Yaz Olimpiyatları Bu Yıl da TRT Spor'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Yaz Olimpiyatları Bu Yıl da TRT Spor'da!

RIO-2016-e1460033782386.jpeg

Bu yıl 5-21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 2016 Yaz Olimpiyatları'ndan müjdeli haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde oyunların yayın hakkını elinde bulunduran TRT Spor'un organizasyonu yayınlamayacağı açıklanmış ve bu da izleyicilerden büyük tepki toplamıştı. Ancak kanal olimpiyatların başlamasına 12 saat kala Saran Group'la anlaşarak yayıncı kuruluş olma imkanına erişti. Öte yandan bu gece 02.00'den itibaren TRT'de ekrana gelecek olan oyunlar, ajansspor.com sitesinin Youtube hesabı üzerinden de izleyicilerle buluşacak.

Brezilya'nın başkenti olan Rio de Janerio'da gerçekleşecek olan Yaz Olimpiyatları'nda 103 sporcumuz tam 21 branşta yarışacak.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok böyle bir şey ya son ana bırakılacak iş mi bu? Neyse son anda da olsa alınması güzel. TRT denilince akla gelen 3-5 şeyden biriydi ve dünyanın en önemli spor organizasyonu. Bu organizasyonu almak TRT'nin en büyük sorumluluklarından biri olmalı. Tabii bundan Saran'ın işgüzarlığının büyük payı olmuştur herhalde. Senin kanalın bile yok gidiyorsun olimpiyatların haklarını alıyorsun. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok böyle bir şey ya son ana bırakılacak iş mi bu? Neyse son anda da olsa alınması güzel. TRT denilince akla gelen 3-5 şeyden biriydi ve dünyanın en önemli spor organizasyonu. Bu organizasyonu almak TRT'nin en büyük sorumluluklarından biri olmalı. Tabii bundan Saran'ın işgüzarlığının büyük payı olmuştur herhalde. Senin kanalın bile yok gidiyorsun olimpiyatların haklarını alıyorsun. :)

Hazır bu konuda görmüşken seni burdan sorayım. Oyunlar için yorum başlığı açılsa güzel olur gerçi ne kadar kişi ilgileniyor bilmiyorum ama. sürgünüm iyi uğraşıyordu bu işlerle de o ortalıkta yok sana söyleyeyim dedim :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hazır bu konuda görmüşken seni burdan sorayım. Oyunlar için yorum başlığı açılsa güzel olur gerçi ne kadar kişi ilgileniyor bilmiyorum ama. sürgünüm iyi uğraşıyordu bu işlerle de o ortalıkta yok sana söyleyeyim dedim :)
Sen açabilirsin @sürgünüm kayıplarda maalesef. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Saran holding neden haklarını almişki gerçekten? 35milyon dolardan bahsediliyor. Hem de youtube yayını için saçma...

Trt sporun sinyali yok bende(b) sizde var mı? 4bucukda kız voleybol maçımı ne varmiş.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yayın şu an var ama sadece TRT spor mu yok öbür kanallarda durum nasıl? Bence bi kontrol et çünkü yayında aksaklık yok
2 tane trt spor hd varmiş.1'i d-smart platformu(çekmeyen dediğim) diğeri türksattan(sanırım) Çekmiyor dediğim bugun çekiyordu oysa ona aldanmişim :X Tamam diğer hd'side çekiyor.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
2 tane trt spor hd varmiş.1'i d-smart platformu(çekmeyen dediğim) diğeri türksattan(sanırım) Çekmiyor dediğim bugun çekiyordu oysa ona aldanmişim :X Tamam diğer hd'side çekiyor.
Sanırım TRT nin birkaç kanalı iki tane bulunuyor TRT 1 TRT spor bunlar iki tane frekans oluyor.bu arada yayını bulduğuna sevindim:)