Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | Yarı Final

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yıldızlar Yarışıyor 6.sezonun yarı final haftasıyla hep beraber bir aradayız. Geçtiğimiz hafta elenen isim @denizz19 ve yarışmacısı ise Demet Akbağ olmuştu. Zorlu haftaların geride kaldığı yarı finalde bakalım bu hafta finali göremeyecek isim kim olacak?

Elenenler
1.Hafta - @Billy Kane / Damla Sönmez
2.Hafta - @batuhankaralar / Musa Uzunlar
3.Hafta - @eskici / Cansu Dere
4.Hafta - @MayısKralı / Metin Akdülger
5.Hafta - @sokak sanati / Neslihan Atagül
6.Hafta - @turkuazz / Murat Yıldırım
7.Hafta - @xemrexxx / Gonca Vuslateri
8.Hafta - @vadikızı / Mesut Akusta
Çeyrek Final - @denizz19 / Demet Akbağ

Final Puanları

1 - Şener Şen 29
2 - Sarp Akkaya 15
3 - Nur Fettahoğlu 11

Yarışmamızda toplam 3 yarışmacı kalmıştır.

Bu hafta final puanı alınmayacaktır. Sahneler yollandığı an oylama başlayacaktır.

Yarışmacılar
@Bully - Sarp Akkaya
@dosimosi - Şener Şen
@mrt-06 - Nur Fettahoğlu

Sahneler
Nur Fettahoğlu

Şener Şen - 1:10'dan sonuna kadar

Sarp Akkaya - 2:00'dan itibaren

@destere @MasacRE- @Doğu @MEnes @Bully @vadikızı @mrt-06 @turkuazz @Billy Kane @MayısKralı @xemrexxx @Çiğdem- @batuhankaralar @eskici @Harunnn60 @Aserat @FaJi @Sherlock @Ahmad @EFE UYSAL @cookies @HeisenBerg @dosimosi @Yakamoz-Asi

KONUKLAR
186842.jpg

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@dosimosi son 2 sahneni Hababam Sınıfı'ndan seçeceksin değil mi? :D
Evet ve tam puanina talibim. ilkkez puan istiyorum ve artik böyle.
Havalalanlar oldu 3. olduk diye :)

@dosimosi yi hiç sevmem elensin gerci @Bully i de sevmem.ss @mrt-06 Zaten yilan oyuncusu da mordevran üç ucu foklu değnek gibi.ss
Bir tek müzik konusunda fikirlerimiz uyuşuyor galiba çünkü sevmek konusundada fikir ayrılığı var. Sen beni hiç sevmiyorsun ama ben seni biiiiraazcik seviyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yıldızlar Yarışıyor 6.sezonun yarı final haftasıyla hep beraber bir aradayız. Geçtiğimiz hafta elenen isim @denizz19 ve yarışmacısı ise Demet Akbağ olmuştu. Zorlu haftaların geride kaldığı yarı finalde bakalım bu hafta finali göremeyecek isim kim olacak?

Elenenler
1.Hafta - @Billy Kane / Damla Sönmez
2.Hafta - @batuhankaralar / Musa Uzunlar
3.Hafta - @eskici / Cansu Dere
4.Hafta - @MayısKralı / Metin Akdülger
5.Hafta - @sokak sanati / Neslihan Atagül
6.Hafta - @turkuazz / Murat Yıldırım
7.Hafta - @xemrexxx / Gonca Vuslateri
8.Hafta - @vadikızı / Mesut Akusta
Çeyrek Final - @denizz19 / Demet Akbağ

Final Puanları

1 - Şener Şen 29
2 - Sarp Akkaya 15
3 - Nur Fettahoğlu 11

Yarışmamızda toplam 3 yarışmacı kalmıştır.

Bu hafta final puanı alınmayacaktır. Sahneler yollandığı an oylama başlayacaktır.

Yarışmacılar
@Bully - Sarp Akkaya
@dosimosi - Şener Şen
@mrt-06 - Nur Fettahoğlu

@destere @MasacRE- @Doğu @MEnes @Bully @vadikızı @mrt-06 @turkuazz @Billy Kane @MayısKralı @xemrexxx @Çiğdem- @batuhankaralar @eskici @Harunnn60 @Aserat @FaJi @Sherlock @Ahmad @EFE UYSAL @cookies @HeisenBerg @dosimosi @Yakamoz-Asi

KONUKLAR
186842.jpg

finale az kaldı umarım yarı finalde nurla şener amcanın başına bişey gelmez:) tefo kazayla finale çıkarsa kesinlikle finalde oy kullanacağım :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
finale az kaldı umarım yarı finalde nurla şener amcanın başına bişey gelmez:) tefo kazayla finale çıkarsa kesinlikle finalde oy kullanacağım :)
Oy kullan artık. ilkkez fina puani kaçırdım ve şansıma yarışmaya oy kullanmayanlar Şenere tam puan verirdik diyor. oylasalardi alırdık.
Ben bugün bir isvecli kizin resmini cektim senin için. Oylamalara katıl. Final günü hediye edecem sana :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ve tam puanina talibim. ilkkez puan istiyorum ve artik böyle.
Havalalanlar oldu 3. olduk diye :)

Bir tek müzik konusunda fikirlerimiz uyuşuyor galiba çünkü sevmek konusundada fikir ayrılığı var. Sen beni hiç sevmiyorsun ama ben seni biiiiraazcik seviyorum :)
Çok büyük ihtimal tam puan alırsın zaten favorim Şener biliyorsun, geçen hafta Sarp'a tam vermiş olmam bu gerçeği değiştirmiyor :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oy kullan artık. ilkkez fina puani kaçırdım ve şansıma yarışmaya oy kullanmayanlar Şenere tam puan verirdik diyor. oylasalardi alırdık.
Ben bugün bir isvecli kizin resmini cektim senin için. Oylamalara katıl. Final günü hediye edecem sana :D
bir gayret finalede at şener amcayı orda imdadına yetişeceğim :))

Çok büyük ihtimal tam puan alırsın zaten favorim Şener biliyorsun, geçen hafta Sarp'a tam vermiş olmam bu gerçeği değiştirmiyor :D
bari açık açık milletin içinde sarpa tam puan verdim deme:) batırmışsın sessiz ol belki görmeyenler vardır hala en azından karizman çizilmezdi :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

bari açık açık milletin içinde sarpa tam puan verdim deme:) batırmışsın sessiz ol belki görmeyenler vardır hala en azından karizman çizilmezdi :)

Ama Suskunlardaki o sahne çok güzeldi ne yapayım :A Son 2 haftada Şener Şen'e hep destek tam destek :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Sen puan vermedin, o tam vermedi hic bir sivaci ekibi tam puani vermedi bizde final puanindan olduk ve sen rakiplerin havasini dun görecektin.
Hele @Doğu 2 puan verdi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama Suskunlardaki o sahne çok güzeldi ne yapayım :A Son 2 haftada Şener Şen'e hep destek tam destek :A
survivor dada öyle yaptınız türbüşonu besleye besleye finale çıkardınız finalde düşürmek mümkün olmadı:) burdada aynı hataya düşüyorsun :)

Sen puan vermedin, o tam vermedi hic bir sivaci ekibi tam puani vermedi bizde final puanindan olduk ve sen rakiplerin havasini dun görecektin.
Hele @Doğu 2 puan verdi
@Doğu zaten @MEnes ve @MasacRE- ile basketçi beygirlere takıldıktan sonra bozuldu :) aslında basketçiler bizim sıva takımını dağıttı sayılır bundan sonra onlardan en ufak bir beklentim yok :) hepsinde bir sap sevgisi başladı sen yeni yeni takviyeler bulmaya çalış sıvacılardan umudu kes bir tek ben sağlam kalabildim aralarında :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
survivor dada öyle yaptınız türbüşonu besleye besleye finale çıkardınız finalde düşürmek mümkün olmadı:) burdada aynı hataya düşüyorsun :)

Orada türbüşon çok puan toplamıştı zaten çaresiz kalmıştık burada avantajlı olan taraf Şener Şen :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu sefer final puanı farkını Şener Amca attı ama benim pek kazanma şansım yok :A

Tefo'ya desteklerini bekliyorum nasıl olsa kaybedecem :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Orada türbüşon çok puan toplamıştı zaten çaresiz kalmıştık burada avantajlı olan taraf Şener Şen :A
şener amca bu hafta yarı finalde elenirse o zaman ne avantaj kalır nede başka bişey:) zaten nur u rahat geçer tefo .. @mrt-06 bile istemsiz nurcu? içten içe onunda saplara karşı bir sevgi beslediğinden şüpheleniyorum oyunu tefoya atacaktır :)

Bu sefer final puanı farkını Şener Amca attı ama benim pek kazanma şansım yok :A

Tefo'ya desteklerini bekliyorum nasıl olsa kaybedecem :A
yarı final tek umudun işte? bu hafta şener amcayı elemek için çırpındıkça batarsın umarım :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

@Doğu zaten @MEnes ve @MasacRE- ile basketçi beygirlere takıldıktan sonra bozuldu :) aslında basketçiler bizim sıva takımını dağıttı sayılır bundan sonra onlardan en ufak bir beklentim yok :) hepsinde bir sap sevgisi başladı sen yeni yeni takviyeler bulmaya çalış sıvacılardan umudu kes bir tek ben sağlam kalabildim aralarında :)
@MasacRE- benden artik :D
@vadikızı da artik tam verir hem bu hafta hem finalde. Hele bi yapmasin :mad:
@turkuazz ustama 1 verdi ve puandan oldum. Artik ondanda beklentim tam :D
@FaJi den artik tam puan bekliyorum hababam diye
Bundan sonra böyle, suana kadar kimseye demedim bana su puani ver ve dün rakiplerim bana güldü bende hirslandim.
@MEnes den hic umudum yok o Ezelci
birkac tane daha tam puani verecek kisiler var destegini esirgemeyen. Fire verenler cok oldu bu hafta
@xemrexxx digerlerini sevmiyormus beni hic sevmiyormus. hic diyede yazmis. son haftalardada elensin diye notlar birakiyor. ondanda umut yok artik ama ben isterimki bana degil Ustama göre puan versin