Yıldızlar Şahidim'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Yıldızlar Şahidim'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

yildizlar-sa-200448IW.jpg

Star TV'nin iddialı dizisi Yıldızlar Şahidim'in yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder, Mesut Akusta ve Özgür Emre Yıldırım'ın paylaştığı; yapımcılığını Süreç Film'in, senaristliğini Pınar Bulut'un, yönetmenliğini ise Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği; ünlü şarkıcı Aras ve onun en büyük hayranı olan Haziran'ın aşk hikayesini konu alacak olan yapım, 'Kiralık Aşk'ın final yapmasıyla birlikte cuma akşamları ekrana gelmeye başlayacak.

Yıldızlar Şahidim, ilk bölümüyle 27 Ocak Cuma 20.00'de Star'da!

Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bu dizinin izlenmesinin nedenlerinden biri Canan Erguder ve Mesut Akusta. Diğer genç oyuncular iticilikleriyle malesef beni izleme diye möölüyorlar.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
benim cocuklar bilgisayari vermezler oyuzden izleyemem :D
çocuklar ufak değilmi onlara cartoon netwoek kanalını aç oraya bir alıştılarmı bir daha bilgisayar akıllarına gelmez :) aynı kanalda bende talim etmiştim zamanında o yüzden biliyorum oranın ne kadar zaman alacağını :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
çocuklar ufak değilmi onlara cartoon netwoek kanalını aç oraya bir alıştılarmı bir daha bilgisayar akıllarına gelmez :) aynı kanalda bende talim etmiştim zamanında o yüzden biliyorum oranın ne kadar zaman alacağını :)
yok buyukler. erken anne olmustum. neyse cok mutlu bir süreç degildi oyuzden burda keseyim