Yas Nedeniyle Ekrana Gelmeyecek Yapımlar

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Yas Nedeniyle Ekrana Gelmeyecek Yapımlar

Bilindiği gibi geçtiğimiz dakikalarda Ankara'da yaşanan patlama tüm Türkiye'yi yasa boğmuştu, bu yüzden komedi içerikli yapımlar da yavaş yavaş ekrandan çekilmeye başladı. İlk hamle ise TRT 1'den geldi ve yayın akışında yaptığı değişiklikle 'Baba Candır'ı bu akşam yayınlanmayacağını duyurdu. Öte yandan önümüzdeki günlerde de birçok yapımın yeni bölümünün ekrana gelmemesi bekleniyor.

(Yeni haberler gelince konu güncellenecektir)
  • Kanal D: Sağ Salim 2, Kısmetse Olur, Renkli Sayfalar, Ev Gezmesi
  • Star TV: Müdür Ne'aptın, Evleneceksen Gel
  • ATV: Esra Erol'la
  • FOX: Zuhal Topal'la
  • Show TV:
  • TRT 1: Baba Candır
  • TV8: Survivor
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
ne önemi var program yayınlamamanın insanlar alıştı artık her gün ölüm haberine kimse yas var diye tv yi kapatmıyor :)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Tamam tolga çevik komedi gülemeyiz bu halde ama dizilerin yayınlanmaması tamamen saçmalık insanlar alıştı maalesef bizler şaşırmıyoruz çünkü artık :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Kısmetse Olur da bu akşam yok. Öte yandan O Hayat Benim, Survivor, Evli ve Öfkeli ile Acı Aşk yayına devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde hangi yapımlar olmayacak?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Survivor'ı yayınlamasan ölürsün sanki Acun. Tüm günler senin zaten, ben böyle acılı bir günde haklı olarak Survivor izlemek istemiyorum. Bugünkü bölümü yarına alıp kaydırma yapmak çok da zor olmasa gerek ama nerde Acun'da o hassasiyet.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Survivor'ı yayınlamasan ölürsün sanki Acun. Tüm günler senin zaten, ben böyle acılı bir günde haklı olarak Survivor izlemek istemiyorum. Bugünkü bölümü yarına alıp kaydırma yapmak çok da zor olmasa gerek ama nerde Acun'da o hassasiyet.
Gunesinoğluda Acuna döndüğüne göre tamda ben örgütün bjk ye saldırısını yazıyordum

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Survivor var ama ben izlemiyorum. Acun bir gün de koymasaymış, ne olurmuş sanki? Eskiden duyarlıydı bu Acun bu durumlarda.

Kanal D ve TRT1 bu konuda her zaman duyarlı. ATV ve FOX yine aynı. Ankara Katliamı'nda da yayınlamışlardı, ben çok iyi hatırlıyorum. Star o gün Hatırla Gönül'ü, ATV Evli ve Öfkeli'yi, FOX OHB'i yayınlamıştı. Dikkat edilmesi gerekiyor, benim gözüme çok batıyor.

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Arkadaslar bana sacma geliyor 1 gün yayınlamıyosun 2. Gün yine devam yani anlamı yok yayınlamamanın

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa diğerlerini bilmem ama tolga çeviğin kesinlikle yayınlanmaması gerekirdi ilk bölümü olmasına rağmende gereken duyarlılığı göstermiş herkes öyle programın ilk bölümünden hemen araya gitmez tolga beyi tebrik ediyorum ;););)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sanırım bombanının patladığı saatte Survivor ve Acı Aşk çoktan başlamıştı. Ama bu bir bahane olamaz tabii ki de!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sanırım bombanının patladığı saatte Survivor ve Acı Aşk çoktan başlamıştı. Ama bu bir bahane olamaz tabii ki de!
Patlama 18:45'te gerçekleşti. Survivor muhtemelen özet bile değildi. Acun bey 1 günlük de olsa vazgeçemedi Survivor'ından.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,148
Puanı
410
eğlence içerikli yapımların ara vermesi doğal

diğer yapımları görmek istemeyen de açmasın tv yi veya kanalı atlasın, çok büyütülecek birşey değil ;)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Göreceksin yarın yine birinci çıkar. :) Millete anlam veremiyorum.

Acı Aşk zaten final bölümü, tabi ben finali izlemedim ama dizinin 1 bölüm için ara vermemesi bence pekte büyütülmemesi lazım. :)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Acun erdoğanın teyzesi vefat ettiğinde yok boyle dansı yayınlamamıştı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Zuhal Topalla ve Kısmetse Olur bugün yayınlanmayacak. Hayat Şarkısı ve O Hayat Benim'in tekrar bölümleri ekranlara gelecek.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@Yiğitt zaten fragman cikmayinca tahmin etmistim ama yayin akisinda yeni bölüm görünüyordu o yüzden anlamadim ne yapmaya calisiyorlar diye ama yayinlanmayacakmis dogru karar bence