Yılmaz Özdil, Sözcü'deki İlk Yazısını Yazdı!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Tam tersine Peygamberimizin bu sözleri kıyamete kadar uygulanacak ve uygulatılacak .Ordan masum insanalr savaştan kaçıyor mu kaçıyor onları ülkemize alarak insanlık ediyoruz.Bunun nesi suç.

Nasıl olucaz panpa açıkalr mısın ?
dibimize ka gelen savaş bizi ıskalıcak mı panpa sence :)))) üstelik o savaşı çıkartanalr arasında bizim yöneticiler variken

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi demiş , sevdiğim bir gazeye gitti ayrı mutluluk. :)
Hürriyet Gazetesinden cevap bekliyoruz. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tam tersine Peygamberimizin bu sözleri kıyamete kadar uygulanacak ve uygulatılacak .Ordan masum insanalr savaştan kaçıyor mu kaçıyor onları ülkemize alarak insanlık ediyoruz.Bunun nesi suç.

Kıyamete kadar sürecek elbet ama doğru şekilde uygulanacak ama orada tüm imkanlarını ve düzeni heba et dememiştir. Savaştan çıkanlara yardımda edebiliriz çok yerinde bir davranış ama düzen şart tek denilebilecek şey bu. Bize zarar verecek bir komşuya yardım edin dememiştir her halde ama durumlar faklı şümdü neye göre değerlendirsek boş.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu daha doğru olabilir ama dediğim gibi bununda bir yolu yordamı var böyle düzeni bozarak bize kaybettirecek bir insanlığı pek hoş görülü karşılayamayacağım. Böyle başı boş ve sadece israf oalcak insanlığı hiç hoş görülü karşılamam.:)
2 milyon insani daha nasıl düzenli hale getireceksin onerin var mi))
İnsanlık kazandıracak kaybetiricek birşey değildir. Ya vardır ya da yoktur

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
dibimize ka gelen savaş bizi ıskalıcak mı panpa sence :)))) üstelik o savaşı çıkartanalr arasında bizim yöneticiler variken
Işidi kastediyorsan sınırımızda mehmetçik çekirdek çitlemiyor herhalde ama daha bür türbeyi ele geçiremediler bu ülkeye saldırmak sıkar biraz.Ayrıca yöneticiler başlatmış diyorsun hani nerde bir kanıt nerde bir fotoğraf adamlar sürekli Erdoğanı tehdit ediyorlar.Hem az önce sen dedin bize saldıracaklar yardım ediyorsak niye bize saldırsınlar.Işidi besleyen büyüten Amerika İsrail İngilteredir.Bu çok net

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Işidi kastediyorsan sınırımızda mehmetçik çekirdek çitlemiyor herhalde ama daha bür türbeyi ele geçiremediler bu ülkeye saldırmak sıkar biraz.Ayrıca yöneticiler başlatmış diyorsun hani nerde bir kanıt nerde bir fotoğraf adamlar sürekli Erdoğanı tehdit ediyorlar.Hem az önce sen dedin bize saldıracaklar yardım ediyorsak niye bize saldırsınlar.Işidi besleyen büyüten Amerika İsrail İngilteredir.Bu çok net
onu mu kastettim ben sen esada karışır devirmeye çalışırsan ahan da bunlar türer kendi ülkene bakıcan önce:)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kıyamete kadar sürecek elbet ama doğru şekilde uygulanacak ama orada tüm imkanlarını ve düzeni heba et dememiştir. Savaştan çıkanlara yardımda edebiliriz çok yerinde bir davranış ama düzen şart tek denilebilecek şey bu. Bize zarar verecek bir komşuya yardım edin dememiştir her halde ama durumlar faklı şümdü neye göre değerlendirsek boş.
Ne zararları var bize sen az önce kendin dedin cebimizle doyuruyoruz onları bende sana Peygamberimizin hadisini hatırlattım o insanları ülkeye almazsan zaten lanetlenmiş olursun otomotikmen

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
onu mu kastettim ben sen esada karışır devirmeye çalışırsan ahan da bunlar türer kendi ülkene bakıcan önce:)))
Panpa Allah aşkına alırım sana Esadın o insanlara yaptıkları işkenceleri paylaşırım cevap veremezsin yav Esadı savunmayın bana anladınız mı savunmayın o adam gitmelidir başka çaresi yok hem insanları almışısz kötülük mü yapmışız insanların çoğu masum

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2 milyon insani daha nasıl düzenli hale getireceksin onerin var mi))
İnsanlık kazandıracak kaybetiricek birşey değildir. Ya vardır ya da yoktur

Yazarında dediği gibi bir işe yarrları olmalı.
Yedireceğiz, içireceğiz, ceplerine para koyacağız, hastanelerde bedava bakacağız, oturma izni vereceğiz, çalışma izni vereceğiz, canları isterse İzmir’de dükkan açacaklar, canları isterse İstanbul’da şirket kuracaklar, çalışmak istemezlerse trafik ışıklarında dilenecekler, para vermeyenin camını yumruklayacaklar, padişahımız efendimiz 4.5 milyar dolar harcadık diyecek
Öneri verebilecek durumda değilim ama böylede yapmazdım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Panpa Allah aşkına alırım sana Esadın o insanlara yaptıkları işkenceleri paylaşırım cevap veremezsin yav Esadı savunmayın bana anladınız mı savunmayın o adam gitmelidir başka çaresi yok hem insanları almışısz kötülük mü yapmışız insanların çoğu masum
ışıd inkiler mi daha acımasız esadınkiler mi :)))
neyse biz daha kendi ülkemize hakim olamıyorken ona buna karışırsak daha çok sorun çıkar bb bb sana

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
ışıd inkiler mi daha acımasız esadınkiler mi :)))
neyse biz daha kendi ülkemize hakim olamıyorken ona buna karışırsak daha çok sorun çıkar bb bb sana
Işid ve Esad aynıdır.İkisi de zalimdir.Ayrıca kendi ülkemize öyle güzel hakimiz kimsenin şüphesi olamsın bu konuda ama Erdoğan düşmanlığıyla siz bunuda kötülersiniz şimdi

Cevap veremeyince kaç panpa kaç alıştık zaten )))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
Işid ve Esad aynıdır.İkisi de zalimdir.Ayrıca kendi ülkemize öyle güzel hakimiz kimsenin şüphesi olamsın bu konuda ama Erdoğan düşmanlığıyla siz bunuda kötülersiniz şimdi

Cevap veremeyince kaç panpa kaç alıştık zaten )))
kaçış yok panpa Kur'an yalandır dese inanılacak insanları savunanlara yazmam fazla :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Vay be yorumlara bakıyorum da çoğuna açıyorum maalesef :(:( insanlık ölmüş gitmiş gömen yok.