'Yeşil Deniz' Yayından Kaldırıldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Yeşil Deniz' Yayından Kaldırıldı!

yeşil.jpg

TRT 1'in sevilen komedi dizisi Yeşil Deniz'de sürpriz bir gelişme yaşandı.

Başrollerini Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Güneş Sayın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Nuri Gökaşan, Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Elvan Dişli ve Emin Gümüşkaya gibi isimlerin paylaştığı dizinin TRT tarafından yayından kaldırıldığı ve yeni sezonda devam etmeyeceği açıklandı. 19 Eylül'de 3. sezonu açması beklenen yapım, kadrosunda yer alan Burak Serdar Şanal ve İlker Aksum'un ayrılıklarıyla da gündeme gelmişti.

24 Ekim 2014'te yayın hayatına başlayan ve Yeşil Deniz, 30 Mayıs'ta ekrana gelen 75. bölümüyle sezona noktayı koymuştu.

CpVJBvtW8AAzneT.jpg

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha daha o gün yeni sezon tarihlerini açıklamışlardı. Şaşırtıcı bir haber, şok oldum desem yeridir. Çok iyi reytingler aldı ve o zorlu günde kanalını çok iyi idare etti. Tüm ekibin emeğine sağlık.

@xemrexxx dediğin gibi TRT1 reytingsiz işleri yolluyor galiba? Daha o gün demiştin?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,549
Puanı
1,061
Oha daha o gün yeni sezon tarihlerini açıklamışlardı. Şaşırtıcı bir haber, şok oldum desem yeridir. Çok iyi reytingler aldı ve o zorlu günde kanalını çok iyi idare etti. Tüm ekibin emeğine sağlık.

@xemrexxx dediğin gibi TRT1 reytingsiz işleri yolluyor galiba? Daha o gün demiştin?
nasılsa elde kalanları tns yükseltecek adamlar zararı azaltmaya çalışıyor:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,549
Puanı
1,061
Ben hep Sevda Kuşun Kanadında'nın kaldırılmasını bekliyordum, TRT o kadar ekmeğini yediği dizinin hakkına girmemeliydi.

Benim için sorun yok, yeter ki Baba Candır ve Hangimiz Sevmedik'e bir şey olmasın. :A
hangimiz sevmedik devam ediyor mu ki 1 bölüm yayınlanabildi :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,549
Puanı
1,061
Eklenmesine gerek yok. Nasıl olsa 1 bölüm yayınlanmasına rağmen ayın en çok konuşulan dizilerinden biri, reyting olarak da sıkıntı yaşamaz. :A
afedersin de dizide şu varken diziyi twitterda konuşacak binlerce @Çiğdem- @Yiğitt ve @vadikızı bulurum :A selen soyder fanları zaten aktif serenay fanlarıyla çok kapışırlardı zamanında sayıları bi hayli fazla:D
upload_2016-8-8_18-16-9.jpeg

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Dizi güzeldi aslında arada denk gelince izliyordum ama baya karakter ayrılmıştı herhalde diziden.