Westworld'ün 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
76A89l.jpg

İlk sezonuyla çok beğenilen ve kendisine sağlam bir kitle edinen Westworld, yakında başlayacak olan 2. sezonu için ilk fragmanını yayınladı.

22 Nisan’da 2. sezonuyla karşımıza çıkacak olan ve yüksek bütçesiyle dikkat çeken Westworld, Game of Thrones’dan sonra HBO’nun en önemli dizisi olarak görülüyor.

Ayrıca Westworld’ün kadrosuna 3 yeni isim katılmıştı. Vikings’ten Gustaf Skarsgard, Fres Fares ve Betty Gabriel, bu sezon Westworld’de göreceğimiz yeni isimler olacaklar.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
İlk bölümleri hoşuma gitsede Almanya'nın lanet yasaklarından dolayı devam etme imkanı bulamadım. Hak ettiği ilgiyi görmüyor bence en azından Almanya'da.. Ama kaliteli bir işin devamının gelmesi sevindirici tabi..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Harika bir fragman olmş :Z Boğa bi harika olmuş dostum :Z @destere izlememiş galiba?
yine geliyor doloresim tontoşum gönlümüzü fethetmeye geliyor :) sırf zaten dolores yüzünden katlanmıştım ilk sezona ama değmişti :)
fragmanda tosunlar stüdyoyu basmış yine fantazik bölümler bizi bekliyor :)
senle @sürgünüm ün favorisi miyavv da geliyor sizin sevinciniz benden fazladır :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yine geliyor doloresim tontoşum gönlümüzü fethetmeye geliyor :) sırf zaten dolores yüzünden katlanmıştım ilk sezona ama değmişti :)
fragmanda tosunlar stüdyoyu basmış yine fantazik bölümler bizi bekliyor :)
senle @sürgünüm ün favorisi miyavv da geliyor sizin sevinciniz benden fazladır :)
Miyav boğaları kontrol ediyor :Z Yine bana hitap ediyor :Z