TVen Yürüyen Ölüler 4. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gWlLl0.png

.TVen

En iyilerin kanalı
Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
sokak sanati: Yıldırım sakın kimseye ısırıldığını söyleme, eğer söylersen sana yardım edemeden öldürürler.
Yıldırım: Tamam tamam ama artık dayanacak gücüm kalmadı.. (Terler içinde bitkin bir haldedir)

Kampatakiler korkuyla mağraların dışında orta alanda oturmaktadır. sokak sanati ve Yıldırım kimsenin dikkatini çekmeden ilerler. Yıldırım'ı bir ağacın dibine yaslayarak "buradan ayrılma sana ilaç getiricem, iyileşiceksin!" (Yıldırım'ın konuşacak hali kalmamıştır) sokak sanati erzakların olduğu yeri aramaya başlar herkes getirdiği silah ve yiyecek malzemelerini arka taraftaki bölüme koymuştur sokak sanati çantasını açıp ezakları doldurur; "Artık gitme vakti!"
----
Kampta toplanan üyelerde sessizlik hakimdir, kendini kahin olarak tanıtan yatutarsa birden ortaya atılır.

yatutarsa: Hepimiz öleceğiz! Hissediyorum... Ölüm çok yakın, "sokak"lardan bir karanlık tepemize çökecek. Bu karanlık öyle siyah ki göz gözü görmeyecek, aahhhh ahhhh ölüm is coming!
RüzgarGülü: Hadi benim ki viski kafası ulan bunun ki neyin kafası?! (Grup üyeleri güler)

Gruptakiler yatutarsa'nın deli olduğunu düşünmektedir ancak yatutarsa kendisinin bir cadı olduğunu ve hislerinin bu yüzden kuvvetli olduğunu öne sürmektedir.

____________YÜRÜYEN ÖLÜLER 4. BÖLÜM (Aşk-ı Vuslat)___________
7Nm28r.png
Grup üyeleri kampın ortasında tedirgin bir şekilde oturmaktadır, herkes zombilerin yeni bölgeye geleceği konusunda endişelidir. yatutarsa'nın "öleceğiz" çıkışı her ne kadar ciddiye alınmasa da herkes durumun farkındadır.

Darkleqend: Off ben çok susadım erzakları nereye koydunuz?
Yakamoz-Asi: Arka tarafta, benimle gel zaten benim de alacaklarım vardı. (İkisi gruptan ayrılarak arka tarafa ilerler. O sırada sokak sanati erzakları çantasına doldurmuş bir çalının arkasında saklanmaktadır. Darkleqend ileride Yıldırım'ı görür.)
Darkleqend; Yıldırım ne zaman geldin seni çok özlemiştim! Yıldırım..! (İkisi Yıldırım'ın yanına gider)
Yakamoz-Asi: Yıldırım iyi misin? (Yaklaşıp iyi olduğuna bakmak ister)
Tam o sırada Yıldırım Yakamoz'un üzerine atlar, çoktan zombiye dönüşmüştür.
Darkleqend: Aman Tanrım! Arkadaşlar yardım edin! (Gruptakiler kalkıp yanlarına koşmaya başlar)
Yakamoz ani bir hamleyle Yıldırım'ı sırtından atar ancak Darkleqend şoktadır; sana ne oldu!
yatutarsa: Öleceğiz!
RüzgarGülü elindeki bıçakla zombiye dönüşmüş Yıldırım'ı kafasından bıçaklayarak öldürür.
(Bu kargaşada sokak sanati hızla çıkışa yönelir, grupla birlikte koşan vadikızı sokak sanati'nı görünce hemen peşine takılır.)
Darkleqend; Olamaz, olamaz... (Gözyaşlarını tutamaz ve Yıldırım'ın ölüsünün yanında yasa boğulur)

-----
Çiğdem gruptan biraz ilerdedir olanlardan henüz haberi yoktur.

Çiğdem-: Yine nereye kayboldu bu destere, benle gelmemiş miydi? Destere destere! (Çalılıkların arasında destere'yi görür ve hızla koşmaya başlar) destere çalılıkların arasındaki ağaca bağladığı zombiyle konuşmaktadır, bu zombi sıradan bir zombi de değildir, ünlü hollwood oyuncusu Scarlett Johansson'dur. Aylar önce tesadüfen erzak aramak için çıktığı gece zombiyi fark eden destere onu etkisiz hal getirerek bir ağaca bağlamıştır, sık sık yanına gelerek onunla konuşmaktadır.

destere: Ah balım sende olmasan kimle dertleşicem.
Zombi: Hırrrr hırr rrrrrr...
destere: Biliyorum biliyorum sende beni seviyorsun zaten bu yüzden seni buraya bağladım ya, her gün hoş sohbetin için geliyorum.. (Hızlıca zombinin yanağından makas alır)
Zombi: Hırrr rrrrrr hırrr
destere: Yok be hala güzelsin öyle deme! Fakat o daha güzel üzgünüm, çok seviyorum o kızı ama bana yüz vermiyor keşke senin gibi sevse beni... (Arkasından Çiğdem gelir)
Çiğdem-: Ne yapıyorsun sen? Ayol inanmıyorum yokluktan zombilerle mi aşk yaşıyorsun ahahaha hiç güleceğim yoktu, ayy sen ne zavallı bir adamsın öyle acıyorum sana hahaha.
destere: Biliyorum Scarlett şimdi tam zamanı! (Destere zombiden kafasını çevirir birden Çiğdem'in üzerine atlar, Çiğdem yere düşer, yerde debelenmeye başlarlar...)
Çiğdem-: Ne yapıyorsun sen ucube! (destere kendini kaybetmiştir uzun süredir içinde bastırdığı duygular açığa çıkmıştır Çiğdem'i bırakmaya niyeti yoktur)

----
Harun ve Deniz yeni kamp bölgesine varır...

Harun: Arkadaşlar yardım edin! Çabuk tıbbı malzemeleri hazırlayın, Deniz'in kolunu kesmemiz gerekiyor acele edin..
dizi kolik: Malzemeler arkada hemen getiriyorum! (Arka tarafta çantaların içinde gereken tıbbi malzemeleri bulamaz) - Harun burada malzemeler yok!
Harunnn60: Emin misin, iyice bak!
dizi kolik: Baktım her yere baktım, sanırım getirmeyi unuttuk.
Harunnn60: Ama bu imkansız götürülürken bizzat gördüm, ahhh tabii ya sokak sanati!
denizz19: Allah onun belasını versin! (Acılar içinde kıvranmaktadır) - Artık kesmen gerekiyor.
Harunnn60: Ya mikrop kaparsan, kangren olabilirsin.
denizz19: Başka çaremiz yok her türlü ölüm tehlikem var zaten! Hadi kes artık!

Harun RüzgarGülü'nün getirdiği kılıcı alır, bir yandan da RüzgarGülü ve dizi kolik Deniz'i tutmaktadır.
Harunnn60: Sakin ol... (Kılıcı kolunun dirsek hizasından sert bir hamleyle keser)
Deniz öyle bir bağırır ki yer yerinden oynar. Kesildikten hemen sonra dizi kolik sargı beziyle kolunu sıkı sıkı sarmaya başlar.

----
sokak sanati hızlı adımlarla erzak dolu çantasını sırtına alıp koşmaya devam etmektedir, vadikızı peşinde takibe devam eder. sokak sanati daha önce Harunnn60 ile buldukları arabanın yanına varır, arabayı diğer üyelerden saklamışlar ve kamufle etmek için üzerine ağaç dallarıyla örtü yapmışlardır. sokak sanati otları temizleyerek çantasını arabanın içine atar.

vadikızı: sokak sanati!
sokak sanati: Eeeee sen nerden çıktın tabii bonişini göremedi ya peşime takıldı!
vadikızı: Bonişime ne yaptın? (Yanına doğru ilerler) Zaten kafayı ona takmıştın biliyorum, ona ne yaptın söyle!
sokak sanati: Ne yaptım görmek ister misin? Bin arabaya o zaman! (vadikızı o anki siniriyle düşünmeden arabaya biner.)
vadikızı: Nereye götürüyorsun beni? Bonişim nerde?
sokak sanati: Bonişi götürdüğüm yere götürüyorum! (Kısık sesle "ölüme")

15 Dakika araba yolculuğundan sonra sokak sanati ana yolda durur; İn aşağı vadikızı! (vadikızı ne olduğunu anlayamaz ve arabadan iner sokak sanati da inip arka bagajdan uzun halatı çıkarır)

vadikızı: Nerde bonişim neden burada durduk? Konuşsana!
sokak sanati: Bu kadar saflıkla nasıl hayatta kaldın sen? (Ani bir hamleyle vadikızı'nın ağzını kapatıp diğer eliylede halatı iki elini birleştirip bağlamaya başlar)
vadikızı: Bana ne yapıyorsun pislik!
sokak sanati: Tamamdır, bu düğümü hayatta çözemezsin (vadikızı iki elinden bağlanmıştır) sokak sanati ipin diğer ucunu da arabanın arka kasasına bağlar; şimdi eğlence zamanı "teyzem" haha!
vadikızı: Allah'ım yardım et. Bırak beni aşağılık!

sokak sanati arabaya binerek gaza yavaşça basar, vadikızı da mecburen arabanın hızı doğrultusunda koşmak zorundadır. sokak sanati arabayı şehrin merkezine yani zombilerin en yoğun olduğu yere doğru sürmeye başlar vadikızı ise iple arabaya bağlı olduğu için peşinden koşmaktadır. sokak sanati'nın eğlenceden kastı şehre vardıklarında yüzlerce zombiyi de arkasına alıp vadikızı'nı peşinden koşturmaktır.

sokak sanati gülerek; sen bunu hak ettin boniş teyze hahaha!

YÜRÜYEN ÖLÜLER'DE GELECEK HAFTA (İki yeni bölüm 12- 13 Haziran 23.15'de!)
68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f473363614c35366479762d4d71673d3d2d3335333632333730342e313439373962326261323438393838343539303734393535343038302e676966
15-white_lightling.gif
tumblr_mxd5sc3bJK1rey868o1_500.gif
Yaşanan o olaydan sonra Çiğdem gruptan ayrılma kararı alır ve kendi başına yeni bir yolculuğa çıkar, bu yolculuk esnasında yaşadığı olaydan ötürü kendinde bir takım farklılıklar hissetmeye başlar.sokak sanati'nın erzakları çalması sonrası yiyecek sıkıntısı çeken grup üyeleri yiyecek, silah, tıbbi malzeme aramak için şehir merkezine yolculuk etmeye karar verirler, 4 kişilik bir grup oluştururlar; yatutarsa, RüzgarGülü, pompy, Yiğitt. Ancak bu dörtlüğü yolculuk boyunca birçok sıkıntı beklemektedir.
-
Hastaneden çıkan Bully karşısında Dosi'yi görür, ancak Dosi eskisi gibi değildir gruptan ayrı takılmaktadır ayrıca kollarını, ağzını kesip dolaştırdığı iki zombiyle birlikte bu yolculuğu yapmaktadır.
-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 @denizz19 ile uğraşmakla geçmiş yine bölümü :A

@destere ünlü bir kadın oyuncu zombisiyle konusması hır hır bende seni seviyorum falan komik vlla :F ama @destere bana saldırması oklavayı hak etmiş :kizgin:
anlasılan güçlerime diğer blümelr kavusmaya abslayacam :Z

@sokak sanati da @vadikızı nı arabaya bağlıyor zombiler vadikızını kovalıyor vadikızıda araba arkasında kosuyor umutun kötü adam gülüşü hahah yine bölüme damga vurmuş
:F :F :F

@Bully bu bölüm yine yok ama haftaya geliyor hayalet gibi takılıyor şimdiirk :F

çok güzel olmuş @mrt-06 :Z:Z:Z

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Boniş teyze ne lan. :F :A
Hep bonişim diyor ya ona gönderme. :A Sen sevgilin için yas tutuyorsun asıl önemli sahne o senin için. :A

@Harunnn60 @denizz19 ile uğraşmakla geçmiş yine bölümü :A

@destere ünlü bir kadın oyuncunnu zombisiyle konusması hır hır bense senis eviyorum falan komik vlla :F ama @destere bana saldırması oklavayı hak etmiş :kizgin:
anlasılan güçlerime diğer blümelr kavusmaya abslayacam :Z

@sokak sanati da @vadikızı nı arabaya bağlıyor zombiler vadikızını kovalıyor vadikızıda araba arkasında kosuyor umutun kötü adam gülüşü hahah yine bölüme damga vurmuş
:F :F :F

@Bully bu bölüm yine yok ama haftaya geliyor hayalet gibi takılıyor şimdiirk :F

çok güzel olmuş @mrt-06 :Z:Z:Z
İşte bahsettiğim elim olay buydu ablam, umarım kazasız belasız kurtulursun @destere'den. :F

Umut'un yeni işkencesini nasıl buldun TWD olmuş muydu böyle bir şey. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
dizine nasıl yakalıyabiliyorsun bide bana diyorki hazirandan sonra dizi okumam diyor ama seninkini okuyor bir afiş hazırla dedim ondan bile kaçtı @mrt-06 vasfiye teyzeye bağlıcam ne çektin boykottan diye :F@Çiğdem- @mrt-06
Hazirandan sonrada okumam dedim zaten haziran ayındayız bu bir. :A 2.cisi TWD fanıyım müsaade ette okuyalım :F

Afişini gece yaparım. Çok yoğunun şu aralar..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hep bonişim diyor ya ona gönderme. :A Sen sevgilin için yas tutuyorsun asıl önemli sahne o senin için. :A

İşte bahsettiğim elim olay buydu ablam, umarım kazasız belasız kurtulursun @destere'den. :F

@destere de önce hesabını sorucam güçlerime kavusunca :A

@sokak sanati resmen @vadikızı nı hani birinin arkasına olta ile elma birşeyler bağarsında arkadan hayvanalra falan kosturdursun öyle birşey olmuş hayalde canlanıncada komik ayoll tövbe tçvbe :F :F :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

En ilgi çekici sahneler @sokak sanati bey'in. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@destere de önce hesabını sorucam güçlerime kavusunca :A

@sokak sanati resmen @vadikızı nı hani birinin arkasına olta ile elma birşeyler bağarsında arkadan hayvanalra falan kosturdursun öyle birşey olmuş hayalde canlanıncada komik ayoll tövbe tçvbe :F :F :F
Kız abla belki nikah kıyar sana hemen ne hesap sorması. :A

@mrt-06 yaaa buu neee atacannn beni ne halee sokmuşunn yaaa:Fnasıl kurtulcam ben ondann yaaa
Ablam macera yaşıyon işte fena mı. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- birtakım farklılıklar hissediyormuş. Üstüne Lori rolünü oynayınca aklıma kötü şeyleri geliyor? Yoksa :((( @mrt-06:F :F
aa vlla süpegirl güçleri alıcakmısım bu kötü olaydan sonra sanrıım güçlerime kavusucam @mrt-06 ne planlıyor bilmiyoruz tabi :A ama sende share sin elbet yolumuz senlede birleşir ayoll :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061