X-Men Apocalypse'in İlk Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
X-Men Apocalypse'in İlk Fragmanı Yayınlandı!

x-men-apocalypse-olivia-munn-oscar-isaac-michael-fassbender-150x150.jpg

20th Century Fox tarafından yapılan yeni X-Men filmi X-Men: Apocalypse’in ilk fragmanı yayınlandı.

Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Olivia Munn, Rose Byrne, Nicholas Hoult ve Evan Peters gibi isimlerin rol aldığı film, insanlığın tarihinden beri Tanrı olarak görülen, gelmiş geçmiş en güçlü mutant olan Apocalypse'i seyirciye tanıtacak.

Bryan Singer imzalı X-Men üçlemesinin son filmi olan X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016'da vizyona girecek. İşte o fragman:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Got dizisinden tanıdığımız Sansa bu dizide olacak hemde Jean Grey'in gençliğini canlandıracak. :Z

Kadro zaten şahane. Merakla bekliyorum filmi. Sinemada izleyeceğim.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
nerede hugh jackman,halle berry,famke jensen,ian mckellen nerede bu kadro.ss neyse bu acopolypse böyle ateşten bişidi diye hatıelıyorum ben (b)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Got dizisinden tanıdığımız Sansa bu dizide olacak hemde Jean Grey'in gençliğini canlandıracak. :Z

Kadro zaten şahane. Merakla bekliyorum filmi. Sinemada izleyeceğim.
Diğer filmleri izledin mi? Bu seriye başlamak istiyorum ama 5-6 tane filmi var gözümü korkutuyor. First Class'tan başlasam sıkıntı olur mu ki?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fragmanı izledim çok ciddi olmuş zaten X-Men'i bu yüzden seviyorum filmlerin bir ciddiliği var. Ama tam tadı alamadım gibi. .
2.fragmanı bekleyeceğim.

Bryan Singer imzalı X-Men üçlemesinin son filmi olan X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016'da vizyona girecek. İşte o fragman:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Bu 3'leme olayı nereden çıktı? :D Taa yıllar önce bir 3'leme yapacaktı belki daha da devam ettirirdi ama seriyi yarıda bırakmıştı. Yıllar sonra (2014'de) tekrardan projenin başına geçti ve seriyi toparladı. :D

Yani bu 3'leme mevzusu yanlış devam edecek seri. Nereden gördün bunu? :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.fragman daha iyi olmuş. :D Ama filmin reklamı Batman v Superman ve Captan America'ya göre az yapılıyor. Onlarla aynı dönem girmesi kötü olmuş. :(
Sophie Turner'in rolü çok çok iyi ama filmde sakin kalacak gibi sanki. Bilemedim. :D

Türkçe Fragman

@destere @xemrexxx @Çiğdem- @-potterhead

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2.fragman daha iyi olmuş. :D Ama filmin reklamı Batman v Superman ve Captan America'ya göre az yapılıyor. Onlarla aynı dönem girmesi kötü olmuş. :(
Sophie Turner'in rolü çok çok iyi ama filmde sakin kalacak gibi sanki. Bilemedim. :D

Türkçe Fragman

sanki sansa yı gördüm bir ara :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
27 Mayıs'ta vizyona giriyor. Ben zaten X-Men'i çocukluktan beri severim birde Jean Grey en sevdiğim karakterdir. Artık şimdi gençliğini de Sansa canlandıracak. :Z
_1421979591.jpg

sophiex.png

jean grey in gençliğini bana bırak:) sen orjinal jean e ihanet etme onun peşinden git ! gençliği emin ellerde gözün arkada kalmasın :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
jean grey in gençliğini bana bırak:) sen orjinal jean e ihanet etme onun peşinden git ! gençliği emin ellerde gözün arkada kalmasın :)
27 Mayıs'ta vizyona giriyor. Ben zaten X-Men'i çocukluktan beri severim birde Jean Grey en sevdiğim karakterdir. Artık şimdi gençliğini de Sansa canlandıracak. :Z
_1421979591.jpg

sophiex.png
şu mıy mıy sansadan böyle bir sahne beklemiyorum ama bakalım :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
şu mıy mıy sansadan böyle bir sahne beklemiyorum ama bakalım :D
sahne güzelmiş o davar niye kıza tırmık soktuki ? :)
sansoşun mıymıylamasına bakma rol icabı öyle yoksa kızın alt yapısı kuvvetli her rolün üstünden ve altından gelir :)

bu arada shadowhunters ın clary si de kızıl, @Harunnn60 o diziyi kaçırmaman lazımdı :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
sahne güzelmiş o davar niye kıza tırmık soktuki ? :)
sansoşun mıymıylamasına bakma rol icabı öyle yoksa kızın alt yapısı kuvvetli her rolün üstünden ve altından gelir :)

bu arada shadowhunters ın clary si de kızıl, @Harunnn60 o diziyi kaçırmaman lazımdı :)
Çok karışık. :X Neyse ki 2014 yılında geri döndü Jean. :A

Listeme aldım o diziyi. :A

Son düzenleme:

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460

Türkçe Fragman

Civil War'dan daha iyi görünüyor bence, hatta BvS de beğenilmemiş, senenin en iyi süperkahraman filmi olabilir. Serinin diğer filmlerini izlemedim, ama filme gitmek istiyorum :X