TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bana çok böyle oyunlar kuruldu merak etme, @Billy Kane de yanlışlıkla küfür yazdığım bir mesajı ekran görüntüsü alıp şantaj yapıyordu bir ara. :A
Biliy Keyn ne anlar o işlerden, daha dünkü çocuk. Senin gibi ağzı bozuk birini zamanında yönetici yapmak falan da ne bileyim yani.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sonunda hak eden birisi kazandı. :A Şükür. :A @Çiğdem- @Ahmed @xBUGRAx
Çok sempatik ve iyi birisiydi, baya da iyi yaptı. Hakediyordu. :Z

Nezahat çatlasın, kadın şeytan kimi. Ya neden düşük verdin sorusuna cevap veremedi bile.

Sibel canlı yayın yaptı son reklamdan önce söyledi birinciyi. :F Kötü yorum yapanlara saydırdı et yemiyorum diye yalan söyledin diyene kocan, sevgilin fırıncı mı lahmacuna taktın dedi. :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Sibel canlı yayın yaptı son reklamdan önce söyledi birinciyi. :F Kötü yorum yapanlara saydırdı et yemiyorum diye yalan söyledin diyene kocan, sevgilin fırıncı mı lahmacuna taktın dedi. :F
:F Kadın son 2 gündür bana çok sempatik geliyordu. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok sempatik ve iyi birisiydi, baya da iyi yaptı. Hakediyordu. :Z

Nezahat çatlasın, kadın şeytan kimi. Ya neden düşük verdin sorusuna cevap veremedi bile.
Kapalı kadın rezil oldu resmen. :F Bir ara ağlayacak gibi oldu. :F Yaşlı kadın yine edebini korudu bunun yanında.

Bende Sibel'i son 2 gün sevdim en azından kadın düşük puan vermedi kimseye. :F Son yarışan kızı gözüm tutmuştu zaten. Sevindim 1.olmasına. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kim kazandı ayoll resmi fotosu yokmu cnm :A :A :A @mrt-06

Ecünnü haftası bitti demek :F @Forumdash
Dilara kazandı. :A @xBUGRAx @Harunnn60