TVen Yürüyen Ölüler 11. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ER1JLq.png

..
Yürüyen Ölüler'de Geçen Sezon...
RüzgarGülü; Arkadaşlar çabuk toparlanın yüzlerce zombi geliyor!!
vadikızı: Teyzemm sen ne diyorsun ya??
sokak sanati: Bu ayyaşı gözetmen olarak düşünen aklın alnından öpüyorum.. Yine içip içip kafasından kurmaya başladı. (Gruptakiler kahkaha atarak işlerine devam eder)
denizz19: Sokak sanati sen o akla kurban ol!
sokak sanati: Keşke kurban olacak derecede bir akıl görebilseydim, inan ki kurban olurdum! Bak samimi söylüyorum.
denizz19: Senin o ucube ağızına var ya bir yapıştırırım görürsün aklımın kaç bucak olduğunu!... (Rüzgargülü ikisinin arasına girer kavgayı önlemeye çalışır)
RüzgarGülü: Arkadaşlar kesin kavgayı, şimdi sırası değil. Doğruyu söylüyorum, inanın bana.
**O sırada Harunnn60 koşarak gelir...
Harunnn60: Hala ne bekliyorsunuz zombiler geliyor, çabuk toparlanın! (Harun'un demesiyle gruptaki üyeler panikle bağırmaya başlar...)
RüzgarGülü: Ulan o kadar dil döktüm inanmadılar şu herifin tek lafıyla ortalığı dağıtıyorlar, ulan gün gelecek hepiniz bana biat edeceksiniz, gün gelecek bu grubun lideri ben olucam. Reyting reyting diye kafayı bozdunuz bir gün olsun beni dinleyip şu foruma "içki ve sigara" bölümü açsaydınız şimdi güvende olacaktık, alkol kafası sonuçta!

Harun herkese duyurduğundan emin olmak için etrafa bakınır ancak Çiğdem- ve destere ortalıkta yoktur.. Zombiler hızla yaklaşmaktadır...

Zombiler kampın çitlerine gelmiştir, grup üyelerinin tahtadan derme çatma yaptığı basit kilitli bir kapısı olan çitler zombilerin vahşetine zar zor dayanmaktadır, yıkılmak üzere olan çitleri gören vadikızı panikle bağırıp çığlık atmaya devam etmektedir, vadikızı'nın ağızını Yiğitt kapatır.

Yiğitt: Abla bağırarak onları üzerimize daha çok çekiyorsun sus lütfen!
vadikızı: Ama teyzem şunlara bak, hepimiz ölecez.
Yiğitt: Korkma hadi gel ilerdeki dağlık alana saklanıcaz, bak herkes yola çıktı bile.
(İleride RüzgarGülü'nü gören vadikızı ve Yiğitt hızla kamptan çıkar o sırada sokak sanati eline silahını almıştır...)
Harunnn60: Ne yapıyorsun Tanrı aşkına? Tek bir silahla yüzlerce zombiyi mi öldürcen hadi gel.
sokak sanati: Zombileri öldüreceğimi nerden çıkardın? Hadi git burdan senden emir alacak değilim.
Harunnn60: Eeee ne halin varsa gör!

sokak sanati çevresine bakar, herkes gitmiştir bir kişi hariç.. Yüzünde oluşan gülümsemeyle "Denizzzz çabuk ol herkes gitti!!!" diye bağırır. Deniz çadırından çıkar...

denizz19: Çadırdaki eşyaları topladım.. Bir tek sen mi kaldın? Neyse neyse hadi gidelim! Hoş burda kalıp ölmek istesen de dur demem, gelmesen de olur aslında.
sokak sanati: Zaten seninle gelen yok sen önden git ben Çiğdem ile Destere'yi alıp öyle gelicem. Haaa şunu da unutma sen ölmeden bana ölüm yok!
denizz19: Lan Çiğdem'i almasan da olur, hatta ikisini de alma, bırak ikisi de zombilere yem olsun.
sokak sanati: Tüm eşyalarını aldıysan artık gider misin?

Deniz'in kampın çıkışına yönelir ancak kısa bir zaman sonra cebinde köstekli saatinin olmadığını fark eder hızla çadıra döner, sokak sanati hemen silahını yoklar... O sırada destere ve Çiğdem de kampa varmıştır sokak sanati'nı görürler.

sokak sanati: Sonunda geldiniz, çabuk büyük mağraya doğru koşun ben gelicem.
Çiğdem-: Tamam, sen de dikkatli ol!

sokak sanati ile denizz19 baş başa kalmıştır... Deniz saati bir türlü bulamaz ancak vaktinin daraldığını anlamıştır ve aramayı bırakıp çadırdan çıkar, kafasını zombilerin geldiği yöne doğrultur; "Abimden kalan tek hatıra bu saatti, şu mahluklar yüzünden geride bırakmak zorundayım" der. Ani bir hamleyle doğrulur...

sokak sanati: Bu saati mi arıyordun? (Gülümseyerek elinde saati sallamaktadır)
denizz19: Neden aldın onu? O saat benim için çok önemli kaybettim sandım.
sokak sanati: Eee al o zaman! (Saati zombilerin geldiği kapıya doğru fırlatır)
denizz19: Ne yapıyorsun sen?! (Saati almak için hızla kapıya yönelir)

sokak sanati Deniz'in arkasını dönmesini fırsat bilerek silahını çıkarır ve Deniz'i bacağından vurur... Deniz acılar içinde yere yığılır. Bacağı kanlar içindedir, yerde acıyla kıvranmaktadır...

denizz19: Ahhhh ahhhh! Pi pi pis pislikk herifff, ahhh!
sokak sanati: Canım benim, sen ölmeden bana ölüm yok demiştim ya hani artık rahat rahat ölebiliriz ahaha. Hadi ben grubun yanına gidiyorum, sürüne sürüne gelirsin peşimden, tabii o sıra zombiler seni yemezse. Çüzzz!
denizz19: Aşağılık!!!! Hayır şimdi ölemem, burdan kurtulucam ve kurtulduğumda da bedelini çok ağır ödeyeceksin, bunun bedelini ödeyeceksin! Ödeyeceksin!!!

sokak sanati gülmeye devam eder ve zombilerin girmeğe çalıştığı çitlere iki el silah sıkarak kilidi kırar zombiler silahın da etkisiyle çitleri tamamen kırmıştır ve kampın içine doğru girmektedir. Deniz abisinden kalma saati parmağının ucuyla yakalar ve sıkı sıkı tutar; "abim senin hatıran için değerdi"....

*YıldırıM*: sokak sanati sokak sanati!
sokak sanati Öfff nerden çıktı şimdi bu..
Yıldırım: Sana önemli bir şey söylemem lazım. (Bacağını göstererek zombi tarafından ısırıldığını söyler)
sokak sanati: Aman Tanrım!
Yıldırım: Ne yapacağım ben şimdi, ölmek istemiyorum sokak.
sokak sanati Deniz'i öldürdüğü için grupta kalamayacağını bilmektedir bu yüzden zaman kazanmak için aklına dahiyane bir fikir gelir; Yıldırım ısıralı ne kadar oldu?
Yıldırım: Yarım saate yakın. (Alnından terler akmaktadır)
sokak sanati: Benimle gel seni grubun oraya götüreceğim, sana orda gerekeni yaparız.
Yıldırım: Geç kalmadık mı?
sokak sanati: Hayır hayır, geç değil sen benimle gel.. Acele et! (sokak sanati planı çoktan kurmuştur ısırılan Yıldırım zombiye dönüşecek ve o kargaşada erzakları çalıp kaçtığını kimse anlamayacaktı)
-----
denizz19: Ahhh! Yanarım yanarım da böyle basit bir oyuna kurban gideceğime yanarım. Allah kahretsin...
Bir zombi Deniz'in ayağından yakalar... Deniz ayağıyla itelemeye çalışır iyice paniklemiştir. Bir tane daha zombi gelir Deniz daha da debelenmeye başlar. Harunnn60 nefes nefese kampa varır, gözleri kocaman olmuştur; "Deniz Denizzzz!!"

Harun elindeki silahla zombilerin üzerine koşarak ateş eder, Deniz Harun'u görünce yeniden kurtulmak için gayret etmeye başlar, ancak ne olduğunu anlamadan bir zombi Deniz'i kolundan ısırır. Harun hemen çevresindeki zombilere ateş açarak Deniz'i sırtına alır.

Deniz: Harun ısırıldım, kolumu kesmen gerek!
Harun: Ne?!
Deniz: Zombi kolumdan ısırdı. Kolumu biran önce kesmezsen ben de zombiye dönüşüceğim.
Harun: Burda yapamayız seni yeni kamp bölgesine götüreceğim!
Deniz: Acele et!
---
sokak sanati ve Yıldırım yeni kamp bölgesine varır. Yeni alan bulundukları yere yakındır ancak burası daha yüksek ve çevresi devasa kayalıklarla çevrili bir alandır. Küçük küçük mağraları vardır.

sokak sanati: Yıldırım sakın kimseye ısırıldığını söyleme, eğer söylersen sana yardım edemeden öldürürler.
Yıldırım: Tamam tamam ama artık dayanacak gücüm kalmadı.. (Terler içinde bitkin bir haldedir)

Kampatakiler korkuyla mağraların dışında orta alanda oturmaktadır. sokak sanati ve Yıldırım kimsenin dikkatini çekmeden ilerler. Yıldırım'ı bir ağacın dibine yaslayarak "buradan ayrılma sana ilaç getiricem, iyileşiceksin!" (Yıldırım'ın konuşacak hali kalmamıştır) sokak sanati erzakların olduğu yeri aramaya başlar herkes getirdiği silah ve yiyecek malzemelerini arka taraftaki bölüme koymuştur sokak sanati çantasını açıp ezakları doldurur; "Artık gitme vakti!"

vadikızı: sokak sanati!
sokak sanati: Eeeee sen nerden çıktın tabii bonişini göremedi ya peşime takıldı!
vadikızı: Bonişime ne yaptın? (Yanına doğru ilerler) Zaten kafayı ona takmıştın biliyorum, ona ne yaptın söyle!
sokak sanati: Ne yaptım görmek ister misin? Bin arabaya o zaman! (vadikızı o anki siniriyle düşünmeden arabaya biner.)
vadikızı: Nereye götürüyorsun beni? Bonişim nerde?
sokak sanati: Bonişi götürdüğüm yere götürüyorum! (Kısık sesle "ölüme")

15 Dakika araba yolculuğundan sonra sokak sanati ana yolda durur; İn aşağı vadikızı! (vadikızı ne olduğunu anlayamaz ve arabadan iner sokak sanati da inip arka bagajdan uzun halatı çıkarır)

vadikızı: Nerde bonişim neden burada durduk? Konuşsana!
sokak sanati: Bu kadar saflıkla nasıl hayatta kaldın sen? (Ani bir hamleyle vadikızı'nın ağzını kapatıp diğer eliylede halatı iki elini birleştirip bağlamaya başlar)
vadikızı: Bana ne yapıyorsun pislik!
sokak sanati: Tamamdır, bu düğümü hayatta çözemezsin (vadikızı iki elinden bağlanmıştır) sokak sanati ipin diğer ucunu da arabanın arka kasasına bağlar; şimdi eğlence zamanı "teyzem" haha!
vadikızı: Allah'ım yardım et. Bırak beni aşağılık!

sokak sanati arabaya binerek gaza yavaşça basar, vadikızı da mecburen arabanın hızı doğrultusunda koşmak zorundadır. sokak sanati arabayı şehrin merkezine yani zombilerin en yoğun olduğu yere doğru sürmeye başlar vadikızı ise iple arabaya bağlı olduğu için peşinden koşmaktadır. sokak sanati'nın eğlenceden kastı şehre vardıklarında yüzlerce zombiyi de arkasına alıp vadikızı'nı peşinden koşturmaktır.

sokak sanati gülerek; sen bunu hak ettin boniş teyze hahaha!

vadikızı: Teyzem yapma bana bunu bak teyzem diyorum, bırak beni ne olursun bırak!
sokak sanatı: Zombiler seni yediği zaman zaten teorikte bırakmış olacağım haha.
(sokak sanati ani bir hamleyle şehrin ana yoluna çıkar ve zombiler tam arkalarındadır)
vadikızı: Teyzem teyzem! Vampirler aman kurt adamlar aman zoymbiler evet zoymbiler!!
sokak sanatı: Daha içinde bulunduğun evrendeki yaratıkların adını bile bilmiyorsun haha zombi kara cahil zombi! Allah'ım bu kız nasıl hayatta kalabilmiş hani sırrı neydi acaba keşke öldürmeden önce dinleseydim..
vadikızı: Bunlar kanımı emecek yapma!
sokak sanati: Kan emenlere vampir deniyor, bunlar etini parçalıyor zombi ulan zombi!!
vadikızı: Ne zıkkımsa!! (vadikızı nefes nefese koşmaya devam etmektedir zombiler de peşindedir, sokak sanati arabanın hızını daha da arttırır)
sokak sanati: Boniş denen ucube için öleceksin bak!
vadikızı: Ay ayyy ayyyy koşamıyorum artık, gücüm kalmadı...

Yolun sonuna doğru gelirler, sokak sanati zombiler vadikızı'nı yakalasın diye tekrar arabayı yavaşlatır ancak tam o sırada uzaktan kimin attığı belli olmayan iki ok, ikisine de saplanır. sokak sanati ve vadikızı zehirli okun etkisiyle bayılır. sokak sanati'nın kafası direksyonun üzerine düşer araba hızlanarak direğe çarpar, vadikızı ise yere yığılır. Zombiler gelmektedir...

sokak sanati ve vadikızı Fav10 Oyun Odası bölümündeki Hax Hastanesi'nin odasındadır.
sokak sanati: Buraya nasıl geldik, neresi burası? vadikızı, vadikızı uyan! (İçeriğe beyaz önlüklü iki doktor gelir)
turkuazz: Sonunda gözünüzü açtınız, cookies gerekli kontrolleri yaptınız mı?
cookies: Evet efendim, testleri yaptık. Sonuçlar istediğimiz gibi...
sokak sanati: Ne kontrolu, ne yaptınız bize?
turkuazz: Buranın güvenliği için kan testi yaptık. Sizi şehirde, radarlardan algılayınca tehlikeli bölgeye girdiğinizi gördük. Dışarıya çıkan grubumuz sizi kurtardı.
sokak sanati: Okla bayıltarak? Kurtarılmayı isteyen kimdi?
turkuazz: Oradan çıkmanız imkansızdı, her insan bizim için çok önemli, insan ırkını korumayı bir görev olarak üstlendik, sizi korkutmak istemezdik... Kendinizi toparlayın, dinlenmenize bakın lütfen.
sokak sanati: Ne dinlenmek istiyorum ne de başka bir şey, burdan gidicem!
turkuazz: Üzgünüm ama burdan çıkmanıza izin veremem.
sokak sanati: Sen kim oluyorsun da bana emir veriyorsun (kalkmaya çalışır ayakları üzerine basmak için doğrulur, tam o sırada cookies yanına giderek sokak sanati'nın boynundan iğne vurur, sokak sanati'nın vücudu felçli gibi kaskastı kesilir ve yatağa yığılır) "Ne yaptın bana pislik!"
cookies: Efendim, bize zorluk çıkaracaklar...
turkuazz: Haklısın uzatmanın anlamı yok ikisi içinde deney laboratuvarı hazırlayın, APZ15K maddesi vücutlarına enjekte edilecek. 14'deki başarısızlığı istemiyorum...
cookies: Evet APZ14L'de deneklerde başarısız olduk insan deneklerin biri kalp krizi geçirerek öldü, ikinci denekte direkt olarak dönüşüm gerçekleşti, üçüncü denekte ise yüksek ateşle birlikte ölüm gerçekleşti. Ancak geliştirdiğimiz APZ15K ile eminim ki panzehire ulaşıcaz...
turkuazz: Umarım cookies, hadi hazırlaklara başlayın. Bir daha iğne yapamayız...
cookies: Tamam efendim!
sokak sanati yapılan iğneyle kıpırdayamaz haldedir, vadikızı ise hala uyanmamıştır. cookies hızla odadan çıkarak hastanenin aşağı katına iner.

vadikızı: Teyze sen misin? Ben iyiyim teyzecim, teyzem teyzemmmm ıhhhhh.... (O sırada sokak sanati kaslarını kullanmaya zorlamaktadır, yavaşça parmağını hareket ettirebildiğini fark eder. Odadaki iki doktor ise hazırlıkları tamamlamak için pencereli bölüme geçer)
sokak sanati: Tanrı aşkına teyzeyi bırak şimdi, sonunda kendine geldin. Bana yardım etmen gerekiyor, ikimizi de öldürecekler!
vadikızı: Kıpırdayacak halim yok. (Doğrulmaya çalışır)
sokak sanati: Zorla kendini, şurdan kurtulalım söz seni bonişine götürücem söz!
vadikızı: Kim bunlar, bize ne yapacaklar?
sokak sanati: Bizi denek olarak kullanacaklar!
vadikızı: TNS deneği gibi mi?
sokak sanati: Saçmalama! (sokak sanati yandaki masada uzun bir makas olduğunu görür, bir yandan doktorlara bakar diğer yandan da sedyeden kalkmaya çalışır, elinin ucuyla doğrularak masanın üzerindeki makası hızlıca alır ve belinin altına saklar)
cookies: Metin ve Eda APZ15K tüpü hazırsa enjekte etmeye başlayalım. Eda sen bilgisayar sisteminden enjekte sürecini takip et ve diğer birimlere sinyal gönder. Metin sen yanıma gel.
Eda: Peki efendim!

sokak sanati APZ15K adını duyunca odanın kenarında bulunan demir kapıdaki yazıyı fark eder "APZ Test Subject" yazmaktadır. vadikızına dönerek fısıldar "doktor yanımıza geldiğinde bıçağı saplıyacağım sen de şu ilerideki kapının yanındaki büyük düğmeye basacaksın, anladın mı?"

vadikızı: Tamam, tüm gücümü toplayıp kalkmaya çalışacağım ama sende dikkatli ol.
Metin sokak sanati'nın yanına gelir, elindeki şırıngayla dozu ayarlar ve koluna doğru yönelir tam o sırada sokak sanati aniden kalkarak belinin altına sakladığı makası Metin'in boğazına saplar.
Metin: Aaaaa ahhhhhh! (Boğazından kanlar akar, yere yığılır. cookies koşarak acil durum butonuna basar.

vadikızı bu kargaşada sokak sanati'nın gösterdiği odanın kapısına yönelerek düğmeye basar ve kapı açılır.)
sokak sanati: vadikızı, çabuk gel benimle! (Doktor cookies'e makas doğrultarak önünden geçer)
vadikızı: Nereye gideceğiz?
sokak sanati: Bilmiyorum, kim bilir yerin kaç kat altındayız! (O sırada bütün bina acil durum alarmıyla inlemektedir.)
Doktor cookies Metin'e bakar ancak Metin çoktan hayatını kaybetmiştir, kapısı açılan test odasından ise onlarca kana susamış zombi çıkmaya başlar. Cookies "Aman Tanrım test bölümünü açmışlar!"

sokak sanati ve vadikızı hastanenin zemin katına çıkmışlardır. sokak sanati kapının kenarında gördüğü uzun demir parçasını eline alır ve sinsice bir plan düşünür.
vadikızı: Burada her şey İnglişce "EXIT", "UPSTAIRS"... (sokak sanati gülümseyerek sözünü keser)
sokak sanati: vadikızı sana bu zamana kadar çok kötülükler yaptım artık kendimi affettirmek istiyorum, sen buradan çıkacaksın! UPSTAIRS "çıkış" demek sen oraya koş merdivenlerden çık zemin kata ulaş, çıkış kapısını göreceksin. Immm adı da "BEXIT" tamam mı?
vadikızı: BEXIT... Tamam ama peki sen?
sokak sanati: Hadi koş, beni düşünme.. Ben kendi başımın çaresine bakarım. Üst kattan kimse gelmeden acele etmelisin! (vadikızı kapıya doğru koşar, sokak sanati da çıkışa koşarak elindeki demirle kapının kilidini zorlar)
sokak sanati: (Arkasına dönüp vadikızı'na bakar) Sen onlara yem olurken bende burdan çıkmış olacağım, gerçi ölümün benim elimden olsa daha mutlu olurdum ama neyse ayak bağı oluyordun bana. Bay bay vadikızı keşke "İngilişce" bilseydin hahahah...
sokak sanati: Lanet kapı açılmıyor! Aaaaaaaaa! (Sesi duyan vadikızı aşağı geri döner)
vadikızı: Teyzem ne oldu? (sokak sanati sinirle vadikızı'nın yanına koşar ve boğazına sarılır)
sokak sanati: Yeter ulan yeter niye geri geldin, kurtulamayacak mıyım senden? Teyze teyze kulağımı cırmalıyorsun artık!
vadikızı: (Nefes alamaz) Bııı bııııı ıııırrraaakk beniiii eyzem!
(O sırada koridorun tepesindeki havalandırmadan yeşil renkte bir gaz yayılmaya başlar, sokak sanati ve vadikızı kendinden geçer ve yere yatarlar. Maske takarak aşağı inen turkuazz, cookies ve yardımcıları ikisini de üst kattaki ameliyat odasına götürürler)

turkuazz: Yeterince zaman kaybettik, APZ15K'yı enjekte etmeye başlayın!
cookies: Efendim koridora bayıltıcı gaz vermek muhteşem bir fikirdi.
turkuazz: Yağcılığı kes! Eksi beşinci kat ne durumda?
cookies: Temizlik yapılıyor efendim, zombileri etkisiz hale getirdik.
(Ameliyat sedyesine yatırılan sokak sanati ve vadikızı'na madde enjekte edilir)
2 Saat sonra...
APZ15K maddesi vücutlarına enjete edilmiştir, sokak sanati gözünü açar. Bilinci yarı kapalıdır, insan dışı sesler çıkarmaktadır "haaaaa hıııı rrrrrr" (cookies odaya girer)
cookies: Sonunda uyandın aşağılık, şimdi ne yapacaksın? Ellerin kolların bağlı!
sokak sanati: Haaa sen... Sen bittin..
cookies: Bittim mi? (Yanına yaklaşır) Artık etkisiz haldesin....
sokak sanati sinirlenmiştir, birden gözlerinin çevresi simsiyah olur ve kollarındaki kilidi tek bir hamleyle çekerek çıkarır enjekte edilen madde sokak sanati'nı adeta bir canavara dönüştürür.
cookies: Aman Allah'ım ne oldu sana! (Kaçmaya çalışır)
sokak sanati cookies'in üzerine atlayarak vücudunu paramparça eder, o esnade vadikızı uyanır; "Teyzem?!" (cookies'i paramparça eden ağzı kanlar içinde olan sokak sanati öfkeyle kafasını vadikızı'na çevirir)
sokak sanati cookies'in üzerine atlayarak vücudunu paramparça eder, o esnade vadikızı uyanır; "Teyzem?!" (cookies'i paramparça eden ağzı kanlar içinde olan sokak sanati öfkeyle kafasını vadikızı'na çevirir)

sokak sanati: Bir daha bir daha bana teyzem dersen, senin etlerini liğme liğme ederim!
vadikızı: Ta ta tamam yengem! (Korkudan gözleri kocaman olur)
sokak sanati: Ahhhhhhh anlamıyor musun kadın?! Ne teyze ne yenge ne elti, bana efendim diyeceksin!
vadikızı: Tamam efendim...
sokak sanati: Çok açım, bana insan eti lazım... (Odada dolanmaktadır) Burdan çıkmalıyız, geri dönelim evet evet kampa geri dönelim çok açım. (Birden vadikızı'na döner) Şimdi beni iyi dinle!

Hastane içindeki kilitli kapılar açılır, doktor turkuazz ve ekibi üst kattaki odaya giderek sokak sanati'nın her anını izlemektedir.
turkuazz: Salih, çipi yerleştirdiniz değil mi?
Salih: Evet efendim, bu muhteşem dönüşümü yakınen takip edebileceğiz. Kapıları da açtık.
turkuazz: Güzel... Deneğimizi doğaya salalım o halde. (Gülümser)

---- / Çiftlik Evi
ozgur2113: Annen bize sorun çıkartacak S.G.A.T., evimize gelen canlı "kanlı" fırsatı kaçıramayız!
S.G.A.T.: Baba bir fikrim var, annemi bir süre bayıltabiliriz. Hemen karşı çıkma sadece kısa bir zaman için...
ozgur2113: Hiç içime sinmiyor ama, açlığa dayanamıyorum, bir sıkıntı çıkmasın?
S.G.A.T.: Ben odaya çıkıyorum annemi bir süre uyutacağım. Sen de salondakileri halledersin!
ozgur2113: Aşağıda dört kişi var... (yatutarsa, Yiğitt, pompy, RüzgarGülü) her birimize bir adet taze insan kanı! Heyecanlandım doğrusu. (Hızla aşağıya iner)
S.G.A.T.: Ben de heyecanlıyım uzun zamandır insan kanına hasret kalmıştık...

----
Bayılan Bully mahzende kelepçelenmiş olarak Atacan'ın yanında uyanır: "Bırak beni!" (bağırarak çırpınır) o sırada Dosi yeniden aşağı iner elinde bir bidon vardır.
Dosi: Özür dilerim, tüm bunlar için özür dilerim.
Bully: Nasıl böyle bir şey yaparsın! O benim kardeşimdi, nasıl kıydın ona? Nefret ediyorum senden!
Dosi: Deme öyle! Ben... ben seni sevdiğim için yaptım o bana yalan söyledi senin için öldü dedi...
Bully: Ve sende onu öldürüp buraya bağladın, ölüsüne işkence ettin? Benim için yoksun artık sen sen insan olamazsın...
Dosi: Bana böyle yapma! (Dosi için her şey bitmiştir, sevdiği adam ondan nefret ediyordur artık.)
Bully: Benim için yoksun artık!
Dosi: (Bully'nin gözlerine bakar) Madem yokum, madem senin için öldüm, o zaman birlikte yanacağız... sonsuzluğa!

Dosi elindeki bidonu hızla mahzenin içine dökmeye başlar, elindeki kibriti çıkartarak; "Sonsuzluk yalnızca bizim olacak Bully!"

Bully: Hayır, bırak o kibriti! (Dosi ani bir hamleyle kibriti yakarak yere fırlatır, her yer alev alır)

----
sokak sanati ve vadikızı hastaneden çıkar yanda bulunan garajdan bir araba alarak yola çıkarlar. vadikızı korkudan kekeler hale gelmiştir.
1 Saat Sonra....
Eski kamp yerine ulaşan vadikızı korkar adımlarla yürür..
Harunnn60: vadikızı! (Bağırarak grup üyelerine duyurur) Sesi duyan denizz19 dizi kolik'e asılarak yanına gelir. vadikızı karşısında "bonişini" görünce koşarak sarılır.
vadikızı: Bonişim, bir tanem, kuzum, kıvırcığım... (Sıkı sıkı sarılarak ağlaşırlar)
denizz19: Seni gördüğüme çok sevindim, canım benim..
dizi kolik: vadikızı yüzün bembeyaz olmuş, ne oldu? Elin titriyor. (Yaklaşarak) İyi misin bir tanem?
vadikızı: (Çevresine bakınarak) İy iyiyim!
DarkleqenD: Ayy sanırım bizi görünce nutku tutuldu..
vadikızı: Hayır hayır bunu yapamayacağım!
denizz19: Neyi?
vadikızı: (Tekrar çevresini yoklar) Kaçın... Kaçın! Kaçın kurtarın kendinizi!
dizi kolik: Ne diyorsun sen iyi misin? (dizi kolik arkada duran sokak sanati'nı görür) Aman Allah'ım sokak sanati! (Herkes sokak sanati'na bakakalır)
denizz19: Şerefsiz! Seni elimden kimse alamaz. (Darkleqend güler)
sokak sanati: vadikızı... vadikızı.... Bu oyunu beceremeyeceğini biliyordum, offf biliyorsun ki oyunum bozulunca daha çok sinirleniyorum.. Neden oyunumu bozdun he?
vadikızı: Sen manyaksın!
sokak sanati: Sözde vadikızı sizi oyalayacaktı ben de arkanızdan gelip size sürpriz yapacaktım ahaha neyse böyle de hoş bir sürpriz oldu?
Harunnn60: Hangi cesaretle buraya gelebildin? (sokak sanati'nın yanına yaklaşır)
vadikızı: Harun sakın yapma! Yaklaşma o iblise. (Harun cebinden silahını çıkarır ve sokak sanati'nın kalbine doğrultur)
Harunnn60: Hesabını vereceksin, bize yaptığın bu kötülüğün hesabını vereceksin! (Ani bir hamleyle tetiğe basarak sokak sanati'nı göğüsünden vurur ancak sokak sanati kurşun yarasını hissetmez bile)
sokak sanati: (Gülerek) Silah beni öldürmez, ben artık yenilmezim!
Harunnn60: Aman aman Allah'ım! (sokak sanati bir anda Harun'un üzerine atlayarak boğazından ağzıyla yakalar, grup üyeleri panikle kaçmaya çalışır, vadikızı denizz19'u tutarak hızla kayalıkların arkasına kaçar)
DarkleqenD: Yetmedi mi öldürdüğün yetmedi mi? (sokak sanati'nın gözleri simsiyah olmuştur, kendinden geçerek Darkleqend'in de üzerine atlar yerde debellenirler ancak kısa sürede DarkleqenD canını verir)
sokak sanati: Ahhh ahhhh (ağzı ve vücudu kan içindedir Harun ve Dark'ın ölüsü yerde yatmaktadır, karşısında dizi kolik'i görür)
dizi kolik: (Gülümser) Sonunda döndün! Sonunda döndün, benim psikopat sevgilim! (sokak sanati'nın yanına korkmadan giderek dudağına yapışır)
sokak sanati: (dizi kolik'den geri çekilir) Ben... ben artık eskisi gibi değilim. Sana da zarar verebilirim.
dizi kolik: Hayır ben korkmuyorum (elleriyle sokak sanati'nın yüzüne kavrar, göz göze bakarlar) bana zarar vermeyeceksin biliyorum. Buradakilere belli etmemeye çalıştım neden erkenden gelmedin? Senin yüzünden denizz19 denen pisliğin canını kurtardım üstelik bakıcılık yaptım. Ayrıca sen sen....
sokak sanati: Açıklaması zor bir durum zamanla her şeyi anlatacağım ama tüm bunlardan önce dağa kaçan iki farenin de işini bitirmemiz gerekiyor! (dizi kolik ve sokak sanati birbirine bakarak gülümser)
----
Zehra: Efendim ilk başta sokak sanati'nı hastanede tutacağınızı söylediniz peki şimdi neden serbest bıraktık?
turkuazz: APZ15K maddesinin enjekte sürecinde durumu yakınen takip ettim, madde sokak sanati'nın vucüdunda farklı bir etki yarattı. Vücut hücreleri normalden iki kat daha hızlı bölünebiliyor ve kendini normal bir insana göre iki kat daha hızlı yeniliyor. Diğer bir etkisi ise beyin fonksiyonu sokak sanati artık yarı zombi yarı insan... Bunu fark edince süreci hızlandırdık ve ona bir çip yerleştirdik bu çip sayesinde de onu takip edeceğiz ve o acıktıkça yeni insanlar bulacak yeni insanlar buldukça daha fazlasını arayacak ve bu da bizi "o"na götürecek..
Salih: Kime efendim?
turkuazz: Tüm bunlara sebep olan, zombi virüsünü foruma buluştıran "o"na...
Zehra: Yani bulunduğu kampa...
turkuazz: Aynen öyle. sokak sanati artık her adımını takip edebilip kontrol edebileceğimiz bir hayvandan farkı yok, o kişiye ulaştığında da devreye biz gireceğiz. Ancak bunlardan sokak sanati'nın haberi yok, o kendini özgür sanmaya devam etsin...
..
_____YÜRÜYEN ÖLÜLER 11. BÖLÜM (Misafir Ziyafeti)_______
Konağın salonunda bulunan uzun yemek masasına geçen yatutarsa, pompy, Yiğitt, RüzgarGülü açlıktan karınları guruldamaktadır. Önlerine gelen tabaklara gömülen grup üyeleri adete masadakileri silip süpürür. Yemek esnasında evin en büyüğü Özgür grup üyelerine bakarak gülümsemektedir.

ozgur2113: Tekrardan hoşgeldiniz, Tanrı misafirisiniz. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz..
Yiğitt: Ahh biz de çok mutluyuz. (Masanın sonunda oturan MasacRE-'ye bakıp gülümser)
RüzgarGülü: Özellikle Balvenıe'ye öldüm, su gibi aktı boğazımdan sağolasın ihtiyar!
pompy: Bizi ağırladığınız için çok teşekkürler, Arka Sokaklar 231. bölüm ve Sihirli Annem 23. bölümün verdiği keyifi yaşattı bu yemek.
S.G.A.T.: Sen şu bombacı pompy olmalısın.
pompy: Evet arkadaşlar öyle der!
Yiğitt: MasacRE- de pompacı herhalde, yani şeyy zamanında benzinlikte çalıştığınız söylendi de o yüzden sordum ayoll. (Kahkaha atar)
MasacRE-: Yanlış duyum almışsın şekerim!
Yiğitt: Şekerim mi?! (Gözleri büyür)
yatutarsa: (Yaklaşarak) Mecazen dedi...
Yiğitt: Ayy anladık ayol, sen de bana mutluluk yaşatmıyorsun. Biraz keyifini sür şu yemeğin.
yatutarsa: İçimde kötü bir his var süremiyorum ne yazık ki!
Yiğitt: Özel günlerin bitmiyor, ne zaman iyi hissettin acaba?!
ozgur2113 MasacRE-'ye bakarak başını sallar. MasacRE- Yiğitt'e dönerek, "yemekleri beğenmişsindir umarım"
Yiğitt: Ahhh evet harikalar! (Yakınlaşarak) Tatlı olarak belki seni yerim ahaha. (MasacRE- bu şakalardan rahatsız olur, Yiğitt'in gözlerinin içine bakarak "şimdi masadaki bıçağı alıp kolunu keseceksin"

Yiğitt vampirin beynini yıkamasıyla masadaki bıçağı alır, elini masanın üzerinde tutarak birden bıçağı saplar, bileğinden oluk oluk kanlar akmaktadır. Bir yandan duyduğu acıyı iliklerine kadar yaşar bir yandan da neden bunu yaptığını anlamlandırmaya çalışır. (Vampirlerin göz teması kurarak düşünceyi yönlendirme yetenekleri vardır)

RüzgarGülü: Ne yaptın sen delirdin mi?
pompy: Yiğit?!
Yiğitt: Ben... ben bilmiyorum, ahhhh! (Büyük bir acıyla kendinden geçmiştir)

Kanın aktığını gören EFE UYSAL daha fazla dayanamaz ve Yiğitt'in üzerine atlayarak beslenmeye başlar bu manzara karşısında şok olan pompy, yatutarsa, RüzgarGülü hızla masadan kalkarak kapıya doğru koşar ancak MasacRE- kapının önüne geçerek; "nereye gittiğinizi sanıyorsunuz?"

yatutarsa: Siz... Siz....
MasacRE-: Vampiriz!
yatutarsa: En başından kötülüğü hissetmiştim, en başından bu evdeki kötü ruhu sezmiştim!
ozgur2113: Uzun zamandır yaşadığımız açlığın mükafatı olarak görüyoruz sizi.. (yatutarsa öfkelenir ve Latince bir cümle tekrarlamaya başlar)
yatutarsa: Per evacuans bloodsucking! Per evacuans bloodsucking! Per evacuans bloodsucking!
MasacRE-: Bu manyak da ne yapıyor böyle? (yatutarsa'ya doğru yönelir)
ozgur2113: Ahhhh ahhhh!!! (Odadaki bütün vampirler şiddetli bir ağrıyla yere yığılır)
Almila: Sen cadısın! (Acı içinde elleriyle başını kavrar)
yatutarsa: Per evacuans bloodsucking! Per evacuans bloodsucking! (RüzgarGülü'ne bakarak odadan çıkmaları için gözüyle direktif verir) RüzgarGülü Yiğit'e bakar ancak çok geçtir, nabzı atmamaktadır. Korkudan dolabın arkasına saklanan pompy ise çıkarak RüzgarGülü'nün yanına koşar.
RüzgarGülü: Acele etmeliyiz!
pompy: yatutarsa ile Yiğitt'i bırakamayız!
RüzgarGülü: Yiğitt öldü! yatutarsa biz gidene kadar burada kalmalı hadi gel benimle! (İkili hızla evin dış kapısına doğru koşar)
yatutarsa: Per evacuans bloodsucking!
ozgur2113: Aşağılık cadı ahhhh kes artık şunu!
MasacRE-: Ahhh beynim... beynim patlayacak! (Yerde debelenmektedir)
yatutarsa: Per evacuans bloodsucking! (Daha gür bir sesle)

Yerde debelenen vampirlerden Almila acıdan kendinden geçmiştir, gözlerinden ve burnundan kan akmaya başlar, kısa bir süre sonra ise tamamen tükenir. yatutarsa söylediği latince cümleyi bitirirerek hızla odadan çıkar. Evin kapısına doğru ilerler dışarıda RüzgarGülü ve pompy beklemektedir.

pompy: Sonunda geldin!
yatutarsa: Acele etmeliyiz... Büyünün etkisi uzun sürmeyecektir!
pompy: İyi de Yiğitt'in ölüsünü orada mı bırakacağız?
yatutarsa: Geri dönme şansımız yok, eğer dönersek bir değil dört cenaze çıkar buradan.. Büyü yapacak gücüm kalmadı, hadi! (Hızla koşarak geldikleri yöne doğru giderler)
RüzgarGülü: (Koşarken) Ulan herife deli, deli dedik harbiden cadı çıktı iyi mi?!

---
Büyünün etkisi yavaş yavaş geçmektedir.. ozgur2113 diğerlerinden büyük olduğu için daha güçlüdür ve daha çabuk kendine gelir. "Almila!!!!!" bağırtı sesiyle irkilir. Bu feryat Sedef'e aittir.

Sedef: Kızım... kızım Almila aç gözlerini! Ne yaptınız siz?! (Gözyaşları içindedir)
ozgur2113: İçlerinden biri cadıymış.. Bilmiyordum, affet beni!
Sedef: Sana ne demiştim? İnsan kanı yok demiştim demi?! Nefret ediyorum senden... Kızımız öldü! Senin yüzünden öldü!
ozgur2113: Yapma böyle ne olursun... (S.G.A.T., EFE UYSAL, MasacRE- de Almila'nın başına toplanır...)
Sedef: Değdi mi? Değdi mi he? Sırf insan kanı zevkiniz için değdi mi? Almila'nın laneti hepinizin üstünde olsun!
S.G.A.T.: Ne yaptık biz...

------​
Aradan iki gün geçer, sokak sanati ve dizi kolik kuzeye doğru yol almaktadır yolun biraz ilerisinde Çiğdem ve destere'yi görürler. (Aradan geçen zamanla Çiğdem ve destere birbirlerine alışmıştır, Çiğdem artık destere'den nefret etmemektedir hatta hoşlanmaktadır.)

sokak sanati: Esra'm kimleri görüyorum kimleri! Kimler kimlerle yan yana! Görüyor musun?
dizi kolik: (Kahkaha atar) ben de diyorum bizim fındık güzeli nerdeydi?
sokak sanati: Yanlarına uğramadan olmaz şimdi... (Sırıtır)
dizi kolik: Sokak bak ne diyorum, bunlara bir oyun oynayalım mı? Şimdi beni iyi dinle...

destere çalıları toplarken bir yandan da şarkı mırıldanmaktadır "eyyo eyyo eyyo yüzyılın aşkı geliyooo" Çiğdem de gülümseyerek şarkıya katılır "kanatsız o melek mi o" birbirleriyle bakışırlar ikisinin de adeta gözlerinin içi gülmektedir. Tam o sırada dizi kolik'in seslenişiyle tüm ambians bozulur.

dizi kolik: Aaaa ayyhhh ahh inanmıyorum Çiğdem?! Destere?!
destere: (İç sesiyle) Aman Allah'ım bu kıza ne olmuş böyle! Bu ne endam bu ne güzellik!
Çiğdem-: Iyyy nerden çıktı bu kız? (dizi kolik Çiğdem ve destere'yi öperek sarılır, oldukça samimidir)
dizi kolik: Sizi gördüğümüze çok sevindik, sokak sanati gelsene!
Çiğdem-: sokak sanati mı?!
sokak sanati: Özledin mi beni gülüm..
Çiğdem-: Daha yeni sıçan yakalamıştım, aslında bakarsan günde birkaç kez sıçan görebiliyorum yani özletecek kadar olmuyor yoklukları!
sokak sanati: Hahahaha adı üstünde sıçan! Nerede olacağını iyi biliyor hayvancağızlar!
dizi kolik: Bırakın şu sıçan muhabbetini... Bakın yol yorgunuyuz hazır sizi de gördük birkaç gün eşlik edeceğiz!
destere: Memnuniyetle başımın üzerinde yerin var yani yeriniz var. (Çiğdem bakar) Yanii neyse ben odun topluyordum... Hoş geldiniz!
Çiğdem-: Sadece iki gün... Daha fazlası yok! (Çadıra doğru ilerler)
sokak sanati: Tamam prensesim iki olsun. (Sırıtır)
dizi kolik: Sokak, çok eğleneceğiz!

destere: Amanın amanın, Çiko görürse çok yanlış anlar!
dizi kolik: Öp beni!
destere: Ne neyyyy?!
dizi kolik: Öp beni dedim seksy köpek...!​

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Güzel bir başlangıç olmuş emeğine sağlık. Sadece previously kısmı çok uzun olmuş hepsini okuyamadım. Yalnız beni 2. sezonda ekleyeceğini söylemiştin gelecek haftadan itibaren sağlam bir rolde görmek istiyorum kendimi. :A @mrt-06

Bu arada son bölümlerde ölen ölene maşallah. Bu bölümün talihlisi de @Yiğitt olmuş. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Güzel bir başlangıç olmuş emeğine sağlık. Sadece previously kısmı çok uzun olmuş hepsini okuyamadım. Yalnız beni 2. sezonda ekleyeceğini söylemiştin gelecek haftadan itibaren sağlam bir rolde görmek istiyorum kendimi. :A @mrt-06

Bu arada son bölümlerde ölen ölene maşallah. Bu bölümün talihlisi de @Yiğitt olmuş. :A
Teşekkürler. Evet yeni karakterler gelecek ama daha olayların noktalanması lazım 5 bölüm var anlayacağın. :A

Detaylı yorum bekliyorum yetmedi bu. :A

Hahaha güzel bölüm olmuş ama beni niye öldürdün erkenden? :eek: Daha @MasacRE- yi yiyecektim. :T:

Belki de ölmemişimdir, kim bilir. :Z
Senin başına değişik şeyler gelecek ölmüş sayılmazsın. :F Teşekkürler. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Teşekkürler. Evet yeni karakterler gelecek ama daha olayların noktalanması lazım 5 bölüm var anlayacağın. :A

12. bölüm fragmanı komik olmuş ama seksy diye bir yazım yok. Seksi veya sexy olur. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Başıma neler gelecek daha. :eek: Bir erkek için kendimi öldürüyordum az daha :F