TVen Yürüyen Ölüler 8. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gWlLl0.png

.TVen
En iyilerin kanalı

Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
sokak sanati ve vadikızı Fav10 Oyun Odası bölümündeki Hax Hastanesi'nin odasındadır.
sokak sanati: Buraya nasıl geldik, neresi burası? vadikızı, vadikızı uyan! (İçeriğe beyaz önlüklü iki doktor gelir)
turkuazz: Sonunda gözünüzü açtınız, cookies gerekli kontrolleri yaptınız mı?
cookies: Evet efendim, testleri yaptık. Sonuçlar istediğimiz gibi...
sokak sanati: Ne kontrolu, ne yaptınız bize?
turkuazz: Buranın güvenliği için kan testi yaptık. Sizi şehirde, radarlardan algılayınca tehlikeli bölgeye girdiğinizi gördük. Dışarıya çıkan grubumuz sizi kurtardı.
sokak sanati: Okla bayıltarak? Kurtarılmayı isteyen kimdi?
turkuazz: Oradan çıkmanız imkansızdı, her insan bizim için çok önemli, insan ırkını korumayı bir görev olarak üstlendik, sizi korkutmak istemezdik... Kendinizi toparlayın, dinlenmenize bakın lütfen.
sokak sanati: Ne dinlenmek istiyorum ne de başka bir şey, burdan gidicem!
turkuazz: Üzgünüm ama burdan çıkmanıza izin veremem.
sokak sanati: Sen kim oluyorsun da bana emir veriyorsun (kalkmaya çalışır ayakları üzerine basmak için doğrulur, tam o sırada cookies yanına giderek sokak sanati'nın boynundan iğne vurur, sokak sanati'nın vücudu felçli gibi kaskastı kesilir ve yatağa yığılır) "Ne yaptın bana pislik!"
cookies: Efendim, bize zorluk çıkaracaklar...
turkuazz: Haklısın uzatmanın anlamı yok ikisi içinde deney laboratuvarı hazırlayın, APZ15K maddesi vücutlarına enjekte edilecek. 14'deki başarısızlığı istemiyorum...
cookies: Evet APZ14L'de deneklerde başarısız olduk insan deneklerin biri kalp krizi geçirerek öldü, ikinci denekte direkt olarak dönüşüm gerçekleşti, üçüncü denekte ise yüksek ateşle birlikte ölüm gerçekleşti. Ancak geliştirdiğimiz APZ15K ile eminim ki panzehire ulaşıcaz...
turkuazz: Umarım cookies, hadi hazırlaklara başlayın. Bir daha iğne yapamayız...
cookies: Tamam efendim!
sokak sanati yapılan iğneyle kıpırdayamaz haldedir, vadikızı ise hala uyanmamıştır. cookies hızla odadan çıkarak hastanenin aşağı katına iner.
______YÜRÜYEN ÖLÜLER 8. BÖLÜM (APZ15K)_________
7Nm28r.png
sokak sanati ve vadikızı sedyeye alınar, binanın eksi 5. katına indirilirler sokak sanati'nın bilinci açıktır ancak aldığı madde yüzünden kıpırdayamamaktadır, vadikızı yavaş yavaş kendine gelmektedir, kendi kendine sayıklamaktadır.

vadikızı: Teyze sen misin? Ben iyiyim teyzecim, teyzem teyzemmmm ıhhhhh.... (O sırada sokak sanati kaslarını kullanmaya zorlamaktadır, yavaşça parmağını hareket ettirebildiğini fark eder. Odadaki iki doktor ise hazırlıkları tamamlamak için pencereli bölüme geçer)
sokak sanati: Tanrı aşkına teyzeyi bırak şimdi, sonunda kendine geldin. Bana yardım etmen gerekiyor, ikimizi de öldürecekler!
vadikızı: Kıpırdayacak halim yok. (Doğrulmaya çalışır)
sokak sanati: Zorla kendini, şurdan kurtulalım söz seni bonişine götürücem söz!
vadikızı: Kim bunlar, bize ne yapacaklar?
sokak sanati: Bizi denek olarak kullanacaklar!
vadikızı: TNS deneği gibi mi?
sokak sanati: Saçmalama! (sokak sanati yandaki masada uzun bir makas olduğunu görür, bir yandan doktorlara bakar diğer yandan da sedyeden kalkmaya çalışır, elinin ucuyla doğrularak masanın üzerindeki makası hızlıca alır ve belinin altına saklar)
cookies: Metin ve Eda APZ15K tüpü hazırsa enjekte etmeye başlayalım. Eda sen bilgisayar sisteminden enjekte sürecini takip et ve diğer birimlere sinyal gönder. Metin sen yanıma gel.
Eda: Peki efendim!

sokak sanati APZ15K adını duyunca odanın kenarında bulunan demir kapıdaki yazıyı fark eder "APZ Test Subject" yazmaktadır. vadikızına dönerek fısıldar "doktor yanımıza geldiğinde bıçağı saplıyacağım sen de şu ilerideki kapının yanındaki büyük düğmeye basacaksın, anladın mı?"

vadikızı: Tamam, tüm gücümü toplayıp kalkmaya çalışacağım ama sende dikkatli ol.
Metin sokak sanati'nın yanına gelir, elindeki şırıngayla dozu ayarlar ve koluna doğru yönelir tam o sırada sokak sanati aniden kalkarak belinin altına sakladığı makası Metin'in boğazına saplar.
Metin: Aaaaa ahhhhhh! (Boğazından kanlar akar, yere yığılır. cookies koşarak acil durum butonuna basar.

vadikızı bu kargaşada sokak sanati'nın gösterdiği odanın kapısına yönelerek düğmeye basar ve kapı açılır.)
sokak sanati: vadikızı, çabuk gel benimle! (Doktor cookies'e makas doğrultarak önünden geçer)
vadikızı: Nereye gideceğiz?
sokak sanati: Bilmiyorum, kim bilir yerin kaç kat altındayız! (O sırada bütün bina acil durum alarmıyla inlemektedir.)
Doktor cookies Metin'e bakar ancak Metin çoktan hayatını kaybetmiştir, kapısı açılan test odasından ise onlarca kana susamış zombi çıkmaya başlar. Cookies "Aman Tanrım test bölümünü açmışlar!"

----
Yiğitt, yatutarsa, RüzgarGülü, pompy ve Almila çiftlik evine varırlar.
Almila: Evet arkadaşlar dedemin evi burası, dedemle birlikte abilerim, babam, annem ve amcam da bu evde yaşıyor. (Burası 3 katlı tahtadan yapılmış ve oldukça geniş bir bahçesi olan bir bağ evidir)
yatutarsa: Neden bütün pencereler tahtayla kapalı?
Almila: Şeyy.. Zombi tehlikesinden dolayı tabii ki.
yatutarsa: Alt kattakileri anlarım da üst kata zombiler nasıl uçsun? Evin içi karanlık olmalı..
Almila: (Sözü değiştirerek) Bakın dedem de geliyor!
Yiğit: Ayyy ayyy dedeye bak be, anam dede böyleyse oğulları nasıldır kim bilir! Burası çiftlik değil "TAŞ" ocağı gibi mübarek.
RüzgarGülü: Şehvetine sahip ol, rezil ediyorsun bizi..
Yiğitt: Ortada bir rezillik varsa o da sensin tatlım, şu halinle insan içine çıkarak en büyük rezilliği yapıyorsun zaten.
RüzgarGülü: Söylesene küçükken nasıl bir tramva yaşadın da bu hale geldin, hani bazen de sana üzülüyorum biliyor musun?
Yiğitt: Aaaa neden bana üzülüyorsun ki? Bak canım kendine bir ayna bul, karşısına geç ve 5 dk boyunca kendini izle. Emin ol üzülecek onlarca şey bulacaksın! (RüzgarGülü elini yumruk yaparken pompy araya girer)
pompy: Arkadaşlar lütfen sakin olun, dede geliyor! Hepimizi burdan kovduracaksınız...
ozgur2113: Almila torunum.. Bu insanlar da kim?
Almila: Dedeciğim yolda karşılaştık gruplarına erzak aramaya çıkmışlar, bende bir gece evde misafir edebiliriz diye düşündüm bu saatten sonra yola devam etmek tehlikeli.
ozgur2113: Aferim kızım sana öğütlediğim nasihatları ne güzel de anlamışsın... (Gözünün içine bakarak gülümser. yatutarsa öne atılarak)
yatutarsa: Merhaba efendim ben grubun lideriyim... (Diğer üçü yatutarsa'ya şaşırarak bakar)
ozgur2113: Memnun oldum... (Tokalaşırlar)
Tokalaştıkları esnada yatutarsa birden irkilir adeta içini anlamsız bir kötülük kaplar, nedenini anlayamaz ancak ozgur2113'ün göründüğü gibi biri olmadığını hissetmiştir.
Evin üst balkonundan olanları izleyen baba ve oğulları sevinçten havalara uçarlar...
MasacRE-: Oha!
EFE UYSAL: Gelenleri görüyor musun baba?
S.G.A.T.: Görüyorum görüyorum babasının prensesi Almila bize sürpriz hazırlamış, canım kızım...
Yiğitt, yatutarsa, RüzgarGülü, pompy etrafı izleyerek çitflik evine girerler..

----
turkuazz: Ne oluyor Tanrı aşkına? (Koridora çıkar ve karşısında beyaz önlüğü kanlar içinde olan cookies'i görür) cookies?!
cookies: Efendim efendim kendimi zar zor kurtardım, yeni denekler bir doktorumuzu ve asistanını öldürdü Eda ve Metin... Ben saklanarak çıktım! Test odasını da açtılar zemin kat zombi kaynıyor! Kaybımız çok daha fazla anlayacağınız.
turkuazz: Nereye girdiler peki?
cookies: Bilmiyorum efendim ancak özellikle o sokak sanati denen mahluk adeta... adeta bir şeytanın vucüt bulmuş hali, gözünü kırpmadan Metin'e makası sapladı...
turkuazz: Onlar burdan çıkamayacak... Yıllardır emek verdiğimiz her şeyi mahvettiler! Tüm kapıları kapatın... O sokak sanati ve diğer kızı şempanzeye çevirmezsem bana da doktor turkuazz demesinler!

----
sokak sanati ve vadikızı hastanenin zemin katına çıkmışlardır. sokak sanati kapının kenarında gördüğü uzun demir parçasını eline alır ve sinsice bir plan düşünür.
vadikızı: Burada her şey İnglişce "EXIT", "UPSTAIRS"... (sokak sanati gülümseyerek sözünü keser)
sokak sanati: vadikızı sana bu zamana kadar çok kötülükler yaptım artık kendimi affettirmek istiyorum, sen buradan çıkacaksın! UPSTAIRS "çıkış" demek sen oraya koş merdivenlerden çık zemin kata ulaş, çıkış kapısını göreceksin. Immm adı da "BEXIT" tamam mı?
vadikızı: BEXIT... Tamam ama peki sen?
sokak sanati: Hadi koş, beni düşünme.. Ben kendi başımın çaresine bakarım. Üst kattan kimse gelmeden acele etmelisin! (vadikızı kapıya doğru koşar, sokak sanati da çıkışa koşarak elindeki demirle kapının kilidini zorlar)
sokak sanati: (Arkasına dönüp vadikızı'na bakar) Sen onlara yem olurken bende burdan çıkmış olacağım, gerçi ölümün benim elimden olsa daha mutlu olurdum ama neyse ayak bağı oluyordun bana. Bay bay vadikızı keşke "İngilişce" bilseydin hahahah...
8.BÖLÜM SONU
YAZAN: mrt-06

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Taş ocağı sahnesi de komikti @Yiğitt :F

Bu arada grup lideri benim diye ortaya atlatan ufaklık sende gözden kaçmadın @yatutarsa :A

@ozgur2113 yaşlı birini oynuyorsun. İçi geçmiş derdim hep senin için zaten:A