Yalan Dünya 87. Bölüm Yorumları (Yeni Sezon)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben bölümü beğendim. Gayet yerinde espriler ve gülünç olaylar mevcuttu. Vasfiye Teyze harika zaten demeye gerek yok. Zoom sahnesi beni bana hatırlatan bir şey olduğundan çok güldürdü. :F Bölüme puanım 10 üzerinden 10 yani. Sıkılmadan izledim diyebilirim. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,557
Puanı
1,061
Ben bölümü beğendim. Gayet yerinde espriler ve gülünç olaylar mevcuttu. Vasfiye Teyze harika zaten demeye gerek yok. Zoom sahnesi beni bana hatırlatan bir şey olduğundan çok güldürdü. :F Bölüme puanım 10 üzerinden 10 yani. Sıkılmadan izledim diyebilirim. :A
deniz ve çarşamba kaderini düşününce yalan dünya 5 bölüme final :( @mrt-06 @RevaN

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
TOTAL'e hiçbir yararın olmamış. .ss Aksine düşürmüşsün, uğursuzsun diyorum dün Yılanların Öcü'nü de izledin o da düştü puh sana sen bi şey izleme be. .ss