Yüksek Sosyete - Tanıtım |Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Yüksek Sosyete - Tanıtım |Star TV

18946.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Yüksek Sosyete'den ilk tanıtım yayınlandı.

Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğu dizinin yapımcılığını Bİ Yapım üstleniyor.

Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu'nun aşkını anlatan dizinin senaryosu ise Yazı Odası'na ait.

Yüksek Sosyete yakında Star TV'de!

Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hazar Ergüçlü'ye işte böyle roller yakışıyor, o Analar dizisi neydi öyle. :D Çok iyi olmuş fragman, ikisi de güzel duruyor.

Banko izleyeceğim dizi, merakla bekliyorum. :Z

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Bana pek tutar gibi gelmedi bence basroller ergenlere pek hitap etmiyor, ergen kitleyi cekebilmesi icin,yakisikli ve kasli bir cocuk olucak ve cocuksu hareketler yapan sakar ve saf bir kiz olucak bunlar olursa dizinin tutmasi cok daha kolay

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ben romantik komedi sanıyordum ama değil sanki, dizi yazın en çok konuşulan ilk 3 dizisu arasında yer alır Star yaz dizileri konusunsa şanslı. :D

Seviyor Sevmiyor,İDE var. :Z

@denizz19

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hazar Ergüçlü'ye işte böyle roller yakışıyor, o Analar dizisi neydi öyle. :D Çok iyi olmuş fragman, ikisi de güzel duruyor.

Banko izleyeceğim dizi, merakla bekliyorum. :Z
Anaları izle bi en tempolu senaryolardan birisiydi. Zaten 8-9 bölümdü. Binnur kaya ldükten sonrasını izlemedim doğru dürüst zaten6.bölümde öldü 9da bitti
işte bu hazar ergüçlüyü böyle görmeyi seviyoruz :bhr: @Forumdash ın şirket kepenkleri indirsin bence:A
Bu mu güzel? Zevkin iyice çöp olmuş?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Romantik komedi olmamasına sevindim fragman güzel görünüyor merakla bekliyorum

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Romantik komedi olmaması iyi olmuş, Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk de uyumlu görünüyor. :)