Yabancı Dizi Önerileri

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Herkes önermiş bende değişiklik yaparak hayatta izlemeyin dediğim dizileri söylemek istiyorum:D. İlk olarak bakın ben bu hataları yaptım siz yapmayın :D The Vampire Diaries,Teen Wolf gibi dizileri seyretmeyin illa fantastik dizi seyredecekseniz Supernatural izlemenizi öneriyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kazakistan'da Kazak Hanlığı diye bir dizi çekiliyormuş gerçek Moğol kullarımızı görmek isteyenleri bekleriz :X devlet kanalı çekiyormuş bir de TRT izleyip görsün:A @sürgünüm @Harunnn60 @HarzeM @mrt-06 @cookies @vadikızı @DarkLeqenD

dizi için game of thrones benzetmesi yapılmış @Çiğdem- @Forumdash @destere sizin ilginizi çeker bu kısım :A
Ben kaçırmam bunu:)
Marco poloda gördük moğol kullarımız çok seksi:)

Herkes önermiş bende değişiklik yaparak hayatta izlemeyin dediğim dizileri söylemek istiyorum:D. İlk olarak bakın ben bu hataları yaptım siz yapmayın :D The Vampire Diaries,Teen Wolf gibi dizileri seyretmeyin illa fantastik dizi seyredecekseniz Supernatural izlemenizi öneriyorum.
Bende öneride bulunayım the shannara cronicles dizisini mutlaka izle:)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
zaten mutlaka seveceksin diye önermedim bakarsın seninde seveceğin bi dizi olabilir diye haberin olsun dedim :)
Kızı diyorsan kızı beğendim :))) diziyi diyorsan beğenmemin imkanı yoktu bu tür diziler sarmaz beni :D.İyi yapmışsın ,sadece beğenip beğenmediğimi söylemek istedim:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kızı diyorsan kızı beğendim :))) diziyi diyorsan beğenmemin imkanı yoktu bu tür diziler sarmaz beni :D.İyi yapmışsın ,sadece beğenip beğenmediğimi söylemek istedim:D
bu tür dizileri bende pek izlemiyorum ama bazen böyle denk düşüyor başroldeki kız bile kurtarıyor durumu kafa dağıtmak için birebir:) aslında ben masalsı dizi veya filmleri seviyorumda fazla saçmalamaması kaydıyla :)
mesela aynı bu dizinin konusu gelecekte geçseydi kesinlikle izleyemezdim geçmişe yönelik konularda daha bir masal havası var işte küçükken bize anlatılan devler cüceler falan filan hikayeleri çok güzeldi o tarz dizi yakaladımmıda bırakmıyorum mesela GOT da benim açımdan bu tarz dizilerden biridir :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
bu tür dizileri bende pek izlemiyorum ama bazen böyle denk düşüyor başroldeki kız bile kurtarıyor durumu kafa dağıtmak için birebir:) aslında ben masalsı dizi veya filmleri seviyorumda fazla saçmalamaması kaydıyla :)
mesela aynı bu dizinin konusu gelecekte geçseydi kesinlikle izleyemezdim geçmişe yönelik konularda daha bir masal havası var işte küçükken bize anlatılan devler cüceler falan filan hikayeleri çok güzeldi o tarz dizi yakaladımmıda bırakmıyorum mesela GOT da benim açımdan bu tarz dizilerden biridir :)
GOT tam fantastik dizi sayılmaz aslında :) .Fantastik dizi dediğimiz tam anlamıyla the vampire diares,supernatural tarzıdır.İlk zamanlarda fantastik diziler fena gelmiyordu ama yabancı dizi kültürün biraz gelişince anlıyorsun hatanı:).Bende tarihi,geçmiş dizileri severim ama böyle tarzda diziler hoşuma gitmiyor .Shannara dizisi aslında her haliyle kaliteli olduğunu ilk dakikada gösterilen manzaralı görüntü kalitesinden anlarsın ama işte benim ilgi alanıma girecek bir dizi olacağını sanmıyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
GOT tam fantastik dizi sayılmaz aslında :) .Fantastik dizi dediğimiz tam anlamıyla the vampire diares,supernatural tarzıdır.İlk zamanlarda fantastik diziler fena gelmiyordu ama yabancı dizi kültürün biraz gelişince anlıyorsun hatanı:).Bende tarihi,geçmiş dizileri severim ama böyle tarzda diziler hoşuma gitmiyor .Shannara dizisi aslında her haliyle kaliteli olduğunu ilk dakikada gösterilen manzaralı görün kalitesinden anlarsın ama işte benim ilgi alanıma girecek bir dizi olacağını sanmıyorum.

vampir diares , supernational, the flash , the arrow bu tarz dizilere artık fantastikmi dersin ne dersin bilemem ama bunlar benlik değil işte dediğim gibi arada bir iki tane anca hoşuma giden çıkıyor mesela under the dome vardı ilginçti ikinci sezon saçmalayıp bozmuşlardı diziyi ama konu olarak ilginçti :)

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
vamir diares , supernational, the flash , the arrow bu tarz dizilere artık fantastikmi dersin ne dersin bilemem ama bunlar benlik değil işte dediğim gibi arada bir iki tane anca hoşuma giden çıkıyor mesela under the dome vardı ilginçti ikinci sezon saçmalayıp bozmuşlardı diziyi ama konu olarak ilginçti :)
Hadi ben kaçıyorum ,Breaking Bad'e bakacam :D.Sende Breaking Bad'i seviyordun galiba:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tam yerini bulmuş olur :)

prison break de muhteşemdir ama ben dizinin 3. ve 4. sezonu bozdu dediğim an prison break fanlarının şimşeklerini üstüme çekiyorum :) ama yalanda söyleyemem yani ilk iki sezonu harikaydı ama son iki sezonu pekde ahım şahım değildi :)
Şuan benim şimşeklerimi çektin mesela. :)

Kanal faktörü var. İyi reyting alınca kanal 1 sezon daha 1 sezon daha diziyi uzattırmış. :D Ama BB belki 8 sezon sürerdi hatta final sezonunu istese uzatırlardı şimdi spoiler vermeyeyim ama adamlar tadında bıraktılar. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
tam yerini bulmuş olur :)

prison break de muhteşemdir ama ben dizinin 3. ve 4. sezonu bozdu dediğim an prison break fanlarının şimşeklerini üstüme çekiyorum :) ama yalanda söyleyemem yani ilk iki sezonu harikaydı ama son iki sezonu pekde ahım şahım değildi :)

Benim sıralamam 1>3>4>2 öyle ya da böyle her sezonu mükemmeldi. :) Yine de ne BB ne PB ne de GOT; tek gerçek LOST! :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şuan benim şimşeklerimi çektin mesela. :)

Kanal faktörü var. İyi reyting alınca kanal 1 sezon daha 1 sezon daha diziyi uzattırmış. :D Ama BB belki 8 sezon sürerdi hatta final sezonunu istese uzatırlardı şimdi spoiler vermeyeyim ama adamlar tadında bıraktılar. :)

zaten her iş öyle tadında bırakmak lazım mesela aynı olay karadayıda oldu iki sezon yeterli dedim illaki fokunu çıkaracaklar uzattılar son sezon güme gitti hem reyting düştü hemde konu cıvıklaştı :)
yine öbgz öyleydi @yakup09 un kulağını çınlatalım bayağı bir fanıydı bende izliyordum ama ben körü körüne bir diziye bağlanamıyorum onunda son sezonu berbattı yine fokunu çıkardılar dizinin öyle gönderdiler :)
hayatt herşeyi tadında bırakmak lazım boşuna dememişler ölüyü bile fazla yıkarsan gaz çıkarır diye :)