Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 8.Hafta

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yıldızlar Yarışıyor 6.sezonun 8.haftasıyla hep beraber bir aradayız. Geçtiğimiz hafta elenen isim @xemrexxx ve yarışmacısı ise Gonca Vuslateri olmuştu. Kendisine üzülmemesini söylüyor ve jüri kadromuzda ona sıcacık kalplerimizi açtığımızı söylüyoruz.

Elenenler
1.Hafta - @Billy Kane / Damla Sönmez
2.Hafta - @batuhankaralar / Musa Uzunlar
3.Hafta - @eskici / Cansu Dere
4.Hafta - @MayısKralı / Metin Akdülger
5.Hafta - @sokak sanati / Neslihan Atagül
6.Hafta - @turkuazz / Murat Yıldırım
7.Hafta - @xemrexxx / Gonca Vuslateri

Bu hafta bakalım hangi isim elenme potasına girecek? Kimler final puanı almaya hak kazanacak? Tüm bu soruların cevabı sonuçların açıklanacağı akşam göreceğiz.

Final Puanları

1 - Şener Şen 26
2 - Sarp Akkaya 13
3 - Demet Akbağ 10
4 - Nur Fettahoğlu 8
5 - Mesut Akusta 2

Yarışmamızda toplam 5 yarışmacı kalmıştır.

Not : Bu hafta ilk 3 kişi final puanı alacaktır.

SAHNELER
Demet Akbağ - denizz19 / RECAP 1:01:40 - 1:04:50

Nur Fettahoğlu - mrt-06

Mesut Akusta - vadikızı

Şener Şen - dosimosi

Sarp Akkaya - Bully

Yarışmacılar
@denizz19 - Demet Akbağ
@Bully - Sarp Akkaya
@dosimosi - Şener Şen
@vadikızı - Mesut Akusta
@mrt-06 - Nur Fettahoğlu

@destere @MasacRE- @Doğu @MEnes @Bully @sokak sanati @vadikızı @mrt-06 @turkuazz @Billy Kane @MayısKralı @xemrexxx @Çiğdem- @batuhankaralar @eskici @Harunnn60 @Aserat @FaJi @Sherlock @Ahmad @EFE UYSAL @cookies @HeisenBerg @dosimosi @Yakamoz-Asi

KONUKLAR
dayan-yuregim-dizisi.jpg

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
bu hafta ters köşe yapıyorum :p Ciğdemi sıkıştırmaya geliyorum :D Nurun sahnesini begendiğini zorlanacagini ifade etmisti. Sarpta Ezelden gelirse işi zor ve bende Çiğdem ağa roluyle gel zirveden inme dediği için bu hafta Çigdem için ağa roluyle gelecegim :D kolay gelsin canısı :A @Çiğdem-
Bully davarodan vazgectim. Bu hafta vadikizina veda edecegiz umarim yada dur dur son çelme taktigida umarım sen olursun :A sonra elensin :) @Bully @vadikızı
Denizim sen zaten sahnelerimi biliyorsun artik ve ona göre hamlelerin olsun yoksa sanada güle güle diyebiliriz :p @denizz19
Atacan sahneni beğendim ama diğerlerinede bağlı olur puan. Umarım elenen sen olmazsın @mrt-06
Herkese bol şans :D

Kendime benliğime ihanet edemem.:A
şimdi anlamissindir çift yarışmasindaki tutumumu :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Geçen hafta Gonca Vuslateri mi elenmiş? :eek:

Bunu gördükten sonra oy verme isteğim kuş oldu uçtu. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bu hafta ters köşe yapıyorum :p Ciğdemi sıkıştırmaya geliyorum :D Nurun sahnesini begendiğini zorlanacagini ifade etmisti. Sarpta Ezelden gelirse işi zor ve bende Çiğdem ağa roluyle gel zirveden inme dediği için bu hafta Çigdem için ağa roluyle gelecegim :D kolay gelsin canısı :A @Çiğdem-
Bully davarodan vazgectim. Bu hafta vadikizina veda edecegiz umarim yada dur dur son çelme taktigida umarım sen olursun :A sonra elensin :) @Bully @vadikızı
Denizim sen zaten sahnelerimi biliyorsun artik ve ona göre hamlelerin olsun yoksa sanada güle güle diyebiliriz :p @denizz19
Atacan sahneni beğendim ama diğerlerinede bağlı olur puan. Umarım elenen sen olmazsın @mrt-06
Herkese bol şans :D

şimdi anlamissindir çift yarışmasindaki tutumumu :)
Ben Suskunlar'la geleceğim bu hafta :D Kim hangi sahneyle gelirse gelsin, hodrimeydan :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dikkat et de ağayla sen kapma 1'leri :A Çiğdem kimlerin başını yaktı bugüne kadar :A

Paylaşırım belki akşama doğru :A
haha ama Çigdem bana sahne önermedi oyönden rahattım :D
bu hafta sadece elenmemeye oynuyorum. Haftaya bomba sahne var yada onu bir sonrakine saklarım elenmezsem :p

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nur Fettahoğlu'nun final haftasına düşündüğüm ama bu haftaya çektiğim bir sahnesiyle geliyorum...

Türkiye'yi hüngür hüngür ağlatan, Selpak satışlarının tavan yaptığı, yürekleri yakan o sahne... Mahidevran Sultan katledilen oğlu Mustafa'nın cenazesinde... Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen göz yaşlarınızı tutamayacağınız o sahne!

@yatutarsa @destere @MasacRE- @Doğu @MEnes @Bully @sokak sanati @vadikızı @mrt-06 @turkuazz @Billy Kane @MayısKralı @xemrexxx @Çiğdem- @batuhankaralar @eskici @Harunnn60 @Aserat @FaJi @Sherlock @Ahmad @EFE UYSAL @cookies @HeisenBerg @dosimosi

Dehşetül vahşet, efsanetül mefsane :T @Çiğdem- in Mert'i de var sahnede, iyi puanı kaparsın ondan :A

Ama keşke azcık daha sabretseydin kardeşim, en azından çeyrekte kullanabilirdin. ss

haha ama Çigdem bana sahne önermedi oyönden rahattım :D
bu hafta sadece elenmemeye oynuyorum. Haftaya bomba sahne var yada onu bir sonrakine saklarım elenmezsem :p
Neyse kendime hakim olup gıcıklık yapmayacağım :p

Başarılar dilerim sana :bhr: :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dehşetül vahşet, efsanetül mefsane :T @Çiğdem- in Mert'i de var sahnede, iyi puanı kaparsın ondan :A

Ama keşke azcık daha sabretseydin kardeşim, en azından çeyrekte kullanabilirdin. ss

Sibel Can'da Kış Masalı'nı kullanamadan elendiğim için çok üzülmüştüm burda da aynı şeyi yaşamak istemiyorum, hem ben zaten daha ilk haftadan demiştim amacım Nur'u foruma tanıtmak diye bu sahnede de oyunculuk tavan yapıyor zaten. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Aynı dilekleri dilemek içimden gelmiyor ama neyse sanada başarilar :)
umarım zayıf bir Suskunlar sahnesiyle gelirsin, en azından benim gözümde zayıf bir sahnedir.

Sibel Can'da Kış Masalı'nı kullanamadan elendiğim için çok üzülmüştüm burda da aynı şeyi yaşamak istemiyorum, hem ben zaten daha ilk haftadan demiştim amacım Nur'u foruma tanıtmak diye bu sahnede de oyunculuk tavan yapıyor zaten. :D
Benimde içimde kalmıştı tam puan verememek

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İnşallah haftayı birinci bitirirsin kardeşim :bhr: :love1:

Aynı dilekleri dilemek içimden gelmiyor ama neyse sanada başarilar :)
umarım zayıf bir Suskunlar sahnesiyle gelirsin, en azından benim gözümde zayıf bir sahnedir.

Benimde içimde kalmıştı tam puan verememek
Sence ben zayıf sahne bırakır mıyım buralara :A Kayıtsız kalman mümkün değil :A

Bir de Ahmet Kaya'lı bir sahnem var zaten, onda göz yaşları sel olacak :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İnşallah haftayı birinci bitirirsin kardeşim :bhr: :love1:

Sence ben zayıf sahne bırakır mıyım buralara :A Kayıtsız kalman mümkün değil :A

Bir de Ahmet Kaya'lı bir sahnem var zaten, onda göz yaşları sel olacak :A