Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

X-Men: Dark Phoneix Filmi Geliyor!

phoenixsaga-183389.jpg

X-Men Apocalypse’den sonra 20the Century FOX’un X-Men evreninin geleceği konuşulmaya devam ediyor.

Jean Grey karakteri için solo filmi yapılmasına karar verilirken yeni solo film Jean Grey'in Dark Phoneix'e dönüşme sürecini ele alacak. Bu konu en son 2006 yılında X-Men The Last Stand filminde de işlenmişti.

Başrolde Sophie Turner'in olacağı filmin şimdiden vizyon tarihi bile belli oldu. X-Men: Dark Phoenix 2 Kasım 2018'de vizyona girecek. Serinin son filminde Jean Grey’in gençliğini oynayan Sophie Turner eleştirmenler ve izleyiciler tarafından başarılı bulunmuştu.

Çizgi filmde Jean Grey ( Dark Phoneix)

X-Men The Last Stand (2006) - Jean Grey ( Dark Phoneix)

X-Men Apocalypse (2016) - Jean Grey (Dark Phoneix)

Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Daha izlemedim ama çok şehvetli bir film diyorlar, pek izleyesim de yok açıkacı. :)
daha bu neyki @Tolstoyevski bana bir film daha tavsiye etmişti ama film o kadar aşırıya kaçmıştıki yarıda bıraktım tamamlayamadım :) onun ismi neydi tolstoy zor bir ismi vardı :)
iki kız trende yakaladıkları oğlanlara tecavüz ediyordu :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
daha bu neyki @Tolstoyevski bana bir film daha tavsiye etmişti ama film o kadar aşırıya kaçmıştıki yarıda bıraktım tamamlayamadım :) onun ismi neydi tolstoy zor bir ismi vardı :)
iki kız trende yakaladıkları oğlanlara tecavüz ediyordu :)
@Tolstoyevski adı neydi filmin. :A

Benim kendi içimde ATÜK'üm var "Atacan TV-İnternet Üst Kurulu" sapkınca şeyleri sansürlüyor izleyemiyorum. :)