TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yorumlarda birisi fark edince baktım da gerçekten Atatürk resmini kaldırmışlar. Birde yorumlarda tepki gösteren kişilerin yorumlarını silmişler. Skandal resmen.:T: Üstelik yemek yedikleri yerde değil resim. diğer köşede duruyor.:T: @Çiğdem- @mrt-06 @ozmoturk @GAY1i @xBUGRAx

8NXqQ1.png

POG8B8.png

aaa onur beye yakıştıramadım :eek::eek::eek:

Skandal resmen üstelik yorumları bile sildiler. Kimse fark etmesin diye.o_O

sen nasıl fark ettin :A

Yorumlardan işte. :A Bende bir yorum yaptım bir tanesi beğenildi diğeri de Atatürk ile ilgiliydi onu sildiler herkesin. :)

forumda konusunu açta kimin mesajını siliyorlar göster onlara :A :A :A

Acun ile uğraşamam. :A @mrt-06 :A

buradakı konuyuda silerler :F

onur beyin torpili olsun ozaman korişten dolayı :A :A :A

Ne battı acaba çok merak ediyorum da o resmi kaldırdılar. :A

yorumları sildiklerine göre onlarda farkında linç yemeyelim diye siliyorlar demek yoksa youtube kanalları kolay kolay yorum silmez :A
@mrt-06 @S.G.A.T. @Forumdash bu alıntıları okuyun hepsini şuan hatırladım evet tepki gösterenerin yorumlarıda silinmişti Harunun attığı fotolar silinmiş ilk mesajta fotoları atmıştı :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@mrt-06 @S.G.A.T. @Forumdash bu alıntıları okuyun hepsini şuan hatırladım evet tepki gösterenerin yorumlarıda silinmişti Harunun attığı fotolar silinmiş ilk mesajta fotoları atmıştı :A
Ohaaa benim evimde bunu yapsalardı var ya o Onur'u da yapım ekibini de kapı dışarı ederdim vay arkadaş. Yıkardım orayı lan. Skandal resmen ya bu nasıl duyulmamış.:mad: @Harunnn60 @Forumdash @S.G.A.T.

@xBUGRAx sen biliyor muydun bu olayı?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Ohaaa benim evimde bunu yapsalardı var ya o Onur'u da yapım ekibini de kapı dışarı ederdim vay arkadaş. Yıkardım orayı lan. Skandal resmen ya bu nasıl duyulmamış.:mad: @Harunnn60 @Forumdash @S.G.A.T.

@xBUGRAx sen biliyor muydun bu olayı?
Hakkında ekşi sözlükte hiç entry girilmemesi, haber yapılmaması ilginç. İyi geçiştire bilmişler olayı, net bir linç yerlerdi normalde. Maalesef, bizim ülkede de bu tarz sorunlar var. @Çiğdem- bu konuyu açınca aklıma direkt şu eleştirel skeç geldi. Ara sıra izlerim.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hakkında ekşi sözlükte hiç entry girilmemesi, haber yapılmaması ilginç. İyi geçiştire bilmişler olayı, net bir linç yerlerdi normalde. Maalesef, bizim ülkede de bu tarz sorunlar var. @Çiğdem- bu konuyu açınca aklıma direkt şu eleştirel skeç geldi. Ara sıra izlerim.

Daha ben bu programı hayatta izlemem izlettirmem de zaten Acun'un kanalından ne bekleyeceğiz ki ama beni en çok şaşırtan Onur Büyüktopçu oldu birde İzmirliyim diye övünür yazık.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Daha ben bu programı hayatta izlemem izlettirmem de zaten Acun'un kanalından ne bekleyeceğiz ki ama beni en çok şaşırtan Onur Büyüktopçu oldu birde İzmirliyim diye övünür yazık.
Olayın perde arkasını bırak olayı bile görmedik dur bi :D Onur modern Cumhuriyet adamı, hissettiriyor da bunu. Aklı başında da biri, böyle bir şeyi neden yapsın kuramıyorum kafamda sahneyi. Evinde Atatürk posteri asan biri bunu nasıl kabul eder o da ayrı bir muamma..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bahanesi masanın yerini değiştirmek :F Nasıl acemice :T: Çivi boş kalmiş yazık:( @Çiğdem- @S.G.A.T.

5:25 te var 51:00 da yok hemde 10 kasım ayoll ayıptır o_O

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bahanesi masanın yerini değiştirmek :F Nasıl acemice :T: Çivi boş kalmiş yazık:( @Çiğdem- @S.G.A.T.

Olayın perde arkasını bırak olayı bile görmedik dur bi :D Onur modern Cumhuriyet adamı, hissettiriyor da bunu. Aklı başında da biri, böyle bir şeyi neden yapsın kuramıyorum kafamda sahneyi. Evinde Atatürk posteri asan biri bunu nasıl kabul eder o da ayrı bir muamma..

5:25 te var 51:00 da yok hemde 10 kasım ayoll ayıptır o_O
Valla ben de sevdiğim insanlar diye iyi tarafından bakmaya çalıştım ama videodan bariz belli oluyor resmen sansürlenmiş. Ben çok üzüldüm bu olaya sinirlenmemin yanısıra bunu yapmaları beni çok üzdü. Ne batıyor size neden korkuyorsunuz reyringiniz batsın sizin ya üç kuruş için yaptıklarına bakın. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla ben de sevdiğim insanlar diye iyi tarafından bakmaya çalıştım ama videodan bariz belli oluyor resmen sansürlenmiş. Ben çok üzüldüm bu olaya sinirlenmemin yanısıra bunu yapmaları beni çok üzdü. Ne batıyor size neden korkuyorsunuz reyringiniz batsın sizin ya üç kuruş için yaptıklarına bakın. :(
Rol kesmesi ne kadar sahteydi yaa :F:F hmmmmm diye düşünüyor bide :F
Olayı büyütmeden yorumları sildiler cnm ekşiyede el atmış olabilirler :A

Ben yine Onur beye değil bunu Acuna bağlıyorum emri o vermiştir gerçi Onurunda izin vermemesi lazımdı ama :( @S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061

Ben yine Onur beye değil bunu Acuna bağlıyorum emri o vermiştir gerçi Onurunda izin vermemesi lazımdı ama :( @S.G.A.T.
Acun'un olaydan haberi bile yoktur. Adam yapımcı değil ki kanalın sahibi. Ne yani eve gittiler "Acun bey Atatürk posteri asılı ne yapalım" mı dediler :A Neden yaptılar, kim istedi hiç bir fikrim yok, bir de 10 Kasım zaten kanalın köşesinde Atatürk resmi var. Şaka gibi. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Kız abla ATV'de bile Esra Erol her fırsatta özel günlerde Atatürk'ü anar bu herif engel olamıyor mu yani? Değil mi @Forumdash Esra bile o kanalda Atamızı her fırsatta anıyor yani bu yapılan rezillik resmen. :bilmem:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Acun'un olaydan haberi bile yoktur. Adam yapımcı değil ki kanalın sahibi. Ne yani eve gittiler "Acun bey Atatürk posteri asılı ne yapalım" mı dediler :A Neden yaptılar, kim istedi hiç bir fikrim yok, bir de 10 Kasım zaten kanalın köşesinde Atatürk resmi var. Şaka gibi. :D
Kız abla ATV'de bile Esra Erol her fırsatta özel günlerde Atatürk'ü anar bu herif engel olamıyor mu yani? Değil mi @Forumdash Esra bile o kanalda Atamızı her fırsatta anıyor yani bu yapılan rezillik resmen. :bilmem:
Onurunda bunu kaldıralım dediğine pek aklım yatmıyor ev sahipleri kendi isteğiyle kaldırmamıştır ama muhakkak onlardan istek geldi :A

Aynı duvarda 5:25 var sonra yemeğe geçirirken kaldırıldığını görüyoruz onlarda farkında canlı yayında otür yorumları anında hemen siliyorlardı :A @Forumdash

Zaten insanlık ölmüş olayı büyütmediler bile aklıma gelmese sizde bilmiceksiniz :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esra değil Müge Anlı da anıyor :X Sadece özel günlere ihtiyac yok. Kadınların çaresizliği (okuma yazma) gibi durumlarda yada eziklenmesi durumda her fırsatta Atatürk'ün kadınlar için getirdiği eşitlikleri dile getirirler :X

Hala KARADAYI'da Atatürk imzası silindi lekesi forumda duruyor :T: Oysa yok öyle bişeydi. Bunu da eklim:A @Çiğdem-