Yabancı Diziler En Çok Hangi Ülkede İzleniliyor?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
r2R2a1.jpg

İşte Merak Edilen Sonuçlar!

Netflix yabancı dizilerin en çok hangi ülkede izlenildiğini açıkladı. Türkiye'den en çok izlenen yabancı dizi ise The Tudors oldu.

Amerika'da Shameless, Kanada'da Bates Motel, Rusya'da Arrow, Almanya'da House Of Cards, Suudi Arabistan'da Lost, İsveç'te ise Dexter yer aldı.

Aşağıda ki haritada merak ettiğiniz ülkelerin hangi dizileri en çok izlediğine bakabilirsiniz.

lW9W4g.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,130
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyılı sokamamışsın o kadar haber açtın gazetende. :A :A @xemrexxx

@destere @Forumdash @sokak sanati @Çiğdem- @mrt-06 @Tolstoyevski @FaJi @OzaN

Rusya'da Arrow işte cw farkı ayoll :Z:Z:Z @xemrexxx @mrt-06 @cookies @Forumdash

The Tudors diye bir dizi olduğunu ilk defa duydum.

Haitada Arrow'un görüntüsüne bak :A kıskananlar çatlasın @xemrexxx

İsveç'e taşınıyorum ben Dexter:(

İsveç diziden anlıyormuş @yatutarsa :bhr: :Z
kız ben bu haberi bir yerde pırtlatmıştım hatta tolstoyevski endeksine göre s.arabistan türkiyeden önde gidiyor demiştim:A

@Çiğdem- tabisi de çok iyi dizi bak kimler kimlerle karlılaştırılıyor:A ayrıca başroldeki oğlan drakulada vampir olunca o ka fandezi yapmıştın oğlanla ne çabuk unuttun:A neyse kaderleri 1536 da değişen iki kadın hürremciğim pargalıyı eşekler cennetine şutlamış o yıl; anne boleyn beceremeyip kellesi alınmış:T

ay neyse ayrıca kucağımızdaki kedimiz elizabethi i anne boleyn in kızı toprağı bol olsun ingiltere kraliçesi elizabeth göndermiştir:bhr: @mrt-06
9ee27a5c-9fc9-439d-8e2a-6acfbcd3c278.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Rusya hariç, diğer ülkeler diziden anlıyorlarmış. :)

''Amerika'da Shameless, Kanada'da Bates Motel, Rusya'da Arrow, Almanya'da House Of Cards, Suudi Arabistan'da Lost, İsveç'te ise Dexter yer aldı.''