TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İzledim ben de turuncu turuncu çorba gibiydi. :A

Murat Bey sabır testi gibi adam. :D

Hahha Aaa yok cnm yemek yiyecez birazdan midem hassas biliyorsun :A :A :A
Şöyle rezil insanları programa alıyorlarlar ya.. Onur'da hala yok benim haberim ben seçmiyorum yarışmacıları diyor. Ne hikmetse her hafta bir çatlak oluyor.:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şöyle rezil insanları programa alıyorlarlar ya.. Onur'da hala yok benim haberim ben seçmiyorum yarışmacıları diyor. Ne hikmetse her hafta bir çatlak oluyor.:A
Adam doğru diyor; Ben olmasam program olmayacaktı diyor. Sonra Onur sinirlenip kovuyor. Adamı kullandı resmen. 1 hafta boyunca sus demedi. Finale 1 kala ay başımı ağrıttınız Murat Bey... Onur da tipik Acun castı hiç samimi gelmiyor artık:A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Adam doğru diyor; Ben olmasam program olmayacaktı diyor. Sonra Onur sinirlenip kovuyor. Adamı kullandı resmen. 1 hafta boyunca sus demedi. Finale 1 kala ay başımı ağrıttınız Murat Bey... Onur da tipik Acun castı hiç samimi gelmiyor artık:A
Onur'da alet oluyor :A Acuminati girdiği her yere kaos getiriyor :A ( Film sloganı gibi oldu :A)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Herkese 1 vermesine kızdı sandım bu da iyiymiş. :A

Eğer programdan hiç haberim olmasaydı Sunucu patronunu kovdu sanardım :A :A :A @mrt-06 @sokak sanati