Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Yılın Şarkısı "Beni Çok Sev" Çalıntı Mı?

tarkan-beni-cok-sev-sarki-sozleri-1024x576.jpg

Altın Kelebek Ödüllerinde yılın şarkısı seçilen Beni çok Sev şarkıs hakkında bomba bir iddia daha! Geçtiğimiz yaz aylarında Cem Özkan'ın TMC etiketiyle çıkardiği Olmayacak Bir Hayal şarkısına benzerliği ortaya atılmış fakat MSG tarafından yapılan inceleme tarafından yalanlanmişti.

Tarkan'in, Beni Çok Sev şarkısı için çalinti iddiasının dayağanı bu sefer 30 yıllık arabesk bir şarkıya dayanıyor. Şarkının orijinali Ayşe Mine’nin ‘Ellerim Uğurlar’ a benzerliği şarkıyı dineyenler tarafından hayretle kaşilanıyor.
İşte O İddia

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tam da seni etiketlicektim @S.G.A.T. :A @Çiğdem- yılın şarkısı için ne diyorsun :F Neden sevmediğimi neden şarkıya uyuz oldugumu anladım. Leşşş bir arabeskmiş meğerse:F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Tam da seni etiketlicektim @S.G.A.T. :A @Çiğdem- yılın şarkısı için ne diyorsun :F Neden sevmediğimi neden şarkıya uyuz oldugumu anladım. Leşşş bir arabeskmiş meğerse:F:F
Ben uçak yolculuğumda dinlemiştim albümü ve bir tek bu şarkı en beğendiğim olmuştu ama dinlerken çok tanıdık gelmişti, hatta arkadaşıma dedim sanki eskiden dinlemiş gibiyim diye :eek:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
leşş olmamış :D Ben yılın şarkısı falan demedim :D Şarkı çok naif eskiye dayandığı tahmin ediyordum aslında. :D
Sen yılın şarkısı dedin demedim ki :X Kelebek ödülleri için dedim:X Ruhunuz arabesk beee ne naifliği :A

Ben uçak yolculuğumda dinlemiştim albümü ve bir tek bu şarkı en beğendiğim olmuştu ama dinlerken çok tanıdık gelmişti, hatta arkadaşıma dedim sanki eskiden dinlemiş gibiyim diye :eek:
Gurbetçiler çok arabesk dinler senin beğenmen şaşırtmadı beni:X Zaten geçenlerde Top 10 listesinde birazcık konuşmuştuk Tayfur kız hakkında:X

Sadece giriş kısmı benziyor, diğer kısımların hiçbir alakası yok. :D
Zaten giriş kısmı nakarat kısmını oluşuturuyor. Nakaratsız şarkı olmaz :A eee o zaman şarkıyı şarkı yapan ksım (ç)alinti çıktıgına göre:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Sen yılın şarkısı dedin demedim ki :X Kelebek ödülleri için dedim:X Ruhunuz arabesk beee ne naifliği :A

Gurbetçiler çok arabesk dinler senin beğenmen şaşırtmadı beni:X Zaten geçenlerde Top 10 listesinde birazcık konuşmuştuk Tayfur kız hakkında:X
Tayfur kızımıza destek çıkmak amaçlı ama evet geçen sene bu vakitlerde full arabeskti ruhum ama şimdi karışık :A slowdan başka dinlemezdim.
Top 10 listemin 80% pop ağırlıklı bu aralar fakat arabesk candır :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tayfur kızımıza destek çıkmak amaçlı ama evet geçen sene bu vakitlerde full arabeskti ruhum ama şimdi karışık :A slowdan başka dinlemezdim.
Top 10 listemin 80% pop ağırlıklı bu aralar fakat arabesk candır :A
İnş o arabesk ruhunu öldürcez beraber :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Zaten giriş kısmı nakarat kısmını oluşuturuyor. Nakaratsız şarkı olmaz :A eee o zaman şarkıyı şarkı yapan ksım (ç)alinti çıktıgına göre:A
Anlaşmalıdır o, Tarkan'ım yapmaz. :Z

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tamamen aynı demin Show haberde denk geldim. :D Günay Çoban'da ne güzel algı yapıyodu güya Handeme laf atıp gündemi değiştiricek. :F Yemin ediyorum Hande'ye hayranlığım kat be kat artıyor.

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tamamen aynı demin Show haberde denk geldim. :D Günay Çoban'da ne güzel algı yapıyodu güya Handeme laf atıp gündemi değiştiricek. :F Yemin ediyorum Hande'ye hayranlığım kat be kat artıyor.
Ne lafı atmış? Ben de bakayım bi (b)
haha yok ya kalsın biraz.
Hayatta vefasızlar çokken o iş zor :A ama bunada şükür, ayda en fazla 2-3 kere dinliyorum damar şarkı :F
üzdün:(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yılın şarkısı (!) iki kere gündem oldu, ikisi de başka şarkılara benzediği için. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060