Yalan Dünya 74. Bölüm Yorumları

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bölümü yarım yamalak izleyebildim. :( Bugün çok yorulmuştum uykuya kalmışım. Yarın netten izlerim.

°°°mobil mesaj°°°

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İzledim bölümü. Genel olarak fena değildi ama muhteşem diyebileceğim de bir bölüm değildi. Neyse Yalan dünyanın en kötü bölümünü bile hiçbir diziye değişmem. :)

Gelelim bölüme.

Hastalık olayı iyiydi. Servis hanım. :D

Vasfiye Teyze yine iyiydi. Bence aşık olması iyi oldu öteki hali sıkmıştı zaten. Yavaş konuşmaya devam etseydi belki de öteki hali hala sevilirdi ama iyice hızlandı konuşması.

Lazer operasyonu konusuda iyiydi ama güldürmedi.

Gülistan ve Rızanın sürekli gezmesi iyiydi.

Ve bölümün bombası Zerrinin kimliğini Bünyamine açıklaması oldu. Açıkcası bu tür ortaya çıkartacağını beklemezdim Gülseden. Keşke daha sansasyonlu bir şekilde tesadüfen ortaya çıksaydı. Böyle itiraf etmesi pek patlatmadı olayı.

Geçen bölüme göre daha kötü bir bölümdü bu yüzden puanım: 7.8/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İyi bir bölümdü, ama geçtiğimiz bölümlere göre sıkıcı geçti. Servet'in Alsancak ailesine hizmet yapması, Vasfiye'nin aşık halleri ve Rıza ile Gülistan'ın birlikte gezip tozması güzeldi, onun haricinde o kadar da sevdiğim bir sahne olmadı.

Bu arada Zerrin oryantal olduğunu Bünyamin'e açıkladı, ben de bunun daha dikkat çekici bir şekilde olmasını isterdim.

@RevaN