2014 Winter Sleep / Kış Uykusu (2014) Film Bilgileri & Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash filmi bölme konusunda katılmıyorum. Yani filmin sıkıcılığını anlayacağım diye sıkılma ihtimalini arttırmak doğru değil. Ben şahsen 3 saat boyunca (hatta 2 saat) ne yaparsam yapayım sıkılırım bir soluklanma, başka işlerle uğraşma ihtiyacı hissederim.

Zaten sinema salonlarında da filmlerin ortasında mola verilir. Sinemanın doğasında olan bir şey yani. :):)
Şimdi baktım da sen 1 saat ara vermişsin. 3-4 saat olsa izlerim demişsin.filmin süresini gittikçe de uzatıyorsun mini dizi kıvamına getiriyorsun. Evde tek başınayla sinemada onca kişiyi kendimle bir tutamam. Orası kamu alanı zorunluluk var. ben kesintisiz izlemeyi tercih ediyorum. Filmin en durağan yerini de hissedersin o zaman. Ben kafamı dağıtıp yeniden konsantre bi şekilde izleyince sıkıcı yeri fark edemem o sahneler yine güzel gelir bana. Benim en uzun izlediğim film boyhood da bile ara vermedim (bu film gibi o da kesit, bişey oldugu yoktu:X )

8 puan yine iyi bence :) dün öyle bir konuyu soruşun vardıki dedim heralde filmin konusunu bulur bulmaz kalaylamaya başlayacak :) neyseki beklediğim gibi olmadı :)
Aslında 7.5'da herkes övmüş. Senin 9 puan verme olayın gibi uzamasın diye 8 verdim:F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şimdi baktım da sen 1 saat ara vermişsin. 3-4 saat olsa izlerim demişsin.filmin süresini gittikçe de uzatıyorsun mini dizi kıvamına getiriyorsun. Evde tek başınayla sinemada onca kişiyi kendimle bir tutamam. Orası kamu alanı zorunluluk var. ben kesintisiz izlemeyi tercih ediyorum. Filmin en durağan yerini de hissedersin o zaman. Ben kafamı dağıtıp yeniden konsantre bi şekilde izleyince sıkıcı yeri fark edemem o sahneler yine güzel gelir bana. Benim en uzun izlediğim film boyhood da bile ara vermedim (bu film gibi o da kesit, bişey oldugu yoktu:X )

Aslında 7.5'da herkes övmüş. Senin 9 puan verme olayın gibi uzamasın diye 8 verdim:F
Tamam güzel gelsin işte o zaman? Niye kötü gelmesini istiyorsun ki. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En kötü film de güzel yani:F neyse işte filmin oyunculuğu ve manzaraları iyidi başka övülcek bişeyi yok bence:X
Keşke en kötü filmi de güzel yapacak bir formül olsa ama yok. Kötü film kaç parçaya bölersen böl kötüdür. :):)

Oyunculuklar ve manzara muhteşemdi de filmi asıl iyi yapan senaryosuydu. Diyaloglar aşırı akıcıydı ve dolu doluydu. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

puan olarak çok iyi puan verdim hatta standartlarımı aştım diyebilirim :) iyi kötü çirkin veya pulp fiction a bile 9.5 dan fazla puan vermeyen ben bu filme 9 puan vermişimki kendimi çok aşmışım bile :) ama haketti oyunculuklar harikaydı bir kaç sahnede gereksiz şeyler vardı o kadar kusurda olsun artık :) birazda uzundu :)