2017 Yılın Favorisi Ödülleri (2017) | Yabancı Dizi Adayları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten dediğin yerlerede onları en başa ekleyeceğim ama en iyi kadın oyuncu dalında mandy moore alsın isterim madem chloe yok mandy var :)
Yalnız Annede olan kızı kimse çocuk kategorisine yazmamış :A Orayı zaten 1 velet dışında diğer sıraları hep Stranger dizisinin veletleri kapmış :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalnız Annede olan kızı kimse çocuk kategorisine yazmamış :A Orayı zaten 1 velet dışında diğer sıraları hep Stranger dizisinin veletleri kapmış :A :A :A
anne with an E deki kız 15 yaşında sence yetişkinmi sayılır :))

pll izleyen bir ben bir görümceğim @mrt-06 birde tosbağa @xemrexxx vardı :) görümceğim kafa tatilinde , tosbağa jüriden atıldı bir ben kaldım benim oyumla zaten kazanamazlardı eklememek en iyisi :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
anne with an E deki kız 15 yaşında sence yetişkinmi sayılır :))

pll izleyen bir ben bir görümceğim @mrt-06 birde tosbağa @xemrexxx vardı :) görümceğim kafa tatilinde , tosbağa jüriden atıldı bir ben kaldım benim oyumla zaten kazanamazlardı eklememek en iyisi :)
Puanlama yapta diğer jurilere de örnek ol birisi başlamadan başlamıyorlar :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Laa @destere bu sunucu kız senin müstakbelin acaba bizim sonradan ekle dediğimiz isimleri ekledi mi? Cloe mesela Sun mesala? Yoooo!!! bizi kategorilerde acele ettirdi sonra car car konuşuyor :T:
bende onu soruyordum @Çiğdem- e şimdi sen oy verdin chloe ya ben verdim birde hogatha oy verdiyse en az üç ay almıştır peki nerde chloe? listedekilerin hepsi en az dört oy almadıysa bizim listeye chloe yu eklememiş hogatha :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Laa @destere bu sunucu kız senin müstakbelin acaba bizim sonradan ekle dediğimiz isimleri ekledi mi? Cloe mesela Sun mesala? Yoooo!!! bizi kategorilerde acele ettirdi sonra car car konuşuyor :T:

bende onu soruyordum @Çiğdem- e şimdi sen oy verdin chloe ya ben verdim birde hogatha oy verdiyse en az üç ay almıştır peki nerde chloe? listedekilerin hepsi en az dört oy almadıysa bizim listeye chloe yu eklememiş hogatha :)
Julia Garner | Ozark VE Sense8 | Bae Doona ekledim Forumdash a :A :A :A

Lucifere benden başka destek atan olmadı destere ben bile ben dedikten sonra :F Vefasızlık yapıp burada konuşuyorsunuz utanmadan :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Umarız jüriler adaletli olurlar.. Seçim yapmak jok zorr :D