Yalan Dünya 89. Bölüm Yorumları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@RevaN yorum yapmamışsın? :D
Dün gece bütün gün hastalarla ilgilendim, çok geç geldim, baygın gibi uyuya kalmışım. :( Bizim saatle 01.00`de başlıyor. Ben bile izleyemiyorsam artık reytingi nasıl iyi gelsin? :(

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dün gece bütün gün hastalarla ilgilendim, çok geç geldim, baygın gibi uyuya kalmışım. :( Bizim saatle 01.00`de vaşlıyor. Ben bile izleyemiyorsam artık reytingi nasıl iyi gelsin? :(
Geçmiş olsun. :( Neyse netten izlersin artık. :)

Saatine göre çok iyi gidiyor AB'de dünkü bölüm çok güzeldi ayrıca...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Geçmiş olsun. :( Neyse netten izlersin artık. :)

Saatine göre çok iyi gidiyor AB'de dünkü bölüm çok güzeldi ayrıca...
Bana birşey olmadı. :F 4. sınıfız ya artık hastalarla falan ilgileniyoruz. :D

Evet iyi gitmiş ama bu reyting de yakışmıyor. PT1 olsaydı en düşük 5 alırdı.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bana birşey olmadı. :F 4. sınıfız ya artık hastalarla falan ilgileniyoruz. :D

Evet iyi gitmiş ama bu reyting de yakışmıyor. PT1 olsaydı en düşük 5 alırdı.
O kadarını anladık. :F Ben o hastalara dedim zaten. :ozur:

Hayat Yolunda çökmüş belki Kanal D Yalan Dünya'nın final kararından vazgeçer. PT1'e alır, Hayat Yolunda da....

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
O kadarını anladık. :F Ben o hastalara dedim zaten. :ozur:

Hayat Yolunda çökmüş belki Kanal D Yalan Dünya'nın final kararından vazgeçer. PT1'e alır, Hayat Yolunda da....
Sanmıyorum, Gülse artık veda yazısını yazdı bile...

Ayrıca galiba 90. bölüm son. Fragmanda Yeni Bölüm yazıyor ama Altan Erkekli CNN Türk`te Final yapmadan bitecek dedi. Öyle olursa gerçekten çok üzülürüm. 4 sezon sürmüş bir dizi finali hak etmiyor mu?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sanmıyorum, Gülse artık veda yazısını yazdı bile...

Ayrıca galiba 90. bölüm son. Fragmanda Yeni Bölüm yazıyor ama Altan Erkekli CNN Türk`te Final yapmadan bitecek dedi. Öyle olursa gerçekten çok üzülürüm. 4 sezon sürmüş bir dizi finali hak etmiyor mu?
Yok artık bilmiyordum bunu 90. bölüm final olacak denmişti dün forumda fragmanı görünce sevindim yeni bölüm yazıyor diye. Gerçekten büyük ayıp, yazıklar olsun hadi 10, 13 bölümlük dizi olsa neyse de 90 bölümlük dizi finalsiz kaldırılıyor YAZIK.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yok artık bilmiyordum bunu 90. bölüm final olacak denmişti dün forumda fragmanı görünce sevindim yeni bölüm yazıyor diye. Gerçekten büyük ayıp, yazıklar olsun hadi 10, 13 bölümlük dizi olsa neyse de 90 bölümlük dizi finalsiz kaldırılıyor YAZIK.
Eğer öyleyse gerçekten yazık. Normal bölümün sonuna bile 10 dakikalık Final sahnesi ekleyebilirler...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçtiğimiz bölüme göre bir tık geride olsa da iyi bir bölümdü. Tülay'ın şarkısı, Zerrin'in düğüne karışması, Bünyamin'in depresyona girmesi ve Erhan'ın Eylem'e tutulması iyiydi. :)

Çağatay da Yalan Dünya'ya güzel bir şekilde veda etti, özleyeceğim onu. Ayrıca bu sezon rol dağılımında ciddi sorunlar var. Vasfiye geçen sezona göre daha az görünüyor. Rıza'nın durumunu biliyoruz, ama Bora ile Timur hiç görünmedi mesela. Yıldırım ve Nursel de yoktu.

@RevaN