Yıldızlar Yarışıyor All-Star | 9.Hafta Sonuçları

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Algı Eke'de 9 canlı 9 haftada son 5 teydi elenmedi hala :F :F @Tzira

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@MEnes Ali Atay için geçmiş olsun, iyi getirdin yine. :) İlk sezon 3. ve ya 4.hafta elenmiş olması lazım.:)

İlk sezonunda kış güneşiyle gelsymişsin şampiyon bile olabilirmişsin demek ki :A
Aynen ilk sezonki sahnelerde asli biraz geri planda kaliyordu bu dizide ön planda oldugu saheneler daha fazla ama diziyi izlemedigim icin pek bilmiyordum simdi sahnelere göz atiyorum ona göre seciyorum ama diziyi tamamen izlemis olsam daha iyi sahnerlerde bulabilirim herhalde :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İkinci olmuşuz bu hafta hak ediyordum zaten güzel puanlar veren herkese teşekkürler. :A

@ozgur2113 @Çiğdem- @eskici @denizz19 sizlere de tebrikler :D

@Tzira yine 1 vererek şaşırtmamış. ss Kaç final puanıma mal olmuştur bu kızın oyları inşallah Algı haftaya elenir de kurtuluruz, daha oy verecek zaman bulamaz zaten :A

2 günde 2 yarışmadan birden elenen @MEnes'e de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum sıra Leyla ile Mecnun'da hayırlısıyla :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İkinci olmuşuz bu hafta hak ediyordum zaten güzel puanlar veren herkese teşekkürler. :A

@ozgur2113 @Çiğdem- @eskici @denizz19 sizlere de tebrikler :D

@Tzira yine 1 vererek şaşırtmamış. ss Kaç final puanıma mal olmuştur bu kızın oyları inşallah Algı haftaya elenir de kurtuluruz, daha oy verecek zaman bulamaz zaten :A

2 günde 2 yarışmadan birden elenen @MEnes'e de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum sıra Leyla ile Mecnun'da hayırlısıyla :A

Final puanı 4'e düştü. :A

Birde anket açacağım oylama sistemi ile ilgili @turkuazz gibi bende olmasını düşünüyordum hatta olsun diye kural getirecektim ama jüri ve yarışmacılarımıza bıraktım işi :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aynen ilk sezonki sahnelerde asli biraz geri planda kaliyordu bu dizide ön planda oldugu saheneler daha fazla ama diziyi izlemedigim icin pek bilmiyordum simdi sahnelere göz atiyorum ona göre seciyorum ama diziyi tamamen izlemis olsam daha iyi sahnerlerde bulabilirim herhalde :A
Nasıl aslı Enver hayranısın ya kış güneşi izlenmezmi:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Final puanı 4'e düştü. :A

Birde anket açacağım oylama sistemi ile ilgili @turkuazz gibi bende olmasını düşünüyordum hatta olsun diye kural getirecektim ama jüri ve yarışmacılarımıza bıraktım işi :A
Baştan belirttiğim tarzda olursa çok iyi olur tabi bu benim fikrim karar size kalmış:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Vallaha asli enver hayrani oldugum pek söylenemez asli enveri @MayısKralı verdi bana onla yaris basarili olursun dedi ama yarismaya basladiktan sonra asli enver sevgim baya artti diyebilirim :D
Aslıyı senin seçtiğini sanıyordum diziyi fazla takip etmiyorum deyince ondan şaşırdım..
Şimdi anladım durumu:)