eTV Yedinci Hayat - 3. Bölüm | Yeni Bölüm

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Aserat emeklerine sağlık, çok iyi bir bölüm olmuş. :D Biraz durgun sayılabilecek ilk 2 bölümden sonra aksiyona oldukça doyduk :D Kavga sahnelerini yazarken coşmuşsundur sen de epey :F Nefes nefese okudum :A

Pazar'a üzüldüm. :( Bakalım Çarşamba nasıl yırtacak, gelecek bölümü bekliyoruz heyecanla. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
@Aserat emeklerine sağlık, çok iyi bir bölüm olmuş. :D Biraz durgun sayılabilecek ilk 2 bölümden sonra aksiyona oldukça doyduk :D Kavga sahnelerini yazarken coşmuşsundur sen de epey :F Nefes nefese okudum :A

Pazar'a üzüldüm. :( Bakalım Çarşamba nasıl yırtacak, gelecek bölümü bekliyoruz heyecanla. :D
Teşekkürler. Öyle coşma gibi bir durum olmadı ama izleyicilere hissettirebildiğime sevindim. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aksiyon filmi gibi olmuş ama yine çok uzun. Hızlı okuyan biri olarak bile epey sürdü. :A Kaçış hikayesi bana bir filmi hatırlattı ama çıkaramadım şimdi. :D Ellerine sağlık. :D @Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

@xBUGRAx @Dosi @denizz19 @dreamy @kerem @MayısKralı

Bekliyorum kalp ve yorumları. Elli kez etiketlettirmeyin lütfen. :A

Hafta bitmek üzere. Bekliyorum. :A
Yönetici değilmisin? profilime tıkla, uzun süre aktif olmadığimı görürdün. Yoksa ben hemen yorum yaparım bilirsin :A
Kalp ve bu yorum yeterlidir :A
Bir sürü bildirim var, en son bu olduğu için cevap verdim. Çok durmayacam şimdilik. Başka bir gün detaylı okurum tüm bölümleri. Yada finalde toplu yorum yaparım :A
@xemrexxx kesin en fazla sendendir bildirimler ama zamanla dönüş yaparım haberin olsun :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Aksiyon filmi gibi olmuş ama yine çok uzun. Hızlı okuyan biri olarak bile epey sürdü. :A Kaçış hikayesi bana bir filmi hatırlattı ama çıkaramadım şimdi. :D Ellerine sağlık. :D @Aserat
Teşekkürler. Kısa tutacağım diyorum ama kuru olmasın diye bazı konularda fazla detaya girebiliyorum. :D

Bu arada GF niye hala yayınlanmadı? :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Yönetici değilmisin? profilime tıkla, uzun süre aktif olmadığimı görürdün. Yoksa ben hemen yorum yaparım bilirsin :A
Kalp ve bu yorum yeterlidir :A
Bir sürü bildirim var, en son bu olduğu için cevap verdim. Çok durmayacam şimdilik. Başka bir gün detaylı okurum tüm bölümleri. Yada finalde toplu yorum yaparım :A
@xemrexxx kesin en fazla sendendir bildirimler ama zamanla dönüş yaparım haberin olsun :A
Fazla bakamıyorum telefondan girince. Neyse kalp ve yorum şimdilik yeterli zaten. :A