Yasak Elma - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Yasak Elma - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Adsız-1.jpg

Kadın ve Bizim Hikaye'nin yapımcısından FOX'a yeni dizi: Yasak Elma!

Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut'un başrollerini paylaştığı, Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu, senaristliğini Melis Civelek'in üstlendiği 'Yasak Elma' Mart'ta FOX'ta başlıyor!

İlk tanıtım:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Tanıtım ilgi çekici görünüyor tutarmı tutmazmı bilemedim ama Onur için tutmasını isterim;)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Klasik dizi, daha farklı bir iş bekliyordum. Büyük ihtimal izlemeyeceğim ama kadın seyircinin ilgisini çekecek bir iş. Cuma başlasın. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Dizinin Altın Tepsi ismini değiştirmesi iyu olmuş. Yasak Elma daha ilgi çekici duruyor.

Medyapım kalitesini ortaya serecek yine. Ama dizinin zorlu bir günde yayına gireceği kesin. Pazartesi yada Çarşamba olacak gibi..

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
yine mi zenginlik ve para avcısı bi karakter pfff

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Ve yine patron-çalışan aşkı,baydı artık

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Uzun süredir her tarafından bu kadar klişe fışkıran bir dizi görmemiştim herhalde. Bir yanda BluTV, PuhuTV ve Netflix dizilerini konuşurken diğer yanda hala böyle klişenin dibi işler yapılıyor, yazık. Dizinin adı, patron-çalışan ilişkisi, baştan çıkarma, fragmandaki elma ve hatta Zeynep Yılmaz gibi akla ilk gelen ad-soyad kombinasyonunun kullanılması bir adım bile öteye gidemeyeceğimizin göstergesi.

Ama Şevval Sam bayağı güzel görünüyor o konuda hakkını vereyim. :bhr:

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Uzun süredir her tarafından bu kadar klişe fışkıran bir dizi görmemiştim herhalde. Bir yanda BluTV, PuhuTV ve Netflix dizilerini konuşurken diğer yanda hala böyle klişenin dibi işler yapılıyor, yazık. Dizinin adı, patron-çalışan ilişkisi, baştan çıkarma, fragmandaki elma ve hatta Zeynep Yılmaz gibi akla ilk gelen ad-soyad kombinasyonunun kullanılması bir adım bile öteye gidemeyeceğimizin göstergesi.

Ama Şevval Sam bayağı güzel görünüyor o konuda hakkını vereyim. :bhr:

Oralarda izleyin işte siz TV ekranını rahat bırakın klişelerle. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. Tanıtım konuya eklendi. @Yiğitt :bhr:
Ay klasik dizi iki kardeş bir erkeğe aşık olacak işte. Onur Tuna güzel duruyor, kadro genel olarak güzel duruyor ama tutar mı bilemedim. İzleyici artık farklı işler istiyor, yine de kadro hatrına tutsun isterim. :bhr:

Ben kadroyu ve MedYapım imzasını duyunca daha farklı bir iş hayal etmiştim, ilk bölümü izleyecektim. Ama konu belli, şans veremeyeceğim maalesef. :(

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ay klasik dizi iki kardeş bir erkeğe aşık olacak işte. Onur Tuna güzel duruyor, kadro genel olarak güzel duruyor ama tutar mı bilemedim. İzleyici artık farklı işler istiyor, yine de kadro hatrına tutsun isterim. :bhr:

Ben kadroyu ve MedYapım imzasını duyunca daha farklı bir iş hayal etmiştim, ilk bölümü izleyecektim. Ama konu belli, şans veremeyeceğim maalesef. :(

Eda gerçekten aşık olmaz para için evli adamı ayartacak önce. :A Klişe duruyor ama işlenişi farklı olur belki çekim mekanları falan izlettirebilir. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Eda gerçekten aşık olmaz para için evli adamı ayartacak önce. :A Klişe duruyor ama işlenişi farklı olur belki çekim mekanları falan izlettirebilir. :bhr:
Bak işte sen de kabul ediyorsun. FOX birincilik istiyorsa Star gibi yenilikçi projelere kapı açmalı bunlara değil. :A