Yıldız Tilbe - Şivesi Sensin Aşkın | Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yıldız Tilbe yepyeni albümü "Şivesi Sensin Aşkın"ı dinleyicilerle buluşturdu.

Tilbe'nin albümünde toplam 12 şarkı bulunuyor ve yeni şarkılar haricinde daha önce Tarkan'dan dinlediğimiz sözleri Yıldız Tilbe'ye ait olan "İşim Olmaz" ve Emir'den dinlediğimiz yine Yıldız Tilbe'ye ait olan "Eline Düştüm" gibi şarkıların Tilbe'nin kendine has yorumuyla okuduğu halleri de bulunuyor.

10013503_866047290087928_6916428364845097585_n.jpg

Albümün şarkı listesi şu şekilde;

1. Sana Şarkı Söylerim
  2. Severim Ama Güvenemem
  3. Şivesi Sensin Aşkın
  4. Seve Seve
  5. Eline Düştüm
  6. Bir Özür
  7. El Ele Olsak
  8. Destur Çek
  9. Aşkıma Yenildim
  10. İşim Olmaz
  11. Seninle Çok İşim Var
  12. Kardelen
Albümü yasal yollardan dinlemek ve indirmek için https://www.ttnetmuzik.com.tr/#/album-Sivesi_Sensin_Askin-304390 adresini kullanabilirsiniz.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Albümü dinledim şuan genel olarak fena değil ama eski Yıldız Tilbe albümlerinden çok uzak onu söyleyebilirim.

Albümün en iyi şarkıları Severim Ama Güvenemem, İşim Olmaz, Eline Düştüm, El Ele Olsak ve Kardelen. Tabi güzel dediğim de sıralama olarak bu şekilde. Yoksa çok çok iyi diyebileceğim bir şarkı yok albümde.

Benden tam puan alan slow şarkı Severim Ama Güvenemem oldu. Hareketlilerden de İşim Olmaz ve El Ele Olsak iyi. :)

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Albümü dinledim şuan genel olarak fena değil ama eski Yıldız Tilbe albümlerinden çok uzak onu söyleyebilirim.

Albümün en iyi şarkıları Severim Ama Güvenemem, İşim Olmaz, Eline Düştüm, El Ele Olsak ve Kardelen. Tabi güzel dediğim de sıralama olarak bu şekilde. Yoksa çok çok iyi diyebileceğim bir şarkı yok albümde.

Benden tam puan alan slow şarkı Severim Ama Güvenemem oldu. Hareketlilerden de İşim Olmaz ve El Ele Olsak iyi. :)
Destur Çek'i beğenmedin mi? :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Albümdeki çoğu şarkıyı dinledim birkaç iyi yeni şarkı var ama vasat diyebileceğim de çok şarkı var. İyi bir prodüktörün elinde Yıldız Tilbe'nin yeniden yükselişini görebilecek miyiz merak ediyorum. :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dün çoğu şarkıyı dinledim. Ne yalan söyleyeyim hiçbirini tekrar dinleme isteği falan yok. Bir şarkı var hatta başlarken gülerek konuştuğu. O şarkı tüm şevkimi kırdı :(

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bence kötü denebilecek bir albüm değil. Destur Çek ve Şivesi Sensin Aşkın favorilerim.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Destur Çek'i beğenmedin mi? :)
Öyle bir daha dinlerim diyebileceğim bir şarkı olmadı. :)

Albümdeki çoğu şarkıyı dinledim birkaç iyi yeni şarkı var ama vasat diyebileceğim de çok şarkı var. İyi bir prodüktörün elinde Yıldız Tilbe'nin yeniden yükselişini görebilecek miyiz merak ediyorum. :)
Kesinlikle iyi bir prodüktör el atmalı bu işe. Yıldız'ın eski albümlerini istiyoruz. :(

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Seyhan Müzik ile çalışmaya devam etseydi keşke. :(

Yenilerden Destur Çek'i beğendim. Yeniden yorumladığı şarkılar Seninle Çok İşim Var, Eline Düştüm ve İşim Olmaz zaten beğendiğim şarkılardı daha da güzel olmuş. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
'Şivesi Sensin Aşkın' bombasından sonra 'Vazgeçtim' parçasını da dubsteple coverlasa da hepimiz huzur içinde ülkeyi terk etsek.:D

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
- şu bir gerçek yildiz tilbe şarki sozler kendine has bir yeri var.
- albumde vasat şarki var mi var, ama ayni şarkiyi, taşkin sabah - ozan çolak oglu aranjesi olsun tadindan yenmez.
- Coverlari begenmedim, tarkan - ebru gundeş daha iyi soylemişti.
- albumun en iyi şarkisi, kardelen.
- ama yillar oldu hala eski yildi tilbe şarkilarinin ozlemi var, mesela dayan yuregim gibi her seferinde etkilendigim bir şarki uzun zamandir yok.
- mutlu oldugum şey KRALpopda klip yayinlandi, demek kendilerine gore turkçe pop manyakligindan vazgeçmişler.