Yılmaz Özdil, Sözcü'deki İlk Yazısını Yazdı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
thumbnail_1412958867.jpg

Türkiye'nin ilgiyle takip edilen köşe yazarlarından Yılmaz Özdil, Sözcü'deki ilk yazısını yazdı!

Hürriyet'te yazısı sansüre uğradığı için yıllardır yazdığı gazeteden istifa eden Yılmaz Özdil, beklendiği gibi Sözcü ile anlaşmıştı. Yılmaz Özdil, Sözcü'deki ilk yazısıyla yine çok konuşulacak bir yazı yazdı. Özdil, son zamanlarda çıkan olayların değerlendirmesini köşe yazısına taşıdı.

Yılmaz Özdil'in Sözcü'deki ilk yazısı için tıklayın.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu sabah görmüştüm bence güzel yazı olmuş. Hürriyet'e iyi göndermeler yapmış.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@pompy lık bir yazı sanirim
Berbat bir yazı pompy daha iyi yazıyor))) hürriyet kovmakta hakliymis)))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel yazı mı arkadaş tarafsız oku şu yazıyı tarafsız ülkemize gelen masum kişilere utanmasa hakaret edecek aynı durumda o da olabilirdi empati azcık empati

En çokta o kısmını sevdim yazının. Sanki bize bir menfaiti var gelenlerin. Bewnim param ile bana daha iyi imkanlar sağlamak yerine ben niye başkasını doyurmayı tercih edeyim.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
En çokta o kısmını sevdim yazının. Sanki bize bir menfaiti var gelenlerin. Bewnim param ile bana daha iyi imkanlar sağlamak yerine ben niye başkasını doyurmayı tercih edeyim.
Peki sen onların yerinde olsan ne hissederdin acaba ne yapalım yani almıyalım mı ülkemize öyle ışid onları kessin mi orda

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Peki sen onların yerinde olsan ne hissederdin acaba ne yapalım yani almıyalım mı ülkemize öyle ışid onları kessin mi orda

Böyle imkanları zorlayacak şekilde salıvermezdim mesela en basittinden. halkın huzurunu kaçıracak bir şekil almasına izin vermezdim.
Ayrıca tek günah sahibi türkiye olmazdı orada kelleler kopsa. Tek yapıcı taraf Türkiye değil çünkü.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Böyle imkanları zorlayacak şekilde salıvermezdim mesela en basittinden. halkın huzurunu kaçıracak bir şekil almasına izin vermezdim.
Ayrıca tek günah sahibi türkiye olmazdı orada kelleler kopsa. Tek yapıcı taraf Türkiye değil çünkü.
Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir. Peygamber Efendimiz`den bir hadis

gayet iyi yazmış boşa niye besliyoruz ki bence de orduya alınsınlar:)
Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir. Peygamber Efendimiz`den bir hadis

O dediklerin direk günümüze uyarlanacak sözler değil. 1.si ortalıkta bir islam devleti yok bir sürü sapık itikatli insanlarla dolu Suriye ve diğer arap devletleri. Yani Komşununda bir olayı var.

neyse yaa...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bu daha doğru olabilir ama dediğim gibi bununda bir yolu yordamı var böyle düzeni bozarak bize kaybettirecek bir insanlığı pek hoş görülü karşılayamayacağım. Böyle başı boş ve sadece israf oalcak insanlığı hiç hoş görülü karşılamam.:)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
O dediklerin direk günümüze uyarlanacak sözler değil. 1.si ortalıkta bir islam devleti yok bir sürü sapık itikatli insanlarla dolu Suriye ve diğer arap devletleri. Yani Komşununda bir olayı var.

neyse yaa...
Tam tersine Peygamberimizin bu sözleri kıyamete kadar uygulanacak ve uygulatılacak .Ordan masum insanalr savaştan kaçıyor mu kaçıyor onları ülkemize alarak insanlık ediyoruz.Bunun nesi suç.

olucaz zaten az kaldı:))))
Nasıl olucaz panpa açıkalr mısın ?