Yarın, Hangi Dizi Kaç Reyting Alır?

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Evet o dizi hakkın da hiç birşey bilmiyorum :A :A :A

Ama Çemberde 6 bölümdü ve uzattıkları zaman saçmalayıp rezil ettiler :A
Bu adamlar uzatmaz ya bunların plan belli dizinin finali sinema filmi olarak yayınlanacakmış zaten :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben izlemedim demedim hiçbir zaman @Forumdash da demiyor yani her zaman izlediğini belirtiyor sen yine sallıyorsun galiba :A :F
Aaa birisiyle Karadenizi şey yapıyorduk atışıyorduk savunuyordu ama izlemediğini söylemişti senle @Forumdash değilse başka birisi ozaman ama o konuşmayı yaptığımı hatırlıyorum sadece kişi kimdi o çıkmış aklımdan :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa birisiyle Karadenizi şey yapıyorduk atışıyorduk savunuyordu ama izlemediğini söylemişti senle @Forumdash değilse başka birisi ozaman ama o konuşmayı yaptığımı hatırlıyorum sadece kişi kimdi o çıkmış aklımdan :F
Karadeniz muhabbetini yapan bendim galiba ama izlemedim demedim :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben izlemedim demedim hiçbir zaman @Forumdash da demiyor yani her zaman izlediğini belirtiyor sen yine sallıyorsun galiba :A :F

İzlemiyorum diyip savunanı kâle alma bacım :A Ama ben izliyorum ve savunuyorum da:A

Aaaa tamam buldum. Geçenlerde @xemrexxx diziye sempatim var izlemiyorum demişti. Kesin o'dur:F Zaten tartişiyorduk dediğine göre kesin o :F:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İzlemiyorum diyip savunanı kâle alma bacım :A Ama ben izliyorum ve savunuyorum da:A

Aaaa tamam buldum. Geçenlerde @xemrexxx diziye sempatim var izlemiyorum demişti. Kesin o'dur:F Zaten tartişiyorduk dediğine göre kesin o :F:F
Ben izlemiyorum dememiştim :A