TVen Yürüyen Ölüler 10. Bölüm (Sezon Finali)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gWlLl0.png

.TVen
En iyilerin kanalı
Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
sokak sanati: Lanet kapı açılmıyor! Aaaaaaaaa! (Sesi duyan vadikızı aşağı geri döner)
vadikızı: Teyzem ne oldu? (sokak sanati sinirle vadikızı'nın yanına koşar ve boğazına sarılır)
sokak sanati: Yeter ulan yeter niye geri geldin, kurtulamayacak mıyım senden? Teyze teyze kulağımı cırmalıyorsun artık!
vadikızı: (Nefes alamaz) Bııı bııııı ıııırrraaakk beniiii eyzem!
(O sırada koridorun tepesindeki havalandırmadan yeşil renkte bir gaz yayılmaya başlar, sokak sanati ve vadikızı kendinden geçer ve yere yatarlar. Maske takarak aşağı inen turkuazz, cookies ve yardımcıları ikisini de üst kattaki ameliyat odasına götürürler)

turkuazz: Yeterince zaman kaybettik, APZ15K'yı enjekte etmeye başlayın!
cookies: Efendim koridora bayıltıcı gaz vermek muhteşem bir fikirdi.
turkuazz: Yağcılığı kes! Eksi beşinci kat ne durumda?
cookies: Temizlik yapılıyor efendim, zombileri etkisiz hale getirdik.
(Ameliyat sedyesine yatırılan sokak sanati ve vadikızı'na madde enjekte edilir)
2 Saat sonra...
APZ15K maddesi vücutlarına enjete edilmiştir, sokak sanati gözünü açar. Bilinci yarı kapalıdır, insan dışı sesler çıkarmaktadır "haaaaa hıııı rrrrrr" (cookies odaya girer)
cookies: Sonunda uyandın aşağılık, şimdi ne yapacaksın? Ellerin kolların bağlı!
sokak sanati: Haaa sen... Sen bittin..
cookies: Bittim mi? (Yanına yaklaşır) Artık etkisiz haldesin....
sokak sanati sinirlenmiştir, birden gözlerinin çevresi simsiyah olur ve kollarındaki kilidi tek bir hamleyle çekerek çıkarır enjekte edilen madde sokak sanati'nı adeta bir canavara dönüştürür.
cookies: Aman Allah'ım ne oldu sana! (Kaçmaya çalışır)
sokak sanati cookies'in üzerine atlayarak vücudunu paramparça eder, o esnade vadikızı uyanır; "Teyzem?!" (cookies'i paramparça eden ağzı kanlar içinde olan sokak sanati öfkeyle kafasını vadikızı'na çevirir)
_____YÜRÜYEN ÖLÜLER 10. BÖLÜM (Açlığın Çağrısı) _____
7Nm28r.png
sokak sanati cookies'in üzerine atlayarak vücudunu paramparça eder, o esnade vadikızı uyanır; "Teyzem?!" (cookies'i paramparça eden ağzı kanlar içinde olan sokak sanati öfkeyle kafasını vadikızı'na çevirir)

sokak sanati: Bir daha bir daha bana teyzem dersen, senin etlerini liğme liğme ederim!
vadikızı: Ta ta tamam yengem! (Korkudan gözleri kocaman olur)
sokak sanati: Ahhhhhhh anlamıyor musun kadın?! Ne teyze ne yenge ne elti, bana efendim diyeceksin!
vadikızı: Tamam efendim...
sokak sanati: Çok açım, bana insan eti lazım... (Odada dolanmaktadır) Burdan çıkmalıyız, geri dönelim evet evet kampa geri dönelim çok açım. (Birden vadikızı'na döner) Şimdi beni iyi dinle!

Hastane içindeki kilitli kapılar açılır, doktor turkuazz ve ekibi üst kattaki odaya giderek sokak sanati'nın her anını izlemektedir.
turkuazz: Salih, çipi yerleştirdiniz değil mi?
Salih: Evet efendim, bu muhteşem dönüşümü yakınen takip edebileceğiz. Kapıları da açtık.
turkuazz: Güzel... Deneğimizi doğaya salalım o halde. (Gülümser)

---- / Çiftlik Evi
ozgur2113: Annen bize sorun çıkartacak S.G.A.T., evimize gelen canlı "kanlı" fırsatı kaçıramayız!
S.G.A.T.: Baba bir fikrim var, annemi bir süre bayıltabiliriz. Hemen karşı çıkma sadece kısa bir zaman için...
ozgur2113: Hiç içime sinmiyor ama, açlığa dayanamıyorum, bir sıkıntı çıkmasın?
S.G.A.T.: Ben odaya çıkıyorum annemi bir süre uyutacağım. Sen de salondakileri halledersin!
ozgur2113: Aşağıda dört kişi var... (yatutarsa, Yiğitt, pompy, RüzgarGülü) her birimize bir adet taze insan kanı! Heyecanlandım doğrusu. (Hızla aşağıya iner)
S.G.A.T.: Ben de heyecanlıyım uzun zamandır insan kanına hasret kalmıştık...

----
Bayılan Bully mahzende kelepçelenmiş olarak Atacan'ın yanında uyanır: "Bırak beni!" (bağırarak çırpınır) o sırada Dosi yeniden aşağı iner elinde bir bidon vardır.
Dosi: Özür dilerim, tüm bunlar için özür dilerim.
Bully: Nasıl böyle bir şey yaparsın! O benim kardeşimdi, nasıl kıydın ona? Nefret ediyorum senden!
Dosi: Deme öyle! Ben... ben seni sevdiğim için yaptım o bana yalan söyledi senin için öldü dedi...
Bully: Ve sende onu öldürüp buraya bağladın, ölüsüne işkence ettin? Benim için yoksun artık sen sen insan olamazsın...
Dosi: Bana böyle yapma! (Dosi için her şey bitmiştir, sevdiği adam ondan nefret ediyordur artık.)
Bully: Benim için yoksun artık!
Dosi: (Bully'nin gözlerine bakar) Madem yokum, madem senin için öldüm, o zaman birlikte yanacağız... sonsuzluğa!

Dosi elindeki bidonu hızla mahzenin içine dökmeye başlar, elindeki kibriti çıkartarak; "Sonsuzluk yalnızca bizim olacak Bully!"

Bully: Hayır, bırak o kibriti! (Dosi ani bir hamleyle kibriti yakarak yere fırlatır, her yer alev alır)

----
sokak sanati ve vadikızı hastaneden çıkar yanda bulunan garajdan bir araba alarak yola çıkarlar. vadikızı korkudan kekeler hale gelmiştir.
1 Saat Sonra....
Eski kamp yerine ulaşan vadikızı korkar adımlarla yürür..
Harunnn60: vadikızı! (Bağırarak grup üyelerine duyurur) Sesi duyan denizz19 dizi kolik'e asılarak yanına gelir. vadikızı karşısında "bonişini" görünce koşarak sarılır.
vadikızı: Bonişim, bir tanem, kuzum, kıvırcığım... (Sıkı sıkı sarılarak ağlaşırlar)
denizz19: Seni gördüğüme çok sevindim, canım benim..
dizi kolik: vadikızı yüzün bembeyaz olmuş, ne oldu? Elin titriyor. (Yaklaşarak) İyi misin bir tanem?
vadikızı: (Çevresine bakınarak) İy iyiyim!
DarkleqenD: Ayy sanırım bizi görünce nutku tutuldu..
vadikızı: Hayır hayır bunu yapamayacağım!
denizz19: Neyi?
vadikızı: (Tekrar çevresini yoklar) Kaçın... Kaçın! Kaçın kurtarın kendinizi!
dizi kolik: Ne diyorsun sen iyi misin? (dizi kolik arkada duran sokak sanati'nı görür) Aman Allah'ım sokak sanati! (Herkes sokak sanati'na bakakalır)
denizz19: Şerefsiz! Seni elimden kimse alamaz. (Darkleqend güler)
sokak sanati: vadikızı... vadikızı.... Bu oyunu beceremeyeceğini biliyordum, offf biliyorsun ki oyunum bozulunca daha çok sinirleniyorum.. Neden oyunumu bozdun he?
vadikızı: Sen manyaksın!
sokak sanati: Sözde vadikızı sizi oyalayacaktı ben de arkanızdan gelip size sürpriz yapacaktım ahaha neyse böyle de hoş bir sürpriz oldu?
Harunnn60: Hangi cesaretle buraya gelebildin? (sokak sanati'nın yanına yaklaşır)
vadikızı: Harun sakın yapma! Yaklaşma o iblise. (Harun cebinden silahını çıkarır ve sokak sanati'nın kalbine doğrultur)
Harunnn60: Hesabını vereceksin, bize yaptığın bu kötülüğün hesabını vereceksin! (Ani bir hamleyle tetiğe basarak sokak sanati'nı göğüsünden vurur ancak sokak sanati kurşun yarasını hissetmez bile)
sokak sanati: (Gülerek) Silah beni öldürmez, ben artık yenilmezim!
Harunnn60: Aman aman Allah'ım! (sokak sanati bir anda Harun'un üzerine atlayarak boğazından ağzıyla yakalar, grup üyeleri panikle kaçmaya çalışır, vadikızı denizz19'u tutarak hızla kayalıkların arkasına kaçar)
DarkleqenD: Yetmedi mi öldürdüğün yetmedi mi? (sokak sanati'nın gözleri simsiyah olmuştur, kendinden geçerek Darkleqend'in de üzerine atlar yerde debellenirler ancak kısa sürede DarkleqenD canını verir)
sokak sanati: Ahhh ahhhh (ağzı ve vücudu kan içindedir Harun ve Dark'ın ölüsü yerde yatmaktadır, karşısında dizi kolik'i görür)
dizi kolik: (Gülümser) Sonunda döndün! Sonunda döndün, benim psikopat sevgilim! (sokak sanati'nın yanına korkmadan giderek dudağına yapışır)
sokak sanati: (dizi kolik'den geri çekilir) Ben... ben artık eskisi gibi değilim. Sana da zarar verebilirim.
dizi kolik: Hayır ben korkmuyorum (elleriyle sokak sanati'nın yüzüne kavrar, göz göze bakarlar) bana zarar vermeyeceksin biliyorum. Buradakilere belli etmemeye çalıştım neden erkenden gelmedin? Senin yüzünden denizz19 denen pisliğin canını kurtardım üstelik bakıcılık yaptım. Ayrıca sen sen....
sokak sanati: Açıklaması zor bir durum zamanla her şeyi anlatacağım ama tüm bunlardan önce dağa kaçan iki farenin de işini bitirmemiz gerekiyor! (dizi kolik ve sokak sanati birbirine bakarak gülümser)
----
Zehra: Efendim ilk başta sokak sanati'nı hastanede tutacağınızı söylediniz peki şimdi neden serbest bıraktık?
turkuazz: APZ15K maddesinin enjekte sürecinde durumu yakınen takip ettim, madde sokak sanati'nın vucüdunda farklı bir etki yarattı. Vücut hücreleri normalden iki kat daha hızlı bölünebiliyor ve kendini normal bir insana göre iki kat daha hızlı yeniliyor. Diğer bir etkisi ise beyin fonksiyonu sokak sanati artık yarı zombi yarı insan... Bunu fark edince süreci hızlandırdık ve ona bir çip yerleştirdik bu çip sayesinde de onu takip edeceğiz ve o acıktıkça yeni insanlar bulacak yeni insanlar buldukça daha fazlasını arayacak ve bu da bizi "o"na götürecek..
Salih: Kime efendim?
turkuazz: Tüm bunlara sebep olan, zombi virüsünü foruma buluştıran "o"na...
Zehra: Yani bulunduğu kampa...
turkuazz: Aynen öyle. sokak sanati artık her adımını takip edebilip kontrol edebileceğimiz bir hayvandan farkı yok, o kişiye ulaştığında da devreye biz gireceğiz. Ancak bunlardan sokak sanati'nın haberi yok, o kendini özgür sanmaya devam etsin...
10. BÖLÜM SONU
.YAZAN: mrt-06
2.SEZON AĞUSTOS'TA FAV10'DA!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler. :D @Çiğdem-'e yer yapıyorum işte bu özellikleri boşa mı kazandın. :A

Sevgilini beğendin mi? :A @dizi kolik de şok olmuştur ama macera istiyordu. :F
Bu bölüm sezonun en iyi bölümü olmuş. @dizi kolik benimle kavga istiyordun benim sevgilim olup bana boyun eğdin:A Dizinin starı belli @Çiğdem- yine yok.:A

@DarkLeqenD @Harunnn60 üzgünüm ama etini tatlıydı:A

@vadikızı sende planımı bozdun seni de ızgara yapıp yicem:A
aaa yine yokuz demek :F birazdan bakacam :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@sokak sanati ile sevgili olmak? :A İlginç doğrusu. Çok fazla ters köşenin olduğu muhteşem bir bölüm olmuş. @mrt-06 çok beğendim. :X Ama neden sezon finali ya? :T: Yeni sezona kim öle kim kala...

Kanlı öpüşme sahnesi damga vurmuş sezon finaline. :F Youtube'a koysan tıklanma rekoru kırar. :A

@vadikızı mefta olmaktan son anda kurtuldu. :X Melek kediden de fazla canın varmış. :F

Kolsuz, bacaksız @denizz19 hayallerin suya düştü mü acaba canımmss. :A