Yalan Dünya 82. Bölüm Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dila hanım rıza dila azer fatma dörtlüsü evlendi finalde :)

her dizi mutlu bitiyor baştan sona iyiler bizde hep aptalı oynuyor son bölümde herşey yoluna giriyor kötüler kuyruğu kıstırıyor 90 dakika içinde gün iyilerin oluyor ondan sonra başlayalım halaya :Z:Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dila hanım rıza dila azer fatma dörtlüsü evlendi finalde :)

her dizi mutlu bitiyor baştan sona iyiler bizde hep aptalı oynuyor son bölümde herşey yoluna giriyor kötüler kuyruğu kıstırıyor 90 dakika içinde gün iyilerin oluyor ondan sonra başlayalım halaya :Z:Z:Z:Z
aaa tamam anladım şimdi :-):-):-) ayy ne güzel iştee brakta mutlu sonla bitsin hep masallardakı gibi düğün falan güzel bir fina olmuş ama dila hanım filminde rızayla dila ölüyordu orjinal filminde :kiki::kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa tamam anladım şimdi :-):-):-) ayy ne güzel iştee brakta mutlu sonla bitsin hep masallardakı gibi düğün falan güzel bir fina olmuş ama dila hanım filminde rızayla dila ölüyordu orjinal filminde :kiki::kiki:
orjinali kim dinliyor talebe göre final yapıyor bizimkiler halk mutlu mesut bir son istiyordu alın size mutlu son dediler :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
[HASHTAG]#etegininbelinikiviranzerrin[/HASHTAG] hatrına bölümün başını da izleyeyim :X

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Başını izleyemedim, dolayısıyla bölüm hep bir eksik kaldı bende. Ama güzel gitti izlediğim yerler. Yarın tekrar izleyip detaylı yorumumu yaparım ama önceki bölümü geçmesi zor gibi. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İyi bir bölümdü. Vasfiye, Tülay ve Zerrin'in sahneleri iyiydi. Özellikle Vasfiye'nin nü resmi ve son sahnelerde yaşananlar güldürdü. Yine de önceki bölüme göre gerideydi. :)

@RevaN