TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Esra değil Müge Anlı da anıyor :X Sadece özel günlere ihtiyac yok. Kadınların çaresizliği (okuma yazma) gibi durumlarda yada eziklenmesi durumda her fırsatta Atatürk'ün kadınlar için getirdiği eşitlikleri dile getirirler :X

Hala KARADAYI'da Atatürk imzası silindi lekesi forumda duruyor :T: Oysa yok öyle bişeydi. Bunu da eklim:A @Çiğdem-
Aaa o rezillikte ayrı onuda unutmadım :A :A :A @mrt-06 @S.G.A.T.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Onurunda bunu kaldıralım dediğine pek aklım yatmıyor ev sahipleri kendi isteğiyle kaldırmamıştır ama muhakkak onlardan istek geldi :A

Aynı duvarda 5:25 var sonra yemeğe geçirirken kaldırıldığını görüyoruz onlarda farkında canlı yayında otür yorumları anında hemen siliyorlardı :A @Forumdash

Zaten insanlık ölmüş olayı büyütmediler bile aklıma gelmese sizde bilmiceksiniz :A
Onur sofra kurcam diyip bişey yapmıyor şu son programlarda. Mesela masayı o zamanlarda erkenden çekebilirlerdi. Onur orda gel masayı çekelim edelim derken ne kadar sahteydi :T: Keşke bunu önceden deseydin de forumda haber olarak açılsaydı. Özellikle mayıs aynda filan:X Programa bile konu olurdu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Onur'a yakıştıramadım mail atacağım bugün kendisine. :A @Çiğdem- @Forumdash
Her şeyi sahte onun. :A Magazin muhabirlerini görünce falan mıy mıy konuşuyor ailenin efendi ünlüsü olma çabası. :A
Aaa Mail atsan ne olacak ayoll @xemrexxx de utanma mı var :A :A :A @S.G.A.T. @Forumdash
her-duruma-uyacak-10-koris-tepkisi_130894771205397644.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu tatlı sempatik oğlan şuan gözümde şeytan gibi. :F

Anacım sarı burma yapmış misafirlerden kaçırmıştım gidip yiyim de kendime geleyim, hiç içim almıyor ama. :F @xBUGRAx
Ooo afiyet olsun cnm :A

Aaa @Harunnn60 ile rüyas görmüşsünüz siz lafınıda unutmadık ayoll hele bir Harun gelsinde Tekirdağdan :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sağol bir tanem. :Z Siz ne tatlısı yaptınız. :A

Aaaa şaka yaptım. :bhr:
Klasik Baklavadan şaşmıyoruz biz bayramlarda cnm Annemle yine yapıp köye götürmüştük bu bayram yine kalolileri aldık bir de Oruç tutuyoruz ama tek günde verdiğin kaloriyi alıyorsun :A :A :A

Gerçi Kondisyon bisikletinde yakıyorum bir de mekik :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Klasik Baklavadan şaşmıyoruz biz bayramlarda cnm Annemle yine yapıp köye götürmüştük bu bayram yine kalolileri aldık bir de Oruç tutuyoruz ama tek günde verdiğin kaloriyi alıyorsun :A :A :A

Gerçi Kondisyon bisikletinde yakıyorum bir de mekik :A :A :A
Bari konunun formatına uygun konuşalım dedim. :F Aaaa kaç katlı yaptınız ana kız hamarat ikili. :A

Bir şey olmaz sen taş gibisin. :D