TV8 Seda Sayan'la Yemekteyiz - Program Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta yarıda bıraktım dağa izleyemem gibi. İman tam bir imansız.s.s
Hahaha Aaa sen benim izlemediğim haftalar izleme cnm buna her hafta sadece @Harunnn60 katlanabiliyor bünyesi alışkanlık göstermiş artık etkilemiyor :A :A :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bu hafta bir tane adam almışlar şov üstüne şov yapıyor :D Onur'da Allah bana sabır versin filan diyor. Hadi programın yapımcıları zaten kandırıyor izleyicileri ama Onur sen yapma bari. :F Yarışmacı onayları senden geçiyor bunu herkes tahmin eder. :F Hadi diyelim sen onay monay vermiyorsun o kadar hafta çıldırdın kaç kez. insan demez mi şu yarışmaya sakin tipler alın diye. :A Yani Onurun da bu yakınmaları bana samimi gelmiyor hiç :A Ayrıca program Tv8'e geçince kavga dozu iyice arttı aksine azalması lazımdı :A @Ahmed @Çiğdem- @xBUGRAx @ozmoturk @sokak sanati :A
Şimdi bununla ilgili açıklama verdi Onur bey. Dediki herkes diyor böyle saçma kişileri nie alıyorsunuz falan ama bize geliyorlar başvuru yapıyorlar, renkli karakter diye katıyoruz ama içlerinden canavar çıkıyor falan. :D
Bence haklı mesela İman geldi, tamam sinirli falan ama sinirlisin seni alamayız mı desin? :F
Fakat böyle saygısızlık yapınca daha güzel karşı çıkıp susturabilirler.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
İman denen adam birkaç hafta yarışan hatta Onur'un kovduğu Dağhan'ın akrabası olabilir mi , kafa yapısı ince uzun falan. Resmen dejavu , tek fark yaş :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şimdi bununla ilgili açıklama verdi Onur bey. Dediki herkes diyor böyle saçma kişileri nie alıyorsunuz falan ama bize geliyorlar başvuru yapıyorlar, renkli karakter diye katıyoruz ama içlerinden canavar çıkıyor falan. :D
Bence haklı mesela İman geldi, tamam sinirli falan ama sinirlisin seni alamayız mı desin? :F
Fakat böyle saygısızlık yapınca daha güzel karşı çıkıp susturabilirler.
Bugünü izleyemedim nasıldı bölüm?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bugünü izleyemedim nasıldı bölüm?
Ev sahibinin eli kesildi ama derin hastanaye gitdi dikiş falan yaptılar. Sonra masadada baya fevri idi kadın. İman ise çıldırtdı kadını. En sonda baya dış ses ile tartışdı İman. Onur ise dönünce sinirlendi hiç yorum yapmasına izin vermedi susturdu falan. İman en sonda 1 verdi kadına.
Kadın yaralı eliyle 3 tane hamur yaptı börek sonra mantı falan

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ev sahibinin eli kesildi ama derin hastanaye gitdi dikiş falan yaptılar. Sonra masadada baya fevri idi kadın. İman ise çıldırtdı kadını. En sonda baya dış ses ile tartışdı İman. Onur ise dönünce sinirlendi hiç yorum yapmasına izin vermedi susturdu falan. İman en sonda 1 verdi kadına.
Kadın yaralı eliyle 3 tane hamur yaptı börek sonra mantı falan
Hiç şaşırmıyorum :D Birde kadına 1 vermiş :D Haftanın finalinde yine adaletsiz birisi birinci olur. Ben izlemeyeceğim gerek yok valla 2 saatimi buna ayıramam. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu hafta fazla yükselmedi zaten.
İzlemiyor herkes gıcık olup.
Önce ki mesajını okudum beni tatmin etmedi :D Hadi sonradan değişiyor yarışmacılar diyelim peki ilk günlerde kamera arkası uyarsınlar bir şekilde. :D Onur hep öf pöf halim çekilmiyor diyor ama oda bu işin içinde. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Ya ne konuşuluyo bu kadar diye bi bakiyim dedim ciddi ciddi izliyosunuz,neyini izliyosunuz niye izliyosunuz :A:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Önce ki mesajını okudum beni tatmin etmedi :D Hadi sonradan değişiyor yarışmacılar diyelim peki ilk günlerde kamera arkası uyarsınlar bir şekilde. :D Onur hep öf pöf halim çekilmiyor diyor ama oda bu işin içinde. :A
Bu hafta ters tepdi bakalım nolacak ireliki haftalar. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Az biraz adam olun lan, erkek doğulmuşsunuzda adam olamamışsınız.
Sinir oldum bu haftaki erkeklere.