Yabancılara Türk Kadın Oyuncuları Sorduk

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geçtiğimiz günlerde forumuzun dış haberler muhabiri olan @xemrexxx'i abd'ye yollamiş ve Türk erkek oyuncularını Amerikan vatandaşlarına değerlendirtmiştik.
Haberimizin 2.durağı olan Türk kadın oyuncularını değerlendirmesi için hiç bir masraftan kaçınmadık ve muhabirimizi yine abd'ye yolladı. Bakalım abd vatandaşları kimleri beğenmiş.
Spoiler
Bu arada yıllardır sürüp giden Beren vs Tuba (güzellik) karşilaşmasının bir nebzede olsa cevabını bu videoda almiş olduk gibi:X

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @Yiğitt @destere @Harunnn60 @Aserat @MEnes @vadikızı @MayısKralı @cookies @dizikolik

Uyarı
Ranini sitesinin muhbirleri lütfen haberi bizden aldiğinizi kaynak olarak belirtiniz. Sitene baktım anasayfada yok:F Emeğe saygı pls:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
beğenmedm adaylar çok dandikti bu sefer insan elçin koyar meryoş koyar en olmadı burcu biricik koyar hepsi kara kaş kara göz bir serenay istisna o da çok güzel sayılmaz.ss

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
beğenmedm adaylar çok dandikti bu sefer insan elçin koyar meryoş koyar en olmadı burcu biricik koyar hepsi kara kaş kara göz bir serenay istisna o da çok güzel sayılmaz.ss
Seranayı beğendiler ama :X Senin koca gözü beğenmediler pek :A Keşke diğer videonun altına o gün Meryemi filan istek yapsaydın :F Yada bunda isyan et yorumlarda:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bunların hiçbirine makyajsız bakamazsınız bile ayoll bizim ülkemizde hep çirkin kadınlar ünlü oluyor böyle bir düşünceye kapıldım artık neden böyleyiz bilmiyorum tuhaf :F :F :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
Seranayı beğendiler ama :X Senin koca gözü beğenmediler pek :A Keşke diğer videonun altına o gün Meryemi filan istek yapsaydın :F Yada bunda isyan et yorumlarda:F

bunların hiçbirine makyajsız bakamazsınız bile ayoll bizim ülkemizde hep çirkin kadınlar ünlü oluyor böyle bir düşünceye kapıldım artık neden böyleyiz bilmiyorum tuhaf :F :F :F

Dünya starı Meryoşu nasıl unuturlar. :openmouth::tearsofjoy:

Yağmur yoktu en önemlisi :A
kadın oyuncuların da 2.si çıkmış :D hep demişimdir küçük tatlı yalancuılar tam hazallık diye yorumlayan adam da bir sırrı var gibi bakıyor dedi :F bu arada selin şekerci için kızın biri evlenmek istiyorum onunla dedi sanırım dişi @Yiğitt i bulduk :F biz safiye sultan hülya avşar han hazretlerini hepsi beğendi pelin karahanı da fark-ı tims :A @batuhankaralar :F @cookies @vadikızı @destere @denizz19 @Bully @ozgur2113 @gizem ak @eskici @Aserat

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kadın oyuncuların da 2.si çıkmış :D hep demişimdir küçük tatlı yalancuılar tam hazallık diye yorumlayan adam da bir sırrı var gibi bakıyor dedi :F bu arada selin şekerci için kızın biri evlenmek istiyorum onunla dedi sanırım dişi @Yiğitt i bulduk :F biz safiye sultan hülya avşar han hazretlerini hepsi beğendi pelin karahanı da fark-ı tims :A @batuhankaralar :F @cookies @vadikızı @destere @denizz19 @Bully @ozgur2113 @gizem ak @eskici @Aserat
Selin şekerciye bayıldılar lan bi erkek hariç :F Kızın biri evlenmek istiyorum dedi:F
Çok övdüğün Merve Boluğur elinde patladı senin:F

@mrt-06 ile biz Hülyoşumuzu beğeniyorduk zaten abd halkı da beğenmiş bayılmış :A tek şaşırdığım Selin oldu:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Selin şekerciye bayıldılar lan bi erkek hariç :F Kızın biri evlenmek istiyorum dedi:F

@mrt-06 ile biz Hülyoşumuzu beğeniyorduk zaten abd halkı da beğenmiş bayılmış :A tek şaşırdığım Selin oldu:F
Biz Hülya'yı savunurken bu tosba @xemrexxx en ağır eleştirileri yapıyordu şimdi sözümüze gelip Hülyacı oldu. :A Şarap gibi kadındır Hülya tabii ki beğenilecek :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061
Biz Hülya'yı savunurken bu tosba @xemrexxx en ağır eleştirileri yapıyordu şimdi sözümüze gelip Hülyacı oldu. :A Şarap gibi kadındır Hülya tabii ki beğenilecek :D

ayol adamlar haklı merve hiç günlük hayatını paylaşmıyor o tarz resimler isteseler gidip billboardlara bakarlar hep :F
tayyip amca için fetüş amca neyse bizim için de macun o dur safiye sultanımız da kandırılmış olabilir ama yanlıştan döndü biz de onu kabul ettik :A