TVen Yürüyen Ölüler 19. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
OLPlYD.png

Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
Aserat: Pardon.. destere bey bakar mısınız?
destere: Buyrun, ne oldu? Hıyyy yoksa! Yoksa dizi kolik öldü mü?! Ahhh Çiğdem ahh Çiğdem bir kaçamağın bedeli bu olmamalıydı!
Aserat: Hayır. (Sözünü keser)
destere: Çiğdem mi öldü?! dizi kolik, ne yaptın sen güzel yüzlüm...
Aserat: (Sinirlenir) Lütfen beni dinler misiniz! Benimle gelmeniz gerekiyor, kimse ölmedi. Ozan sizi görmek istiyor.
destere: Haaa Ozan mı? Tamam geliyorum, yüreğime iniyordu yav. Ben de biri öldü sandım!
Aserat: Sözümü tamalama izin verseydiniz iş bu kadar uzamayacaktı! (destere kapının önüne doğru ilerlerken cebinden çıkardığı şırıngayı destere'nin ensesine batırır, destere ani bir baş dönmesiyle yere yığılır)
Tolstoyevski: İki saattir bekliyoruz, ne diye uzattın bu işi?
Aserat: Adam tam bir baş belası..
MayısKralı: Hadi, karanlık odaya götürelim artık, Tolsto işkence aletlerini hazırladın demi?
Tolstoyevski: Her şey hazır, Ozan bu pisliğin cezasını çekmesini istediyse bize de en güzel şekilde ceza biletini keseriz elbet!
MayısKralı: Ozan'a saygısızlık etmenin bedelini ödeyecek.. (Sürükleyerek götürürler)
dizi kolik: (Duvarın arkasında) Aman Tanrım, destere!
---
sokak sanati: Baş başa kaldık..
xBUGRAx: Evet dizi kolik fazla gezgin birisi. (sokak sanati hızla xBUGRAx'in yanına gider)
sokak sanati: Biliyor musun Buğra, çok acıktım. Görüyorum da sende etli butlu birisin hani. (xBUGRAx sözünü keser)
xBUGRAx: (Transa geçer) Nickin sokak sanati, adın Umut, İstanbul'da yaşarken Fav10'a göç ettin. Rihanna'yı ve Beren Saat'i çok seversin, içinde derin bir kötülük var kötülük yapmaktan haz alırsın, normal insanlardan farklı olarak insan etinden hoşlanırsın, forumun başına gelen bu zombi salgınını.... (sözünü keser)
sokak sanati: Sen! Sen tüm bunları nerden biliyorsun?!
xBUGRAx: (Odadan gülümseyerek çıkarken) Biz her şeyi biliriz!
sokak sanati: Aman Tanrım biz nereye düştük böyle, acilen diğerlerini bulmam lazım!
----
Çiğdem- kulubenin kenarında oturarak kasabanın manzarasını izlemektedir koşa koşa sokak sanati gelir.
sokak sanati: Çiğdem, burada değişik şeyler dönüyor!
Çiğdem-: Ne oldu?!
sokak sanati: Yardımcılardan Buğra, hakkımda her şeyi biliyor odadan çıkarken "biz herşeyi biliriz!" diye bir cümle kurdu!
Çiğdem-: Şaka yapmış olamaz mı?
sokak sanati: Ahhh kadın anlamıyor musun özel şeylerimi bile biliyor! Burası normal değil, değil!
Hızla dizi kolik yanlarına gelir...
dizi kolik: Sonunda sizi buldum!
Çiğdem-: Aşağalık kadın geldi...
dizi kolik: destere! destere'yi bayıltıp götürdüler!
sokak sanati: Ne diyorsun sen, kim?
dizi kolik: Yardımcıları; Aserat, Tolstoyevski ve MayısKralı ensesine şırınga vurup yerde sürükleyerek götürdüler. Ben takip edemedim, korktum yanınıza geldim. (Heyecandan nefes nefesedir)
Çiğdem-: Ahhhhh, her şey senin yüzünden uğursuz kadın! (dizi kolik'in yanına giderek hızla tokat atar, tokatın etkisiyle dizi kolik'in yanağı kan içinde kalır)
dizi kolik: Ne yapıyorsun sen lan! (Yerden sendelerek kalkıp Çiğdem'in gözüne yumruk atar, Çiğdem'in gözü mosmor olur)
sokak sanati: Siz delirdiniz mi? Kesin kavgayı. (İkisini de tutarak ayırır) Burada bir şeyler dönüyor, şimdi sırası değil! Hemen kendinize gelin, hemen! Dışarıdan normal gibi gözüküyor ancak burada hiçbir şey göründüğü gibi değil, acele etmezsek kötü olacak...
----
XanTier ve Dosi evde otururlarken Bully ise evi dolaşmaktadır.
Dosi: Keşke bu kadar korkutmasaydın gözünü..
XanTier: Gerçekleri anlat dediniz, her şeyi anlattım. Artık bundan sonrası Bully'nin kararı!
Dosi: Öyle ama ya öldür ya öl demek, bir anda söylemek ne biliyim...
XanTier: Eninde sonunda öğrenecekti, ha şimdi ha sonra ha direkt ha gizleyerek. Conditor'un kaderi bu! (Bir süre sessiz kalırlar)
Dosi: Şu ileriki oda neden kilitli, kim kalıyor?
XanTier: (Özgür'ü düşünerek) Kimse... o oda hep kilitliydi. Yüklük olarak kullanıyorum.
Yine bir süre sessizlik hakim olur, odadaki saatin sesi adeta tüm odayı inletmekteydi. Sessizlik bir çığlık gibi yayılırken üst kattan bir silah sesiyle Dosi ve XanTier fırlar.
Dosi: Bully! (Koşarak üst kata çıktılar)
XanTier: Yalnız bırakmamalıydık..
Dosi: Bully! (Bully eski bir silahla kendini kafasından vurmuştur, kanlar içinde yerde yatmaktadır) Ahhhhhhhhh, böyle bitmemeliydi! Bully ne yaptın!
XanTier: Yıllar önce benim yapmam gerekeni yaptı...
Dosi: Bully... (Gözyaşları içinde hıçkırarak başında ağlar) Böyle bitmemeliydi...
- Karanlık Oda -
Aserat: Bağladın mı ucubeyi?
MayısKralı: Evet, gerisi sayko Tolst'ta zaten artık ne yapar, kendi bileceği iş.
Aserat: Efendimizin talimatı açık "Saygısızlık Cezası". Yani kırbaç...
MayısKralı: Tolstoyevski'nin hayal dünyası geniştir senden de benden de iyi bilir işini..
Aserat: Beni fazla iyi tanıyamamışsın. (Gülümser)
Toltoyevski: destere... destere... Ozan'a saygısızlık ettin.. (destere metal yatağa bağlıdır, bilinci açıktır ilacın etkisi geçmiştir ve debelenmektedir)
destere: Ben bir şey demedim ki sadece sadece Ozoş dedim!
Tolstoyevski: Sen kimsin de Ozan'ın ismiyle dalga geçip birde gülersin! Şimdi cezanı çekeceksin...
Eline kendi geliştirdiği elektirikli kırbacı alarak destere'ye yönelir.
destere: O ne lan?
Tolstoyevski: Kırbaç ama 21.yy modelinden, elektirikli!
destere: Hayır! Hayır... Hayır!!! (Tolstoyvski'nin gölgesi desteri'yi kaplar)
______YÜRÜYEN ÖLÜLER 19. BÖLÜM (Yürüyen İnsanlar)______
Arkadaşlarının intikamını almak için yola koyulan yatutarsa, vadikızı, pompy ve Yakamoz-Asi vampirlerin konağına yaklaşmıştır. ozgur2113'e olan nefretleri kat ve kat artmıştır.
yatutarsa: Arkadaşlar sakin olun, sessizce gideceğiz evine!
vadikızı: Ellerimle geberticeğim o adi herifi!
pompy: Sakin ol lütfen..
Yakamoz-Asi: Önümüzde kısa bir yol kaldı ve elimizde sınırlı silah var, mermimiz az. Özellikle kalplerine hedef almamız gerekiyor, boşa harcayacak mermi yok!
yatutarsa: Haklısın, o yüzden silahlar senle bende olacak!
Yakamoz-Asi: Aynen öyle..
vadikızı: Hadi bileğimize kuvvet, hepsini indereceğiz!
Yürümeye devam ederken S.G.A.T. yolda grup üyelerini görerek hızla eve gider. Konağın önünde kederli bir şekilde oturan ozgur2113, uzaklara dalmıştır. S.G.A.T. koşarak gelir...
S.G.A.T.: Baba! Baba! Geliyorlar!
ozgur2113: Kim? Kim geliyor anlamadım...
S.G.A.T.: Şu aptal cadı ve arkadaşları yoldalar, ellerinde silah gördüm!
ozgur2113: (Ayaklanarak bağırır) Herkes gelsin! (Oğulları ve torunları aşağı iner) Beni iyi dinleyin, hepsi ölüme yürüyor, anlattıklarımı harfiyen yapacaksınız!
----
Kasabanın ortasında Çiğdem-, dizi kolik, sokak sanati ne yapacaklarını düşünmektedir...
dizi kolik: Ozan'a mı gitsek acaba?
sokak sanati: Hayır! Asıl tehlikeli olan o bence, adamı görmedin mi yüzünden psikopatlık akıyordu..
Çiğdem-: Nereye götürdüler ki, senin gibi kıza var ya ben. Niye takip etmedin?!
sokak sanati: Sakın yine başlamayın!
dizi kolik: Daha gelir gelmez başımıza neler geldi...
Çevredeki kasaba üyeleri bir anda olduğu yerde dururlar.
sokak sanati: Ne oluyor ya? Herkes niye dondu! (dizi kolik kalkarak birkaç insana dokunur adeta taş kesmişlerdir)
Çiğdem-: Bu insanlara ne oldu böyle! (Çevreye anlamsızca bakarlar)
Taş gibi olduğu yerde duran insanlar hafifçe hareketlenek sokak sanati, dizi kolik ve Çiğdem'e bakarlar, yavaş yavaş onlarca insan üçüne doğru yürümeye başlar.
sokak sanati: Bunlar bize mi geliyorlar yanlış mı görüyorum?
Çiğdem-: Yok canım niye bize gelsin hepsi birden! (Onlarca insan daha da hızlanarak koşmaya başlarlar)
dizi kolik: Kaçın lan! Kaçın! Bunlar bize geliyor!
Çiğdem: Ne oluyor abi?! sokak sanati şunlara engel olsana nasıl canavarsın sen?! (Hızla koşmaya başlarlar, sokak sanati duraksar)
sokak sanati: Hissetmiyorum! İçimden insan eti yemek geçmiyor, hissetmiyorum! (Kasabaya ilk geldiklerinde her birine verilen küçük kapsül aklına gelir)
dizi kolik: Koşsanıza! Şimdi bunu mu düşenelim... Koşun! (Hızlanıp yönetim evine girerek kapıyı kilitlerler.)
Kasaba halkı kapıya dayanarak vurmaya başlar.
sokak sanati: Ne yapacağız şimdi! Ne oldu bu insanlara hepsi robot gibi hareket ediyorlar! (Kapı yumruklanmaya devam eder)
Çiğdem-: Nasıl bir yere düştük biz!
dizi kolik: Bunlar bizi öldürür!
sokak sanati: Siz gerimde durun, bir çaresini bulacağız!
Çiğdem-: Yüze yakın insana karşı üç kişi, gerçekten umutlu musun?
dizi kolik: Nefes alıyorsak umut var demektir... (Perran Kutman 2010)
Çiğdem-: Şu kızın sahte sahte konuşmaları beni bitiriyor!
dizi kolik: Ahh canım, yumruğumdan sonra feleğin şaştı tabii, algıda problem yaşıyor olmalısın!
Çiğdem-: Hayır bir tanem belli bir zeka seviyesinin altındaki kişileri anlamak için kendimi zorlamıyorum!
dizi kolik: Ha şu olmayan zekandan söz ediyoruz, ben gerçek olgulardan bahsediyordum!
Çiğdem-: Haaa Olgu, şu senin sokak adın?!
Kapı insanların şiddetle yumruklamasıyla sallanmaktadır. Kapıya vuran öfkeli kasaba insanları bir anda durarak irkilir, herkes yavaş yavaş kapıdan uzaklaşır.
sokak sanati: Durdular!
dizi kolik: Gidiyorlar!
Çiğdem-: (Bir süre geçer) Ben bir dışarıya bakıp kontrol edeyim en iyisi. (Kapıya yönelir, kilidi açar) Kapı açılmıyor! (sokak sanati hızla kapıya yüklenir, kapı sımsıkı kapalıdır, kilidi yeniden zorlar ancak kapı adeta yapışmış gibidir)
dizi kolik: Bu işin sonu pek hayırlı olmayacak, şimdi de burada kapana kısıldık!
sokak sanati: Bir çaresini bulacağız! (Çiğdem ve dizi kolik sokak sanati'na anlamsız bir şekilde bakarlar, o sırada destere alt kattan girişe gelir)
Çiğdem-: Destere?! Seni arıyorduk, nerdeydin? (destere'nin yüzünde ve kolarında izler vardır)
dizi kolik: Bu izler de ne böyle!
sokak sanati: Neredeydin?!
destere: Parkta... Parkta oyun oynuyorduk...
sokak sanati: Park mı?!
destere: Evet... Ben; Miranda Kerr, Kate Upton, Tyra Banks, Adriana... (sözünü keser)
dizi kolik: Lima! Bunu biliyorum...
sokak sanati: Ohhooo bunun kafa uçmuş!
Çiğdem-: Ayyy neler dönüyor ya, destere ne oldu sana!
sokak sanati: Önce Buğra benim hakkımdaki her şeyi söyledi, şimdi destere'nin beynini yıkadılar, kasabadaki insanlar robot gibi üzerimize saldırdı, insan eti yeme isteğim gitti. Burada dönen oyunu anlamadım ama acele etmezsek sonumuz destere gibi olacak!
----
Üç kamyon dolusu "süper zombi" kasabaya doğru yoldadır en önde ise doktor turkuazz ve ekibi arabayla ilerlemektedir...
turkuazz: Ne kadar kaldı?
Salih: Efendim, sadece 1 saatlik yolumuz kaldı..
turkuazz: Güzel.. Dediklerimden çıkmayın yeter, süper zombilerin işi bittiği anda devreye biz gireceğiz. Bakalım bu büyük yerleşim yerinin sahibi aradığımız kişi mi?
Salih: Daha önce de birçok yerleşim yerine ulaştık ancak aradığımız kişi değildi efendim umarım bu sefer "o" kişiye ulaşırız.
turkuazz: Göreceğiz, eğer o kişi ise, tüm bunlar bitecek! Kabus... kabus sona erecek!
---
Çalıların arasına yerleşen S.G.A.T., MasacRE-, EFE UYSAL grup üyelerini beklemektedir.
S.G.A.T.: (Fısıldayarak) Babamdan talimat gelmeden sakın harekete geçmeyin!
MasacRE-: Tamam!
EFE UYSAL: Hepimiz aynı anda hedef alacağız, bunda anlamayacak bir şey yok..
Kısa bir zaman içerisinde grup üyeleri eve yaklaşırlar..
S.G.A.T.: İşte geldi şerefsizler! (ozgur2113'e bakar, Özgür "hedef alın" tarzında bir işaret yapar, hepsi ellerindeki okların ipini gererek yatutarsa hariç diğer üyeleri hedef alırlar)
pompy: Ev gözüktü!
yatutarsa: Çok dikkatli olacağız, saçmalamak yasak!
vadikızı: Savunun ulan savaşkızı geliyor!
Yakamoz-Asi: Abla sakin!
ozgur2113 eliyle "tamam" anlamında bir hareket yapar..
Devam edecek...
PERŞEMBE 22.00 | YÜRÜYEN ÖLÜLER'DE MUHTEŞEM SEZON FİNALİ
Kasabanın sırrı ortaya çıkıyor, Ozan'ın amacı ne? yatutarsa ozgur2113 ile baş başa kalıyor! Yoldaki süper zombiler serbest bırakılıyor, doktor turkuazz ve ekibinin aradığı "O" kişi kim? Hepsi sürprizlerle dolu sezon finalinde!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa çok güzel olmuş @mrt-06 :A

@sokak sanati @dizi kolik :F :F :F
donmuş insanlar görüyoruz
Çiğdem-: Yok canım niye bize gelsin hepsi birden! (Onlarca insan daha da hızlanarak koşmaya başlarlar)

@Tolstoyevski ne yaptım @destere me :eek::eek::eek:
Çiğdem-: Destere?! Seni arıyorduk, nerdeydin? (destere'nin yüzünde ve kolarında izler vardır)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Yorumumu erkenden yapıp kaçayım. Bir önceki kadar olmasa da iyi bölümdü ama benim olmamam ciddi bir eksiklik. :A

Bu arada tüm karakterler isimlerini üye nicklerinden almışken Salih garip duruyor. :A

Eline sağlık. :D @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
aaa çok güzel olmuş @mrt-06 :A

@sokak sanati @dizi kolik :F :F :F
donmuş insanlar görüyoruz

@Tolstoyevski ne yaptım @destere me :eek::eek::eek:
Teşekkürler ablacım, şansıma forum çöktü. :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Fırtına öncesi sessizlik bölümü olmuş. Konak baskınını merakla bekliyorum.
Şu kısma çok güldüm:
dizi kolik: Ahh canım, yumruğumdan sonra feleğin şaştı tabii, algıda problem yaşıyor olmalısın!
Çiğdem-: Hayır bir tanem belli bir zeka seviyesinin altındaki kişileri anlamak için kendimi zorlamıyorum!
dizi kolik: Ha şu olmayan zekandan söz ediyoruz, ben gerçek olgulardan bahsediyordum!

Gardaşım arka plana bu müzik de iyi giderdi. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şu kısma çok güldüm:

Şu kısma çok güldüm:

Şu kısma çok güldüm:

Sağol gardaşım. O kısma yazarken ben de güldüm. :F "Muhteşem" müzik o da...

Aslında ben "Saraydaki İntikam" diye entrikalı harem dizisi yazıyordum 100 bölüm oldu ama XanTier'in kendi kendine yazması gibi burda yayınlamıyorum. Bu müzik ona giderdi paylaşınca aklıma geldi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu kısma çok güldüm:

100 TANE DONMUŞ HEYKEL PEŞİMİZDE KOŞUYOR BİZ @dizi kolik ile kendi kavgamızdayız biz konusurkende o koşanlar durup oan bize bakıyor gibi kafamda canlandı :F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Fon müziğini diyorsan daha önce Hissikablelvuku ve Kanlı Ay'da da kullanılmıştı. :A
Yalnız onlarınki otomatik başlamıyordu? :A

kulaklık takılı olduğundan fark etmemişim şimdi baktımda gerçekten müzik çalıyor ayoll onu nasıl ayarladın :eek::eek::eek:

gariban @Tolstoyevski de video koymuş onu açın dinleyin diyor :A :A :A
Eeee boşuna admin olmadık. :F

@Tolstoyevski ve @XanTier bilmez böyle numaraları. :A

Bu arada senle dizi kolik atışmasına yorum yapmadın? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız onlarınki otomatik başlamıyordu? :A

Eeee boşuna admin olmadık. :F

@Tolstoyevski ve @XanTier bilmez böyle numaraları. :A

Bu arada senle dizi kolik atışmasına yorum yapmadın? :A
Senden öcne yaptım :F

aaa İYİKİ sen demeden öcne fark etmemişim bu müziği konuda videoda yok vlla anlayana kadar aklım giderdi otomatik açılan videoları bile zar zor çözmüştüm bu senin müziği hiç çzöemezdim :F :F :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Senden öcne yaptım :F

aaa İYİKİ sen demeden öcne fark etmemişim bu müziği konuda videoda yok vlla anlayana kadar aklım giderdi otomatik açılan videoları bile zar zor çözmüştüm bu senin müziği hiç çzöemezdim :F :F :F
destere paylaşmıştı bir video sürekli gereksiz yere oynuyordu, ordan aklıma geldi yapsam güzel olur diye. :F