Yılmaz, Meryem'i Vuracak Mı? | EDHO 80. Bölüm

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanan 80. bölümünde beklenmedik bir ihanet yaşandı. Diziye girdiği andan beri Ünal Bey'in yanında olan ve saf gibi gözüken Yılmaz herkesi şaşırtan bir ihanete kalkıştı. Masadaki hain olduğunu açıklayan Yılmaz, Meryem'i öldürmeye kalkıştı. Bu sırada ise Mürsel Kara, Meryem'in peşinden giden Alparslan, Fahri ve İlyas'a pusu kurdu ancak başarılı olamadı.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sosyal medyada Servet'in silaha ters mekanizma takıp Yılmaz'ı kendine öldürterek hem masadan gelen tehdit engellenmiş oluyor hemde Çakırbeyliler kurtulmuş olacak. Bana da mantıklı gibi geldi.

Bakalım Raci nasıl bir yol bulmuş.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
Sosyal medyada Servet'in silaha ters mekanizma takıp Yılmaz'ı kendine öldürterek hem masadan gelen tehdit engellenmiş oluyor hemde Çakırbeyliler kurtulmuş olacak. Bana da mantıklı gibi geldi.

yok ebesinin ... derim öyle birşey olursa :D :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
yok ebesinin ... derim öyle birşey olursa :D :D
Aslında ben daha önce Hurşit veya Hızır Ali demiştim ama bu fikirde hiç mantıksız değil. Sonuçta Hızır, Meryem'e onu öldürürsen bizi yok ederler demişti. Yani mantıksız gibi görünmüyor.
ben ünalın öldürmesini istiyorum :A
Ünal olursa da olabilir sonuçta masanın lideri ve Liderin yargılanması için oy birliğine ihtiyaç var. Ünal olursa bende sevinirim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında ben daha önce Hurşit veya Hızır Ali demiştim ama bu fikirde hiç mantıksız değil. Sonuçta Hızır, Meryem'e onu öldürürsen bizi yok ederler demişti. Yani mantıksız gibi görünmüyor.

Ünal olursa da olabilir sonuçta masanın lideri ve Liderin yargılanması için oy birliğine ihtiyaç var. Ünal olursa bende sevinirim.
o olmaz sevmez kendisi çat pat işlerini :D:D
Ünalda şüphelenmişti yılmaz ona laf edip gitmesinden :F

gladionun başı kim çıkacak bakalım çok iyi bir oyuncu olmalı seçim çok önemli yine eski vadicilerden olabilir :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ünalda şüphelenmişti yılmaz ona laf edip gitmesinden :F

gladionun başı kim çıkacak bakalım çok iyi bir oyuncu olmalı seçim çok önemli yine eski vadicilerden olabilir :A
Gerçek ismini bilmiyorum ama İskender Büyük, Gladyo filminde çok iyiydi. O olursa çok iyi bence.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860

Bence Alparslan'lar son anda yetişecek.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İki ihtimal var bence. Ya Hurşit, ya Ünal Kaplan öldürecek Yılmaz’ı. Ünal Kaplan, Yılmaz ile konuşurken anlamıştır zaten bir işler çevirdiğini. Hurşit ise işin öncesinde Meryem ile anlaşmış olabilir.