NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@xBUGRAx yavaştan kısa videolara bakmaya başladım :A Yıldız çok sonradan görme :A
@denizz19 sen izlemeye başladın galiba? öneriyormusun?
Yeni iP TV ayarlayacam. Olursa yeni sezonda FOX dizilerine rahatlıkla bakarım :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yazın döndüre döndüre veririz sabah akşam tekrarlarını denk gelirsin. :A
İlk bölüme baştan sona baktım. Sonraki bölümlerde kısa videolara baktım. Şuan az çok hakim oldum gibi diziye ama daha izlemeye devam ederim. Televizyonda henüz denk gelmedim ama yeni bölüme kadar önemli sahneleri izlemiş olurum :A
Yıldız'ın arkadaşı bence Yıldız'a keleklik yapmaz.
Ender ile kocasının evlilikleride bir acayipti. Milletin yanında cicim ama sonrası oduna dönüşme, her ikisi içinde geçerli.
Zeynep ve Alihan sahnelerini pek izlemedim daha ama onlarda yatağa atlamış hemen :F
Zeynep ilk bölümde aklı başında görünüyordu halbuki :F

Yıldız saf biri olacak sandım ama meğerse oda planlar, oyunlar yapan birisi :F
Zehra son bölümde noktayı koymuş. Şimdi kimin eli kimin cebinde durumu olacak :F

Yorumlara baktım, diziye sallayan çok ama buna rağmen izliyorlarsa kendilerine baksınlar :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İlk bölüme baştan sona baktım. Sonraki bölümlerde kısa videolara baktım. Şuan az çok hakim oldum gibi diziye ama daha izlemeye devam ederim. Televizyonda henüz denk gelmedim ama yeni bölüme kadar önemli sahneleri izlemiş olurum :A
Yıldız'ın arkadaşı bence Yıldız'a keleklik yapmaz.
Ender ile kocasının evlilikleride bir acayipti. Milletin yanında cicim ama sonrası oduna dönüşme, her ikisi içinde geçerli.
Zeynep ve Alihan sahnelerini pek izlemedim daha ama onlarda yatağa atlamış hemen :F
Zeynep ilk bölümde aklı başında görünüyordu halbuki :F

Yıldız saf biri olacak sandım ama meğerse oda planlar, oyunlar yapan birisi :F
Zehra son bölümde noktayı koymuş. Şimdi kimin eli kimin cebinde durumu olacak :F

Yorumlara baktım, diziye sallayan çok ama buna rağmen izliyorlarsa kendilerine baksınlar :A
@denizz19 tüm bölümlere baktınmı?
benim yorumuma bak.
Bugün kısa videolara bakmaya deva ettin. Bir bölümde ne çok olay oluyormuş :F
Alihan'da tam odunluk yapmış Zeynep'e :T: