yakında Show Tv'de izleyiciyle buluşacak.

Yeni Gelin, Çok Yakında Show Tv'de!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
ay skandal resmen yeni meryoş getiricez dedin @mrt-06 ezgi asaroğlu 2 estetik yapıp brezilyalı manken diye bizi kandıyıordun neler beklemiştim neler.ss

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Teaser olmuş bu, zaten çekimler 1 hafta önce başlamıştı ama güzel olmuş bu şarkıyı severim. :D

@denizz19 sen de seversin Oy Gelin şarkısı var. :A

@Aserat bugün bakmıştım da fragmanın çıkacağını nerde gördün yoksa tesadüf mü. (b)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Teaser olmuş bu, zaten çekimler 1 hafta önce başlamıştı ama güzel olmuş bu şarkıyı severim. :D

@Aserat bugün bakmıştım da fragmanın çıkacağını nerde gördün yoksa tesadüf mü. (b)
Aynur Doğan'dan tercih ederim de Yeni Gelin ne demek Ya eskisi vardı da yenisi mi geliyor :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Erkek başrolu da uzunca göreydik iyiydi. :A
Kız Sedef Avcı'ya inanılmaz benziyo. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Tesadüf. İstanbullu Gelin'in fragmanına bakarken yan tarafta gördüm. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Süreç Film aklıma Aşk Yeniden'in salı olmasını getirdi ve Show da Gülümse Yeter'den sonra yeni bir komedi koymak isteyebilir. :A
Salı'ya dizi koymak pek akıl karı olmaz ama o günde komedi boşluğu var, bir ihtimal. Yine de Perşembe daha uygun geliyor bana, Cesur Yürek'i de Pazar'a dehleriz. :A