TVen Yürüyen Ölüler 1. Bölüm (Yeni Dizi)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gWlLl0.png

____________YÜRÜYEN ÖLÜLER 1. BÖLÜM (PİLOT)___________________
7Nm28r.png

(Bu dizi Fav10 evreninde geçmektedir. Kişiler gerçek, olaylar hayal ürünüdür.. Dizide zombiler dışında fantastik öğeler ve mizahi unsurlar yer almaktadır, hafif hikaye tarzında anlatılsa da ilerleyen bölümlerde böyle olmayacak.)

Büyük zombi istilasından sonra Fav10'da hayatta kalmayı başaran sayılı üyeler kalmıştır, bu üyeler de güvenlik açısından forumun en güvenli bölümü Reyting ve TV Haberleri bölümüne yerleşmiştir, kendi aralarında görev paylaşımı yapan üyeler grubun bulunduğu kampı gözetleme görevini de RüzgarGülü'ne vermiştir. Hemen uzakta çevreyi görebilecek hafif yüksekliği olan bir bölümde nöbet tutmaktadır.

Fav10 Geri dönüşüm bölümünde, bir elinde 70'lik viski diğer elinde purosuyla uçsuz bucaksız çöplüğü izleyen RüzgarGülü hayallere dalmıştır, geçmişini düşünmektedir kaybettiği ailesini ve değer verdiği dostlarını... Bu anıları düşünürken "Ah ulan" niğdalarıyla viskisini yudumlamaya devam eder o kadar içmiştir ki artık etrafı zar zor görür hale gelmiştir.. Birkaç dakika sonra hafif bir gürültü hisseder, bu gürültü git gide yaklaşmaktadır önce sağına bakar sonra soluna hiçbir şey göremez iç sesinden "kafayı yiyorum galiba!" der.

Sesler git gide artmaktadır, RüzgarGülü bu sesleri aşırı içmekten kafasından uydurduğu kanısına vararak içmeyi bırakıp elindeki boş şişeyi fırlatmak için doğrulur ve sarsak adımlarla kalkar ancak karşısında gördüğü manzara onu şok eder, şişe elinden düşer... Karşısında yaklaşan yüzlerce zombi vardır, RüzgarGülü'nün gözleri kocaman olur; - İşte şimdi ayvayı yedik! (Hemen koşarak kampa doğru ilerler o sırada karşısında Harunnn60'ı görür...)
.
RüzgarGülü: Harun zo zo zom zombi zombi!!!
Harunnn60: Ne oldu lan ayyaş ne diyorsun?
RüzgarGülü: Zombiler geliyor ulan yüzlerce zombi kampa doğru geliyor! Sizin reytinginiz batsın başka bölüm mü bulamadınız?!
Harunnn60: Kes kes hemen kampa koş haber ver, herkes toplasın!

RüzgarGülü koşmaya devam eder... Harunnn60'ın da içini korku kaplar, gruptaki üyelerin lideri olarak kendini herkesten sorumlu hissetmektedir. Bu sorumluluk hissi kendi adeta yiyip bitirmektedir. RüzgarGülü kampa varır...

RüzgarGülü; Arkadaşlar çabuk toparlanın yüzlerce zombi geliyor!!
vadikızı: Teyzemm sen ne diyorsun ya??
sokak sanati: Bu ayyaşı gözetmen olarak düşünen aklın alnından öpüyorum.. Yine içip içip kafasından kurmaya başladı. (Gruptakiler kahkaha atarak işlerine devam eder)
denizz19: Sokak sanati sen o akla kurban ol!
sokak sanati: Keşke kurban olacak derecede bir akıl görebilseydim, inan ki kurban olurdum! Bak samimi söylüyorum.
denizz19: Senin o ucube ağızına var ya bir yapıştırırım görürsün aklımın kaç bucak olduğunu!... (Rüzgargülü ikisinin arasına girer kavgayı önlemeye çalışır)
RüzgarGülü: Arkadaşlar kesin kavgayı, şimdi sırası değil. Doğruyu söylüyorum, inanın bana.
**O sırada Harunnn60 koşarak gelir...
Harunnn60: Hala ne bekliyorsunuz zombiler geliyor, çabuk toparlanın! (Harun'un demesiyle gruptaki üyeler panikle bağırmaya başlar...)
RüzgarGülü: Ulan o kadar dil döktüm inanmadılar şu herifin tek lafıyla ortalığı dağıtıyorlar, ulan gün gelecek hepiniz bana biat edeceksiniz, gün gelecek bu grubun lideri ben olucam. Reyting reyting diye kafayı bozdunuz bir gün olsun beni dinleyip şu foruma "içki ve sigara" bölümü açsaydınız şimdi güvende olacaktık, alkol kafası sonuçta!

Harun herkese duyurduğundan emin olmak için etrafa bakınır ancak Çiğdem- ve destere ortalıkta yoktur.. Zombiler hızla yaklaşmaktadır...
.
- Sahne 2 -
Yönetim bölümünde bulunan "Özel Darksaal Hastanesi"nde yatan Bully gözlerini açar. Bully etrafına bakar ve yavaşça doğrularak yatağından kalkar etrafta büyük bir sessizlik hakimdir, hiçbir şeyi hatırlamayan Bully, "ne oldu bana burası neresi?" diyerek bulunduğu hali anlamlandırmaya çalışır. Odanın kapısına yönelir ancak kapı kilitlidir, penceredeki güneşliği açar ve karşısında terk edilmiş büyük bir ıssızlık vardır, arabalar üst üste geçmiş her taraf yosun bağlamış ve kanla boyanmış yolları görür koskoca Fav10 şehri adeta bir harabedir!​
1. BÖLÜM SONU
YAZAN: mrt-06
2. BÖLÜM TEASER
Zombilerin geldiğinden bir haber Çiğdem grubun pasaklılığından dert yanarak; "Koskoca SuperGirl'ü temizlikçi kadın yaptılar" diyerek iç geçirir, gruptaki üyelerin çamaşırlarını toplar yıkamak için Fav10 Reyting bölümündeki OzaN nehrinin yanına gider hemen peşine destere takılır. Destere uzun zamandır Çiğdem'e karşı duygular hissetmektedir artık dayanamaz ve duygularını vuslata erdirmeye karar verir... Devamı 2. bölümde....

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk bölüm diyaloglar biraz az, hikayeyi tanıtmak amaçlı yazdım. Umarım beğenirsiniz. :A Afiş için Harun'a teşekkürler. :D

@Bully @Harunnn60 @RüzgarGülü @Bully @denizz19 @sokak sanati @Çiğdem- @destere @vadikızı @xemrexxx @*YıldırıM* @Billy Kane @MayısKralı @DarkLeqenD @Aserat @Yiğitt @Dosi @XanTier @cookies @S.G.A.T. @pompy
Temmuzda sezon finali yaacam diye yardım etmiyor @Harunnn60 konuşacam bir benim yaptım afiş subliminal oldu @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa tam foruma giricem bunu gördüm okuyupda geldim @mrt-06 :Z:Z:Z

hahha aa burası bomba olmuş :F RüzgarGülü: Harun zo zo zom zombi zombi!!!
Harunnn60: Ne oldu lan ayyaş ne diyorsun? @Harunnn60

@sokak sanati diyoloğuda öyle sankı umut sana yazıpta yolladı :A :A :A

süpergirl olarak zombilerde bana saklanabilirsiniz sizi koruyacam @Harunnn60 ama birininde beni @destere den koruması gerekecek sanırım 2.bölümde :F :F :F

bu yer cücesi nereden çıkacak bakalım zombi oda olabilir :F @xemrexxx

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dizinin ön planında olacak karakterler belli gibi :)

Fena olmamış. Emeğine sağlık @mrt-06 :D
Ön yargılı yaklaşma 2. ve 3. bölüm senin ve @sokak sanati'nın üzerine kurulu Umut sana feci bir entrika yapacak. :A

Dizi oku. :A

Yarın sabah okuyacağım. Zo zo zombiyi :A
Zaten ortasını okumuşsun. :A

aa tam foruma giricem bunu gördüm okuyupda geldim @mrt-06 :Z:Z:Z

hahha aa burası bomba olmuş :F RüzgarGülü: Harun zo zo zom zombi zombi!!!
Harunnn60: Ne oldu lan ayyaş ne diyorsun? @Harunnn60

@sokak sanati diyoloğuda öyle sankı umut sana yazıpta yolladı :A :A :A

süpergirl olarak zombilerde bana saklanabilirsiniz sizi koruyacam @Harunnn60 ama birininde beni @destere den koruması gerekecek sanırım 2.bölümde :F :F :F

bu yer cücesi nereden çıkacak bakalım zombi oda olabilir :F @xemrexxx
Tam gelmene yakın paylaşmışım. :F Gelecek bölüm çok çekişmeli olacak, feci entrikalar kattım. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ön yargılı yaklaşma 2. ve 3. bölüm senin ve @sokak sanati'nın üzerine kurulu Umut sana feci bir entrika yapacak. :A

Tam gelmene yakın paylaşmışım. :F Gelecek bölüm çok çekişmeli olacak, feci entrikalar kattım. :A
:A Bu bölüm zaten o kişi olduğu için pek iyi değil kendi olduğum bölümü iyi yaz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

fantastikliği bol bölümler bekliyoruz cnm tam benlik bir dizi yaratıkalr öcüler ne varsa gelsinler :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Okudum zaten. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
En beğendiğin sahne ne o zaman, madem okudun. :A

Kanka umarım saflığının kurbanı olmazsın. :A

Bütün fantezilerimi üzerinizde deniycem. :F
''Büyük zombi istilasından sonra Fav10'da hayatta kalmayı başaran sayılı üyeler kalmıştır, bu üyeler de güvenlik açısından forumun en güvenli bölümü Reyting ve TV Haberleri bölümüne yerleşmiştir''

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
''Büyük zombi istilasından sonra Fav10'da hayatta kalmayı başaran sayılı üyeler kalmıştır, bu üyeler de güvenlik açısından forumun en güvenli bölümü Reyting ve TV Haberleri bölümüne yerleşmiştir''
Gayet mantıklı bence. :A

Sen de diziye dahil olacaksın eşcinsel karakter olarak birde @Yiğitt. :A