TVen Yürüyen Ölüler 20. Bölüm (FİNAL)

Hangi sezonu daha çok beğendiniz?

• Kullanılan toplam oy
    16

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
OLPlYD.png

Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
yatutarsa: Arkadaşlar sakin olun, sessizce gideceğiz evine!
vadikızı: Ellerimle geberticem o adi herifi!
pompy: Sakin ol lütfen..
Yakamoz-Asi: Evet sakin olmalıyız arkadaşlar, önümüzde kısa bir yol kaldı ve elimizde sınırlı silah var, mermimiz az. Özellikle kalplerine hedef almamız gerekiyor, boşa harcayacak mermi yok!
yatutarsa: Haklısın, o yüzden silahlar senle bende olacak!
Yürümeye devam ederken S.G.A.T. yolda grup üyelerini görerek hızla eve gider. Konağın önünde kederli bir şekilde oturan ozgur2113, uzaklara dalmıştır. S.G.A.T. koşarak gelir...
S.G.A.T.: Baba! Baba! Geliyorlar!
ozgur2113: Kim? Kim geliyor anlamadım...
S.G.A.T.: Şu aptal cadı ve arkadaşları yoldalar, ellerinde silah gördüm!
ozgur2113: (Ayaklanarak bağırır) Herkes gelsin! (Oğulları ve torunları aşağı iner) Beni iyi dinleyin, hepsi ölüme yürüyor, anlattıklarımı harfiyen yapacaksınız!
----
Kasabanın ortasında Çiğdem-, dizi kolik, sokak sanati ne yapacaklarını düşünmektedir...
dizi kolik: Ozan'a mı gitsek acaba?
sokak sanati: Hayır! Asıl tehlikeli olan o bence, adamı görmedin mi yüzünden psikopatlık akıyordu..
Çiğdem-: Nereye götürdüler ki, senin gibi kıza var ya ben. Niye takip etmedin?!
sokak sanati: Sakın yine başlamayın!
dizi kolik: Daha gelir gelmez başımıza neler geldi...
Çevredeki kasaba üyeleri bir anda olduğu yerde dururlar.
sokak sanati: Ne oluyor ya? Herkes niye dondu! (dizi kolik kalkarak birkaç insana dokunur adeta taş kesmişlerdir)
Çiğdem-: Bu insanlara ne oldu böyle! (Çevreye anlamsızca bakarlar)
Taş gibi olduğu yerde duran insanlar hafifçe hareketlenek sokak sanati, dizi kolik ve Çiğdem'e bakarlar, yavaş yavaş onlarca insan üçüne doğru yürümeye başlar.
sokak sanati: Bunlar bize mi geliyorlar yanlış mı görüyorum?
Çiğdem-: Yok canım niye bize gelsin hepsi birden! (Onlarca insan daha da hızlanarak koşmaya başlarlar)
dizi kolik: Kaçın lan! Kaçın! Bunlar bize geliyor!
Çiğdem: Ne oluyor abi?! (Hızla koşmaya başlarlar, sokak sanati duraksar)
sokak sanati: Hissetmiyorum! İçimdeni insan eti yemek geçmiyor, hissetmiyorum!
dizi kolik: Koşsana! Şimdi bunu mu düşenelim... Koşun! (Hızlanarak yönetim evine girerek kapıyı kilitlerler.)
Kasaba halkı kapıya dayanarak vurmaya başlar.
sokak sanati: Ne yapacağız şimdi! Ne oldu bu insanlara hepsi robot gibi hareket ediyorlar! (Kapı yumruklanmaya devam eder)
Çiğdem-: Nasıl bir yere düştük biz!
dizi kolik: Bunlar bizi öldürür!
sokak sanati: Siz gerimde durun, bir çaresini bulacağız!
Çiğdem-: Yüze yakın insana karşı üç kişi, gerçekten umutlu musun?
dizi kolik: Nefes alıyorsak umut var demektir... (Perran Kutman 2010)
Çiğdem-: Şu kızın sahte sahte konuşmaları beni bitiriyor! (Kapı insanların şiddetle yumruklamasıyla sallanmaktadır. Kapıya vuran öfkeli kasaba insanları bir anda durarak irkilir, herkes yavaş yavaş kapıdan uzaklaşır)
dizi kolik: Gidiyorlar!
Çiğdem-: Ben bir dışarıya bakıp kontrol edeyim en iyisi. (Kapıya yönelir, kilidi açar) Kapı açılmıyor! (sokak sanati hızla kapıya yüklenir, kapı sımsıkı kilitlidir, kilidi yeniden zorlar ancak kapı adeta yapışmış gibidir)
dizi kolik: Bu işin sonu pek hayırlı olmayacak, şimdi de burada kapana kısıldık!
sokak sanati: Bir çaresini bulacağız! (Çiğdem ve dizi kolik sokak sanati'na anlamsız bir şekilde bakarlar, o sırada destere alt kattan girişe gelir)
Çiğdem-: Destere?! Seni arıyorduk, nerdeydin? (destere'nin yüzünde ve kolarında izler vardır)
dizi kolik: Bu izler de ne böyle!
sokak sanati: Neredeydin?!
destere: Parkta... parkta oyun oynuyorduk...
sokak sanati: Park mı?!
destere: Evet... ben; Miranda Kerr, Kate Upton, Tyra Banks, Adri... (sözünü keser)
dizi kolik: Lima! Bunu biliyorum...
sokak sanati: Ohhooo bunun kafa uçmuş!
Çiğdem-: Ayyy neler dönüyor ya, destere ne oldu sana!
sokak sanati: Önce Buğra benim hakkımdaki her şeyi söyledi, şimdi destere'nin beynini yıkadılar, kasabadaki insanlar robot gibi üzerimize saldırdı, insan eti yeme isteğim gitti. Burada dönen oyunu anlamadım ama acele etmezsek sonumuz destere gibi olacak!
----
Üç kamyon dolusu "süper zombi" kasabaya doğru yoldadır en önde ise doktor turkuazz ve ekibi arabayla ilerlemektedir...
turkuazz: Ne kadar kaldı?
Salih: Efendim, sadece 1 saatlik yolumuz kaldı..
turkuazz: Güzel.. Dediklerimden çıkmayın yeter, süper zombilerin işi bittiği anda devreye biz gireceğiz. Bakalım bu büyük yerleşim yerinin sahibi aradığımız kişi mi?
Salih: Daha önce de birçok yerleşim yerine ulaştık ancak aradığımız kişi değildi efendim umarım bu sefer "o" kişiye ulaşırız.
turkuazz: Göreceğiz, eğer o kişi ise, tüm bunlar bitecek! Kabus... kabus sona erecek!
______YÜRÜYEN ÖLÜLER 20. BÖLÜM (Gerçekler Ortaya Çıkar)_______
sokak sanati, Çiğdem- ve dizi kolik, destere'nin anlamsız sözlerinden dolayı şaşkınlık yaşarken destere hızla yönetim evindeki merdivenlere yönelerek alt kata iner.
sokak sanati: Nereye gidiyor bu?!
Çiğdem-: destere, destere!
dizi kolik: Siz onu takip edin, ben de burada bekleyeceğim!
sokak sanati: Dikkatli ol! (dizi kolik'in alnından öperek Çiğdem'le aşağı inerler)
destere "kara oda" olarak anılan mahzene iner, kendini kaybetmiştir istem dışı hareketler yapmaktadır, kara odanın en sonundaki kapıya yönelir.
sokak sanati: Ne yapıyorsun destere!
destere: Buraya gelmelisiniz, görmeniz gereken biri var...
Çiğdem-: Kim?! (sokak sanati ile hızla sondaki kapıya koşarlar, karşısında sırtı dönük üstü başı berbat halde, uzun boylu bir erkek görürler)
sokak sanati: Sen kimsin? destere... kim bu adam bizi neden buraya getirdin!
destere: Bilmiyorum...
Çiğdem-: Heyyy, sen... sen kimsin? (Yavaşça sırtı dönük adama yaklaşır ve eliyle omuzunu dürter, adam yavaş hareketlerle doğrularak döner)
sokak sanati: Aman Tanrım! Bu... bu imkansız!
Çiğdem-: (Korkarak geri çekilir) Seee sse sen! Bu nasıl olur! (İkisinin şaşkınlığını fırsat bilen destere yavaşça mahzenden çıkarak parmaklıkları kilitler)
sokak sanati: Sen burdaysan... Benim kafam karıştı, OzaN senin burda ne işin var?!
OzaN: Gördüğünüz kişi ben değilim... (sözler boğazında dizilir)
Çiğdem-: Hiçbir şey anlamadım!
OzaN: (Nefeslenerek) Her şey 2011'de başladı...
- 7 Ocak 2011 -
Yönetim odasında, masasında oturan Ozan kahvesini yudumlamaktadır. Odaya panikle Darksaal gelir.
darksaal: Ozan! Ozan!
OzaN: Ne oldu Darksaal ne bu halin, yüzün bembeyaz olmuş. (Doğrularak) İyi misin?
darksaal: Her şey mahvoldu, çok geç kaldık! Senin olmadığını fark edemedik!
OzaN: Ne diyorsun sen?! Hiç bir şey anlamıyorum, sakince anlatır mısın?
Darksaal Ozan'a anlatacağı esnada kapıda "o" kişi belirir. Ozan bakakalır... Çünkü "o" kişi kendisidir.
OzaN: Aman Allah'ım bu nasıl olur?! See se sen, sen kimsin! (Darksaal arkasını döner ve hızla odanın arkasına gider)
"O" Kişi: Artık yüzümü göstermek istedim kardeşim!
OzaN: Kardeşim mi?!
--
OzaN: Yıllarca beni gölgem gibi takip etmiş, ikizim!
Çiğdem-: İkizin derken!
OzaN: Annem ikizimin doğum esnasında öldüğünü benim ise 1 hafta makinede kalarak hayata tutunduğumu anlatmıştı ancak gerçekler bambaşkaymış... Ölmemiş... Çok sonradan ondan öğrendim. Doğumu yapan doktor, turkuazz!
sokak sanati: turkuaz!
OzaN: Üzerinde deneyler yapmak için hastaneyle bir protokol imzalamış, fakir ailelerin çocuklarından, doğan her 10 çocuktan birini denek olarak kullanmak için öldü gösterip, kaçırıyormuş...
sokak sanati: O pisliğin normal olmadığını biliyoruz ancak bu kadarını, bu kadarını hayal bile edemezdim!
OzaN: Sonra hesaplaşma vakti geldi...
- 7 Ocak 2011 -
"O" Kişi:
Biliyor musun kardeşim, benim hiç oyuncağım olmadı, hiç anne şefkatim olmadı... Hiç sevdiğim bir ailem olmadı, hiç yuvam, gidebileceğim bir evim olmadı. Her şey... her şey senin oldu! Benim yaşayacağım hayatı sen yaşadın! Yıllarca seni izledim..
OzaN: Varlığından haberim bile yoktu!
"O" Kişi: Artık var... Benim hayatımı çaldın ama çaldığın her şeyi senden aldım son olarak da burası kalmıştı. Fav10... Meşhur reyting, sosyal forumun... ama burası da bitti!
OzaN: Senin hayatını ben mahvetmedim, benim bir suçum yok! Buraya bulaşma, sakın!
"O" Kişi: Hahaha, forumun artık ÖLDÜ! Kurduğun her şeyin yıkılışını, burayı getirdiğin üyelerin her birinin ölümünü tek tek izleyeceksin!
OzaN: Olamaz, yapamazsın bunu! (Bağırarak üzerine yürür ancak ikizi ani bir hamleyle cebindeki şırıngayı çıkararak OzaN'ın boğazına saplar) Ozan bayılarak yere yığılır.
----
OzaN: Sonrası bir mahzende geçti... Tam teşizatlı ama.. her yeri izleyebiliyordum, hepinizin başına gelenleri izletti. Hepinizin acısını hissettim, bu foruma benim yüzümden geldiniz ve hayatınız mahvoldu. Her gün kahroldum her gün ben de sizinle öldüm! (Gözyaşlarına boğulur)
Çiğdem-: İzleyebiliyordum derken?!
OzaN: Forumun her yerinde gizli kameralar var, ruh hastası olanları izlemek için forumun dört bir yanına kamera sistemi yerleştirmiş!
Çiğdem-: Bu nasıl bir manyaklıktır! Ozan sen kendini suçlama, bu ruh hastasının işini bitireceğiz!
sokak sanati: Bu manyağı öldürsek ne değişecek ki.. Her şey mahvoldu!
OzaN: Hayır! Aksine onu kesinlikle yenmeniz gerekiyor!
sokak sanati: Sırf sen tatmin ol diye o manyağ... (sözünü keser)
OzaN: Çünkü panzehir onda! Tedavi onda! Her şeyi düzeltebilecek ilaç onda!
Çiğdem: Aman Allah'ım!
sokak sanati: Şaka yapıyorsun demi, panzehir bir yalan. Yok... yok öyle bir şey!
OzaN: Hayır panzehir var...
- 10 Ocak 2011 -
Ozan bir mahzene kapatılmıştır, odada büyük ekran televizyonlar bulunmaktadır kamera sistemiyle bütün forumda olanları izlemektedir. Her yerin yıkılışını, üyelerinin ölümünü tek tek izlemiştir. İkizi mahzene gelir...
"O" Kişi: Tüm bunlar olup biterken dışardan izlemek nasıl bir duyguymuş canım kardeşim?
OzaN: Bırak beni! Onlar mahsun! Bak yeniden başlayabiliriz, sen ve ben yaşayamadığımız kardeşliğimizi artık yaşabiliriz, yeniden aile olabiliriz! Lütfen, lütfen son ver bunlara!
"O" Kişi: Beni kandıramazsın.. 25 yıldır her gün yaşadığım ızdırabın yangınını söndüremezsin! Sen de benim gibi mahvolacaksın!
OzaN: Herkes ölünce ne olacak? Eline ne geçecek! Burası yıkılırsa sen de ölürsün!
"O" Kişi: Bana bir şey olmaz canım kardeşim! Panzehir nasıl olsa bende! (Odadan hızlıca çıkar)
----
Çiğdem-: Onu bulmalıyız!
sokak sanati: Ha diyince karşısına çıkamayız akıllı olmalıyız! Ozan.. peki bu manyak koskoca foruma nasıl sızmış?
OzaN: Güvendiğim, forumu emanet ettiğim...
- 2 Şubat 2011 -
Mahzende yatan Ozan'ın yanına ikizi gelir.
"O" Kişi: Ozan! Kardeşim! Nasıl gidiyor film? Hahah eğlenceli demi!
OzaN: Sen insan olamazsın.. Bu pisliği nasıl yaptın?!
"O" Kişi: Kendimi bilime adadım diyelim! Eeee tabi yardımcılarım oldu bu virüsü geliştimesi benden buraya sokması canım dostumdan!
OzaN: Ne diyorsun sen?!
"O" Kişi: Tüm forumu emanet ettiğin o yılan lakaplı üyen var ya hahah adını iyi biliyorsun!
OzaN: mrt-06!!
"O" Kişi: Hahah aynen öyle, senin forumda olmadığın zamanlar altan alta güvenlik sistemini çökermertmeye başladı, 2 ay içerisinde virüsü foruma sokabildim!
OzaN: Ona güvenmiştim!
"O" Kişi: Gerçi ölmese iyidi ama sağlık olsun! (Gülümser)
Günümüz
Çiğdem-: Birde kardeşim derdim ona!
sokak sanati: Pislik, bu hainliğini nasıl yapabilmiş! (Sinirlenerek parmaklıklara yönelir ancak kapı kilitlidir) destere!
Çiğdem-: Ne ara çıktı bu!
sokak sanati: (Parmaklıklara vurarak) Ahhhhhh! Tuzağa düştük!
----
Yönetim odasında OzaN kahvesini yudumlayarak mahzende olanları izlemektedir. Kapı çalar içeriye dizi kolik girer.
OzaN: Sonunda gelebildin... Benim en güzel şaheserim!
dizi kolik: Ozan! Seni özlemişim..
OzaN: En başından beri Oscarlık bir performans gösterdin açıkçası! destere'yi kaçırdıkları esnada yaşadığın panik harikaydı.. Ama... ama en çok takdir ettiğim ise sokak sanati konusunda oldu, onu kandırıp yanına sızman ve Çiğdem ile destere'nin arasını bozup hepsini buraya getirtip darma duman etmen muhteşem bir performanstı doğrusu!
dizi kolik: Senin için her şeyi yaparım biliyorsun! Ancak istediğin diğer üyeleri getiremedim, çoğu başka yerde. Keşke bütün grubu getirebilseydim ama bu mümkün değildi, herkes kendi arasında gruplaştı, bende grubun en güçlülerinden birini yanıma alarak Çiğdem'in gittiği güzargaha gittim, yolda karşılaşacağımızı biliyordum, öyle de oldu!
- 8 Ağustos 2017 -
sokak sanati ve Çiğdem çadırın çevresinde dolaşırken destere de uyuyakalmıştır. dizi kolik'in uydu telefonuna bildirim gelir, panikle gruptan uzaklaşarak ağaçların arasına gider. Telefonda bir yer bildirimi vardır, hemen yakınlarda bulunan yolun kenarını göstermektedir, dizi kolik GPS üzerinden istenilen alana gider, hiçbir şey yoktur.
dizi kolik: Ne yapacağım ki burda! (Ayağı metal bir parçaya çarpar) Bu ne?!
Bu metal parça tabeladır : "Güvenli ve huzurlu bir hayat, zombilerin ulaşamayacağı rahat bir kasaba! 300 metre ilerde"
dizi kolik: Şimdi anlaşıldı!
- 10 Ağustos 2017 -
sokak sanati:
Arkadaşlar bir tabela gördüm hepiniz benimle gelin! İşte burası... Tabelaya bakın!
dizi kolik: "Güvenli ve huzurlu bir hayat, zombilerin ulaşamayacağı rahat bir kasaba! 300 metre ilerde"
Çiğdem-: Buraya çok yakın! Bunca zamandır bu tabelayı nasıl fark edemedik?
sokak sanati: Artık sefil bir hayat sürmek zorunda değiliz! Hazırlanın, oraya gidiyoruz!
dizi kolik: Bir dakika, ya tuzaksa? Nasıl güvenicez?
sokak sanati: İyi ya hayatım bana yiyecek et çıkar şayet tuzaksa!
---
OzaN: Biliyorum, anlatmana gerek yok her şeyi izledim!
dizi kolik: Peki şimdi ne yapacağız OzaN? Zaten istediğin kişileri çip takarak yönlendirebiliyorsun sokak sanati ve Çiğdem'i de mi çipleyeceğiz?
OzaN: sokak sanati'nın buraya gelmesiyle turkuazz da harekete geçti, çipten ziyade uzun zamandır gerçekleştirmek istediğim bir projeyi hayata geçireceğim!
dizi kolik: Heyecanlandım! (Gülümser)
OzaN: (Laptobu çevirerek) Bu düğme ne biliyor musun?!
dizi kolik: Hayır...
OzaN: Forumdaki üyelerinin hayatını daha da karartmak için geliştirdiğim özel bir eklenti, yaşayan tüm üyeleri bu eklentiye ekledim, sen ve yardımcılarım hariç! (Göz kırpar)
dizi kolik: Peki çalıştırınca ne olacak?
OzaN: İzle ve gör! (Ozan kamera sistemini açarak forumun dört bir yanını ekrana yansıtır ve bahsettiği eklentiyi yükleme tuşuna basarak devreye sokar) Geri sayım başlar...
---- 10
turkuazz:
Kasaba gözüktü, hızlanın!
Salih: Zombileri serbest bırakmak için son 5 dakika!
--- 8
yatutarsa:
Aşağılık çık ortaya! (Ağaçların arasından hızla oklar gelmeye başlar ne olduğunu anlamadan pompy, vadikızı, Yakamoz-Asi'ye ok saplanarak hepsi yere yığılır)
--- 6
Çiğdem-:
Burdan çıkmamız gerekiyor, hemen!
sokak sanati: Ozan ne yapacağız?!
--- 5
turkuazz:
Sonunda ulaştım sana, elimden kaçtın şimdi yeniden elime düşeceksin!
--- 3
ozgur2113:
Baş başa kaldık pislik cadı!
yatutarsa: Aşağılık, dostlarımı öldürdün! (Koşmaya başlar öfkeden delirmiştir)
ozgur2113: Hahaha bedel ödeyen kimmiş ha kimmiş?!
2
OzaN:
Hepiniz... Hepiniz benim oyuncağımsınız! Bundan sonra ipleriniz tamamen benim elimde olacak..
1
EKLENTİ AKTİF EDİLDİ....
YAZAN: mrt-06
SON

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tabiki benim olduğum 1. sezon güzeldi. :bhr:

Eline sağlık Atacan'ım, 2. sezonu yarım okudum galiba. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bölüm 1 aydır zamanlayıcıdaydı bu yüzden bir daha okuyayım dedim. Eline sağlık güzel bir final olmuş. Umarım 3. sezonda başrole yükselirim. :Z @mrt-06

@dizi kolik de ne fırıldak çıktı maşallah. :A

Sonda değinmişsin ama @ozgur2113 ve @yatutarsa yüzleşmesine biraz daha yer verilse daha iyi olabilirdi. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölüm 1 aydır zamanlayıcıdaydı bu yüzden bir daha okuyayım dedim. Eline sağlık güzel bir final olmuş. Umarım 3. sezonda başrole yükselirim. :Z @mrt-06

@dizi kolik de ne fırıldak çıktı maşallah. :A

Sonda değinmişsin ama @ozgur2113 ve @yatutarsa yüzleşmesine biraz daha yer verilse daha iyi olabilirdi. :D
Teşekkürler. :bhr: Yeniden okuman iyi olmuş çünkü eklemeler yapmıştım. :A İkisi ölmedi sonuçta yüzleşmesi gelecek sezon da olabilir. :A

şuan midem iyi durumda bir şey yiyip içimnce bulanıyor :(

yorumlıyayımda ms çin son açıklamayıda yaptım çıkıcam biraz dinleneyim @Yiğitt dedği gibi :A
Peki ablacım detaylı yorumunu yaptıktan sonra çıkarsın. :A

Şunu da koyayım ilaç niyetine. :A

jensen-ackles-in-hot-bath-towel-all-people-photo-u1

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok başarılı bir bölüm olmuş.:D

Bu ikiz olayı Davinci's Deamons'da da vardı. Sahtekar pala vardı orada burada da sahtekar admin:F

Son sahneyi iyi kurmuşsun. Helal olsun. @mrt-06 :D Demek bizim bu hale gelmemizde ki etken sensin. Senin yüzünden girdi o hain içeri.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk sezon daha çılgındı. 2. Sezon sezon finali en iyi bölüm ama ilk sezon daha çılgındı dediğim gibi:D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok başarılı bir bölüm olmuş.:D

Bu ikiz olayı Davinci's Deamons'da da vardı. Sahtekar pala vardı orada burada da sahtekar admin:F

Son sahneyi iyi kurmuşsun. Helal olsun. @mrt-06 :D Demek bizim bu hale gelmemizde ki etken sensin. Senin yüzünden girdi o hain içeri.:A
Teşekkürler. :bhr: İlk bölümlerden zaten ipucu vermiştim, 20 bölüm de birbirine bağlantılı sayılır. :A Ankete de oy kullanırsan iyi olur. :D

Bana giden karakterler olacak demiştin ama. :A

Bu arada ankete de 2. sezon dedim çünkü ben vardım. :bhr: :Z
Gidenler var ama kalanlar da var haliyle. :A