Yabancı Dizi Genel Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Bunun 2, 3 bölümünü izledim fena değildi ama böyle adada geçsin istiyorum maceralı olsun Lost, The 100 gibi. :A

Supernatural baydı artık. .ss
ıyyy sennn anlamıyorsun bu prfil fotosu işlerinden her defasında daha iğprenclerini bluyorsun :A :A :A
netflixte en çok izlenen diziler açıklanmış ilk 5 şöyleymiş:
  1. Sherlock
  2. Friends
  3. Narcos
  4. House of Cards
  5. New Girl
bizdeen çok izlenen The Tudors muş, sonunda netflixte de olsa doğru yolu bulmuş Türk halkı :A
NEWS-PICTURE-ENG_1.jpg

bu arada suudi arabistanda en çok izlenen lost muş @Tolstoyevski hesabına göre suudiler bizden daha iyi anlıyordur kaliteden:A neyse @destere sana sezon finalinde ormandaki sahneyi atmıştım artık izlersin bence @faruk @Forumdash izlemiştir çoktan:A @cookies @vadikızı @Bully @OzaN @BesaleT @Aserat @denizz19 @Yiğitt @Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  1. Sherlock
  2. Friends
  3. Narcos
  4. House of Cards
  5. New Girl
bizdeen çok izlenen The Tudors muş, sonunda netflixte de olsa doğru yolu bulmuş Türk halkı :A
NEWS-PICTURE-ENG_1.jpg

bu arada suudi arabistanda en çok izlenen lost muş @Tolstoyevski hesabına göre suudiler bizden daha iyi anlıyordur kaliteden:A neyse @destere sana sezon finalinde ormandaki sahneyi atmıştım artık izlersin bence @faruk @Forumdash izlemiştir çoktan:A @cookies @vadikızı @Bully @OzaN @BesaleT @Aserat @denizz19 @Yiğitt @Dosi
Tudors'u mu diyon? Ohu diyorsan hangi sahne? Orman sahne vardı hiç unutmam ama o sahneler ilk sezonda filandı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  1. Sherlock
  2. Friends
  3. Narcos
  4. House of Cards
  5. New Girl
NEWS-PICTURE-ENG_1.jpg

hiçbirinide izlemiyorum bizim süperkahraman dizileri yokmu deredevil jessica ıron fıst falan :A :A :A @Harunnn60 @destere

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kendime yazlık yayın akışı yaptım. :F Tabi ne kadarına uyarım bilmem. :A @Çiğdem- @destere @cookies @OzaN @xemrexxx

SABAH KUŞAĞI
The Big Bang Theory
Friends
ÖĞLE KUŞAĞI
Supergirl
This Is Us
Chuck
AKŞAMÜSTÜ KUŞAĞI
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
AKŞAM KUŞAĞI
The Walking Dead
Breaking Bad
GECE KUŞAĞI
The 100
Supernatural
Vampir Günlükleri

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kendime yazlık yayın akışı yaptım. :F Tabi ne kadarına uyarım bilmem. :A @Çiğdem- @destere @cookies @OzaN @xemrexxx

SABAH KUŞAĞI
The Big Bang Theory
Friends
ÖĞLE KUŞAĞI
Supergirl
This Is Us
Chuck
AKŞAMÜSTÜ KUŞAĞI
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
AKŞAM KUŞAĞI
The Walking Dead
Breaking Bad
GECE KUŞAĞI
The 100
Supernatural
Vampir Günlükleri
Gözlerin kanar bu kadar diziyle :F

bide supergirli bosver @mrt-06 :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

SABAH KUŞAĞI
The Big Bang Theory
Friends
ÖĞLE KUŞAĞI
Supergirl
This Is Us
Chuck
AKŞAMÜSTÜ KUŞAĞI
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
AKŞAM KUŞAĞI
The Walking Dead
Breaking Bad
GECE KUŞAĞI
The 100
Supernatural
Vampir Günlükleri
ooo süpernatural var :Z:Z:Z vlla beni çok mutlu edersin ayoll şu diziden mahrum kalmayın ayoll :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk bölümüne bakıcam belki beğenirim hevesimi kırma :F

1. Bölümünden alcam valla :A
2.sezonun sezon finaline yakın izlemiştin sanırım 2-3 bölüm kalmıstı 2.sezonun son 2 bölümüde sezon finalini kapsıyor son 2 bölümlük sezon finalini izle geç 3.sezona cnm :A