FF yatutarsa

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sana belli olmaz [HASHTAG]#totosmusticiler[/HASHTAG] ittifakına katılıp [HASHTAG]#ekaninenbuyukkarakterihurrem[/HASHTAG] e sırt dönebilirsin ne de olsa akragül izliyon.ss

Asıl Sen Vadi izlemiş insansın sana hiç belli olmaz.:F
Hürrem Sultan'ın her zaman izindeyiz.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben buraya yorum yapmamışmıydım hiç?

@yatutarsa değerli bir arkadaşımız genelde izlediği diziler olsun sohbeti muhabbeti olsun anlaştığımız bir arkadaşımız

tek sorunumuz mesaj yazdığımızda cevabın 48 saat sonra geliyor oluşu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
işte bunlar hep strateji :D
aynen :)

direk cevap vereceğime diyor beklete beklete yıldırırım rakibi:) gerçekten işe yarıyor millet uykunun 3. evresine girdiğinde farkında olmadan şamar gibi mesaj yiyor:) sabah kalkıyorlarki iş işten geçmiş beyazsoy mesajı yapıştırıp kaçmış kimbilir diğer mesajı kaç gün sonra yazacak :))

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Az çektirmedim şu Kardan Adam klibindeki yakışıklı sandığım adamı bul diye. :X

Göndermelerin hoş, can yakmayan cinsten. Bu da senin yorumunun kaliteli olduğunu gösteriyor. Mesela en iyi AB izleyicisi olduğunu iddia edenler oturup mahalle karısı edasında kavga ediyor. (Yalnız bu cümlemde kimseye hakaret etmiyorum, benzetme var, bilin istedim.) Ama senin bu özelliğin yok, yine tartışıyorsun ama çok abartmıyorsun. :)

Editörlüğe baya oldu ara vereli, artık gel istersen. Uğraş, bir şeyler yap. :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Az çektirmedim şu Kardan Adam klibindeki yakışıklı sandığım adamı bul diye. :X

Göndermelerin hoş, can yakmayan cinsten. Bu da senin yorumunun kaliteli olduğunu gösteriyor. Mesela en iyi AB izleyicisi olduğunu iddia edenler oturup mahalle karısı edasında kavga ediyor. (Yalnız bu cümlemde kimseye hakaret etmiyorum, benzetme var, bilin istedim.) Ama senin bu özelliğin yok, yine tartışıyorsun ama çok abartmıyorsun. :)

Editörlüğe baya oldu ara vereli, artık gel istersen. Uğraş, bir şeyler yap. :X
yokmu yetkili civarda yaw ???

kız bize mahalle karısı dedi :)

şikayet edeyim bari :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy la muhabbetimizdede aynı sorunu yaşıyorum beyazsoy mesajlaşmayı satranç muharebesine çeviriyor:) bir mesaj yazıyoruz akşam 8 de... gece yarısı 02 civarı 25 sayfalık mesajla cevap veriyor:) tabi o kadar süre bekleyemeyeceğimiz için pes ediyoruz :))
Bundan pes ediyon yani ))) ne oldu japonyaya yolandin mi uçağı )))