eTV Yedinci Hayat - 1. Bölüm | Yeni Dizi

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Eline sağlık. :D Gifler falan da hoş olmuş. Sonunu getirecek misin peki bu dizinin? :A @Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çiğdem konuşma yapana dek aşırı abartılı ifadelere yer verilmiş. Yediz hatta onuz çocuk olur mu hiç? Köpek yavrusu mu bunlar canım? Afet olayları, tarımı vs. saymıyorum bile. Yapılan ilaçlar insan genetiğini bozacak kadar nasıl bir güce sahip oluyor? Çocuklar uyutuluyor ama nerde ve ne şekilde? Tamamen etkisiz hale mi getiriliyorlar?

Çiğdem ve Buğra kısmı akıcı olmuş, gif ve resimlerle beyin daha iyi betimleyebiliyor. O kısmı beğendim. Kapıyı açan büyük ihtimal kaçan kızın kendisi olur. 1. bölüm klasiği. :A

Emeğine sağlık, güzel olmuş yinede. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çiğdem konuşma yapana dek aşırı abartılı ifadelere yer verilmiş. Yediz hatta onuz çocuk olur mu hiç? Köpek yavrusu mu bunlar canım? Afet olayları, tarımı vs. saymıyorum bile. Yapılan ilaçlar insan genetiğini bozacak kadar nasıl bir güce sahip oluyor? Çocuklar uyutuluyor ama nerde ve ne şekilde? Tamamen etkisiz hale mi getiriliyorlar?

Çiğdem ve Buğra kısmı akıcı olmuş, gif ve resimlerle beyin daha iyi betimleyebiliyor. O kısmı beğendim. Kapıyı açan büyük ihtimal kaçan kızın kendisi olur. 1. bölüm klasiği. :A

Emeğine sağlık, güzel olmuş yinede. :D
Tahmin ettiğim gibi nereden vurayım diye iyi düşünmüşsün ama olmamış. :A

Filmin kendisinde de öyle oluyor. Besinlerin kimyası bozuluyor ve çoklu doğumlar başlıyor. GDO gibi düşün. Kaldı ki bu bir distopya, yani kötü gelecek tasviri. Ayrıca hayali bir şey, yani illa gerçekçi olacak diye bir şey de yok. Sorduğun diğer kısımların cevabını sonraki bölümlerde vereceğim. Ama yorum için teşekkürler beğenmene sevindim. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zavallı Cumartesi ve Pazar okula hiç gidemeyecekler. :A

Hikaye fena değil bu kez ama nereye kadar sürer göreceğiz. :D

Eline sağlık @Aserat :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Zavallı Cumartesi ve Pazar okula hiç gidemeyecekler. :A

Hikaye fena değil bu kez ama nereye kadar sürer göreceğiz. :D

Eline sağlık @Aserat :A
Teşekkürler beğenmene sevindim. Bunun 6 bölümlük olacağını önceden belirtmiştim dikkat etmediysen o benim problemim değil. Zaten tüm bölümler çoktan yazıldı yani ortada kalmayacak. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @Aserat çok beğendim.
Aklıma takılan kısım, Cumartesi ve Pazar okula gidemiyecekler bu şekilde eğer herkes kendi gününde okula gidiyorsa?

Bunun tüm bölımleri hazır olmasaydı protesto edip okumayacaktım :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aklıma takılan kısım, Cumartesi ve Pazar okula gidemiyecekler bu şekilde eğer herkes kendi gününde okula gidiyorsa?

Teşekkürler beğenmene sevindim. Ona #32'de cevap vermiştim. :D 2. kısım için de Allah razı olsun diyebilirim sadece. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cumartesi ve Pazar nolacak :A

Teşekkürler beğenmene sevindim. Ona #32'de cevap vermiştim. :D 2. kısım için de Allah razı olsun diyebilirim sadece. :A
Görmemişim bunu, gerçi bakmadım yorumlara. Daldım direk yorum yazmaya :A

Deniz ile aynı düşünmüşüz :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Aserat senin senaryolarını beğeniyorum zaten, diyalogların da başarılı oluyor. Bu sefer farklı bir şey denemek istemişsin ki hoşuma gitti, emeğine sağlık :D Perşembe perişanlıktır zaten şaşırtmadı :A

Bölüm sonu, ikinci bölümü merak ettirdi :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
@Aserat senin senaryolarını beğeniyorum zaten, diyalogların da başarılı oluyor. Bu sefer farklı bir şey denemek istemişsin ki hoşuma gitti, emeğine sağlık :D Perşembe perişanlıktır zaten şaşırtmadı :A

Bölüm sonu, ikinci bölümü merak ettirdi :D
Teşekkürler beğenmene sevindim. 2. bölüm daha heyecanlı olacak. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060